مرد مرده در هتیزبرگ جنگل شناخته شده است. او ممکن است درگیر در جرم و جنایت.

لدگر | No comments

بدن یافت می شود جمعه در هتیزبرگ اعتقاد بر این است که پلیس به دنبال آن بودند پس از عکس گفته بودند اخراج از نزدیکی یک خانه در ماه فوریه است.

فارست شهرستان معاون پزشکی قانونی لیزا Klem شناسایی این مرد به عنوان جیم تراویس Rainey, 36, از هتیزبرگ.

Rainey بدن داشت در حدود ساعت 2 بعد از ظهر جمعه در یک منطقه پوشیده شده از درخت پشت خانه در سال 1900 بلوک از خیابان ممی به عنوان هتیزبرگ پلیس زیر در یک فرد از دست رفته بررسی است.

افسران canvassing منطقه که در آن فرد درگیر در فوریه حادثه گذشته بود دیده می شود زمانی که آنها در واقع Rainey بدن هتیزبرگ پلیس سخنگوی وزارت Ryan مورز

Rainey شد یک مظنون در این حادثه رخ داده است که فوریه. 27 در سال 1900 جلوگیری از اوا خیابان که در آن یک فرد اخراج چند عکس از یک اقامت باور فرد در تلاش برای به دست آوردن ورود به خانه.

علت Rainey مرگ در انتظار نتایج کالبد شکافی از می سی سی پی امور خارجه Crime Lab و حادثه تیراندازی باقی مانده است بخشی از تحقیقات جاری.

پلیس همچنین به دنبال 19 ساله جان مایکل هفته از کومو به عنوان بخشی از این بررسی است.

هر کسی با اطلاعات در مورد حادثه و یا هفته’ محل خواسته است برای تماس هتیزبرگ پلیس در 601-544-7900 یا مترو Crime Stoppers در 601-582-7867.

تماس با Lici بوريج در 601-584-3104 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید @licibev یا Facebook در facebook.com/licibeveridge.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>