‘مرد من خیلی می ترسم’: كانون دیگران توصیف طوفان در Madison County

لدگر | No comments

در misting باران صبح روز چهارشنبه کارمندان یک Gluckstadt فروشگاه تایر نشسته اند در یک دایره از تخریب ساختمان که ایستاده بود تنها چند ساعت پیش. به عنوان بیشتر کارکنان شروع به وارد دایره را شکست تا با مردمی از آسیب ها و تماس های تلفنی است.

پس از 10 سال در کسب و کار پارک وی Quick Lube و تایر فروشگاه تقریبا مسطح در یک ماده از چند دقیقه با نصب خلیج و خرید و فروش دفتر کار گرفتن فشار از آسیب. خدمات ملی آب و هوا گفت: صبح زود طوفان شد و به احتمال زیاد با توجه به خط مستقیم باد.

زمانی که کارمند جان برانتلی سوار به کار در صبح روز چهارشنبه و شاهد آسیب او بلافاصله تعجب که چگونه او می رویم به ارائه برای خانواده اش.

“من اول فکر کردم ‘لعنت چگونه من رفتن به خوراک دختر من,” او گفت:.

برانتلی است که تنها ارائه دهنده خدمات مالی برای همسر و 1 سال کار کرده در فروشگاه برای بیش از یک سال است.

“من از آمدن به اینجا هر روز برای یک سال و در حال حاضر آن را رفته است,” او گفت:.

مدیر فروشگاه و صاحب بخشی گوردون فویل گفت: 13 کارمند خواهد بود “مراقبت” اما آن را از چند ماه به بازسازی.

“آن را سخت به بلع قرص,” او گفت:.

بسیاری از آسیب طوفان شد در مدیسون کانتی از جمله Gluckstadt Canton و فلور. بسته شدن جاده و آسیب نیز گزارش داد در دیگر شهرستانهای استان از جمله Rankin, Covington, Newton, Scott و سیمپسون.

‘تگرگ که صدا مانند یک مسلسل’

ایستاده در کنار یک دمیده پنجره فویل توصیف یک “سوت” سر و صدا و “god-awful تگرگ که صدا مانند یک مسلسل” که بیدار شد او و همسرش تا حدود 3:20 صبح روز چهارشنبه.

سپس حدود 3:30 او یک تماس از یک مشتری و همکار صاحب کسب و کار که رفته بود برای بررسی در خود ساختمان پایین جاده.

“او گفت:” گوردون شما نیاز به دریافت در اینجا. فروشگاه خود را ضربه شده است.’ اشاره به پنجره فویل گفت: “من فکر کردم آن را فقط رفتن به این حق در اینجا. آن نبود.

“من می توانم آن را باور نمی کند. آن را به حال شده است یک گردباد…آن را به حال شده است یک سلول است.”

فویل گفت: او دارای بیمه اما نگران او ممکن است از دست دادن مشتریان در ماه در آن طول می کشد برای بازسازی.

“ما ریخت و تمام این انرژی به آن و در حال حاضر ما در حال رفتن به تعطیل سه یا چهار ماه,” او گفت:. “مشتریان ممکن است در جایی دیگر و نه دوباره که بزرگترین چیز است.”

حدود 7:30 روز شنبه کارکنان بارگذاری موجودی از ساختمان های آسیب دیده و مصرف آن در سراسر خیابان به پارک وی دیزل, فروشگاه خواهر کسب و کار. او امیدوار مشتریان خواهد آمد خود را برای این سرویس نیاز دارد اما نگران هستید که چگونه این حرکت را تحت تاثیر خود مشهور 10 دقیقه تغییر نفت

این سرویس ممکن است کمی طولانی تر اما فویل قول داد به مشتریان “ما میخوایم باز بماند و پارک وی دیزل خواهد بود در اینجا به شما خدمت می کنند و مراقبت از شما.”

