مرد می شود 6 ماه زندان برای کوبیدن سگ در کامیون هود. طرفداران فشار سخت تر MS لایحه

لدگر | No comments

پس از اختلاف با دوست دختر خود را در مه 26, یک ویکسبرگ مرد در زمان سگ خود را و آن را بر روی کاپوت یک کامیون.

والتر استوارت سوم شد, آماتور کوبیدن کاتو جوان pit bull گفت: Warren County, دستیار دادستان کن هارپر.

روز دوشنبه استوارت مجرم در یک مورد درخواست به حیوانات ظلم و ستم در وارن دادگاه شهرستان. او محکوم به حداکثر برای مرتبه اول از شش ماه زندان و 2500 دلار جریمه به علاوه هزینه های دادگاه. او همچنین می خواهد به انجام 80 ساعت از جامعه خدمات پس از انتشار و او نمی تواند در هر نقطه در اطراف سگ.

مبارزه با سگ: مرد محکوم به جرم مبارزه با سگ برای اولین بار تحت قانون جدید

“این وحشتناک ترین چیزی که من را دیده اند” Warren County دستیار دادستان کن هارپر گفت: از این ویدئو. “این باید به یک جنایت است.”

لایحه ای در می سی سی پی مقننه می تواند منجر به سخت تر, soccer games, world برای حیوانات ظلم و ستم.

هارپر و در دفاع از حیوانات نماینده عروسک استنلی حمایت از تصویب لایحه ای که می تواند منجر به جنایت حکم برای مرتبه اول از حیوانات ظلم و ستم. در صورت تصویب آن را حمل حداکثر سه سال زندان و یک $5,000 خوب است.

سناتور. آنجلا Burks تپه R-پیکیون گفت که او احساس خوبی در مورد لایحه SB 2658 عبور از این سال در تمدید جلسه قانونی.

هر دو مجلس نمایندگان و سنا گذشت هیل بیل بود اما ارسال به کمیته کنفرانس در روز دوشنبه پس از سنا موافق نیست با یک تغییر خانه های ساخته شده در این لایحه را زبان.

خانه اضافه شده زبان به لایحه مقابله با تامین مالی برای قاچاق انسان پناهگاه قربانیان.

“ما فقط نیاز به نگاهی است که قاچاق انسان زبان را از” هیل گفت.

هیل گفت که او امیدوار است این لایحه می آید از کنفرانس و منتقل شده است. این لایحه اصلاح “می سی سی پی سگ و گربه حیوان خانگی حمایت قانون از سال 2011 است.” علاوه بر مجازات های سخت آن را ممنوع یک فرد محکوم به تشدید ظلم و ستم از داشتن, داشتن و یا ساکن با یک سگ اهلی و یا گربه خود را برای حداقل پنج سال.

در استوارت مورد این ویدئو او را دستگیر گرفتن دوست دختر خود را سگ و کاتو و با پاهای خود را ضربدری سگ در یک حرکت دایره ای در بالای سر و کوبیدن او بر روی کاپوت کامیون.

استوارت دستگیر شد, on May 27 توسط Warren County Sheriff نمایندگان. استوارت یک جنایت کار محکوم شد و همچنین متهم به نقض آزادی مشروط خود را.

استنلی گفت: در بیانیه ای تکان دهنده و وحشتناک جرم است صرف بزه تحت دولت را ضعیف حیوانات ، او گفت: حیوانات معتادان باید چهره اتصالات مجازات برای خشونت است.

“اگر شما در مورد مراقبت و حفاظت از جامعه خود, لطفا تماس با نمایندگان خود و آنها را ترغیب به حمایت از سناتور آنجلا تپه را اصلاح می سی سی پی سگ و گربه حمایت قانون از سال 2011 را که جنایات مانند این یک جنایت در مرتبه اول” استنلی گفت.

در دفاع از حیوانات بین المللی حفاظت از حیوانات سازمان با بیش از 250.000 حامیان.

تماس با Jimmie E. گیتس در 601-961-7212 یا [email protected] دنبال @jgatesnews در توییتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>