مرد متهم در مرگ و صدمات از Alcorn دانش آموزان در حال حاضر چهره اتهام قتل

لدگر | No comments

یک مرد به اتهام تشدید حمله در ارتباط با slayings از دو وضعیت دانشجویان و جراحات دو نفر دیگر در فوریه. 17 اکنون در برابر هزینه های اضافی.

بیست سال Jerrell دیویس از نچیز متهم شد جمعه با دو فقره قتل در علاوه بر این به حمله به اتهامات کلیبورن شهرستان کلانتر بخش روز دوشنبه گفت:.

اوراق قرضه خود را در 2 میلیون دلار — $1 میلیون دلار برای هر یک از اتهام قتل. او است که برگزار می شود در شهرستان کلیبورن زندان در ازای اوراق قرضه.

دیویس متهم به تیراندازی و کشته شدن 19 ساله طاهر Fitzhugh از بروکهیون پنسیلوانیا و 22 ساله جیمز Carr از, Itta Bena در طول یک اتش رویداد در یک محل به نام تابوت کردن ایالات متحده 61 حدود 13 کیلومتری شمال شرق از وضعیت.

نچیز: مرد به اتهام قتل پدر و مادر, ربودن نوزاد

دو دانش آموز دیگر مجروح شدند. یکی فرستاده شد و به دانشگاه می سی سی پی, مرکز پزشکی برای درمان. دیگر صدمات آیا نیاز به بستری شدن در بیمارستان.

خبر آمد که Fitzhugh خانواده گذاشته و او را به استراحت در زادگاه خود.

ملاقات با خانواده برای کار خواهد بود از 5 تا 7 بعد از ظهر جمعه در قرن کفن 801 Walthall سنت در گرینوود.

تشییع جنازه او خدمات خواهد شد در 1 بعد از ظهر شنبه در پیروز ایمان وزارتخانه کلیسای خدا در مسیح 36540 می سی سی پی 82 غرب در, itta Bena با مشاهده بدن از ظهر-1 p. m.

سرپرست ساموئل Sago خواهد officiate خدمات.

یک خوراک را به دنبال خواهد داشت در Leflore County High School, کافه تریا, 401 Lakeside سنت در, Itta Bena.

یک شمع افروزی در حافظه از کشته دانش آموزان برگزار شد Feb. 18 در Alcorn که در آن رئیس جمهور Felecia شبستان ارائه کلمات راحتی به دانش آموزان است.

“ما می دانیم که زمان تمام زخم ها و راحتی در این واقعیت است که از طریق زمان نماز و وجود دارد برای هر یک از دیگر ما قادر خواهد بود برای جشن و افتخار جیمز و طاهر حافظه,” او گفت: در شب زنده داری.

جکسون: بدن در سوزاندن خودرو, پلیس می گویند

این دانشگاه با صدور بیانیه آماده اعلام دانشجويان مرگ و میر و گفت: “کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه گسترش قلبی ما نماز را به خانواده های عزیزان از دانش آموزان ما از دست داد و متواضعانه درخواست برای دانشگاه جامعه افکار و دعا برای بهبودی کامل از کسانی که مجروح و نهفته به عنوان یک نتیجه از این رویداد ناگوار.”

دوستان و دانشجویان آغاز شده GoFundMe کمپین برای جمع آوری پول برای کار و Fitzhugh خانواده برای کمک به آنها را با هزینه های مراسم تشییع جنازه. برای کمک به این صندوق مراجعه کنید https://www.gofundme.com/f/sykrbp-help. این کمپین با هدف $10,000. از بعد از ظهر دوشنبه نزدیک به $3,300 مطرح شده بود.

این دانشگاه ادامه خواهد داد به ارائه خدمات مشاوره و حمایت از هیات علمی ، کارکنان و دانش آموزان. کسانی که نیازمند کمک هستند را تشویق به تماس با دانشگاه آکسفورد گفت: دفتر مشاوره و خدمات در اتاق 305 از والتر واشنگتن ساختمان اداری تماس بگیرید و یا 601-877-6230.

تماس با Lici بوريج در 601-584-3104 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید @licibev.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>