آسیب طوفان: Madison, Rankin شهرستانهای دیگر مناطق از دولت تحت تاثیر قرار

توفان در می سی سی پی: آب و هوایی شدید تهدید سیل

‘آنچه در خارج وجود دارد؟’

فرز در اطراف پارکینگ كانون ایوان سیلاس و جیسون Wilkerson تقریبا نمی توانستم باور خود باشید. هر دو مردان بوده است در خود چاه حدود 50 فوت دور از پارک وی Quick Lube و تایر فروشگاه.

راه رفتن در اطراف آسیب صبح روز چهارشنبه سیلاس از ممفیس را تکان داد سر خود را در تعجب. آجر بر روی زمین دراز توسط یک کامیون پارک شده در دو فضا را از او.

“مرد. من خیلی ترسیده بود,” او گفت:. “من مانند” کامیون رفته پرواز؟’…من شنیده تگرگ و مسائل و کامیون بود (تکان دادن). که اولین بار من بیدار خواهم که مانند ” انسان آنچه در خارج وجود دارد؟'”

سیلاس گفت او نگاه از پنجره به بیرون از کامیون خود را و گفت: “اوه خدای من.’

“آن را درست پشت سر من” او بانگ زد. “این واقعا ترسناک است. خدا را شکر.”

Wilkerson به خواب رفته در کابین خالی مسطح متصل شده است. او از خواب بیدار شد حدود 2:30 به آنچه که او فکر کردم صدا از یخ است. به دنبال در آجر های پراکنده در اطراف دکل Wilkerson گفت: سر و صدای او شنیده می شود “ممکن است باقی مانده است.

مانند سیلاس او بیش از حد نگران بود در مورد کامیون خود را تبدیل بیش از.

“آن را باد می وزد. تمام کامیون را تکان داد من هر چند آن را که قرار بود برای آمدن به زمین به خاطر من خالی من می ترسم این بود که به من را انتخاب کنید تا” او گفت:. “این ترس آتش از من.”

صبح چهارشنبه در او پدید آمده از تاکسی گرفت و در این آسیب در اطراف او. سپس او را به نام برادر خود را و به او گفت که او فکر آن را یک گردباد.

Wilkerson زندگی در نشویل و اشاره شنبه گردباد در زادگاه خود که در آن حداقل 24 کشته شدند و بسیاری از آنها هنوز هم گم شده است.

“ما فقط ناودان دیروز,” او گفت:.

(داستان همچنان ادامه دارد پس از گالری عکس.)

برج کلیسا پاره کلیسا در فلورا

Gluckstadt نبود تنها جامعه ضربه طوفان دوشنبه. در گیاهان در حدود 18 مایل به غرب قطع درختان دراز در پشت بام ها و در امتداد جاده. در جونز چپل Missionary Baptist Church, برج کلیسا منفجر شد توسط بادهای سنگین بدن در حال استراحت بر روی سقف و نقطه بر روی زمین در زیر.

فردریک سینگلتون عضو کلیسا و نیز حفظ این زمینه. او در چیدن باقی مانده و سقوط درخت اندام صبح روز چهارشنبه تا زمانی که شروع به باران دوباره.

“شما می دانید که ما تا به حال یک طوفان آمده از طریق وجود دارد و آن این است که شما می توانید ببینید چه اتفاقی افتاده است,” او گفت:.

سینگلتون گفت که او زندگی می کند یک بلوک دور. پس از شنیدن “باد و باران” او رفت تا مطمئن شوید آب تا به حال بدست داخل کلیسا از سرنگون برج کلیسا. همانطور که بیشتر مردم نشان داد تا به ارزیابی آسیب سینگلتون گفت: او نمی دانست که گام بعدی چه خواهد بود و اشاره کرد “آن را فقط اتفاق افتاده است.”

او اشاره در برج کلیسا و گفت: “مانند هر کس می گوید آن را در اینجا یک لحظه و بعد از آن رفته است.”

آیا شما می خواهید به ماندن آگاهانه در بیشتر موضوعات شبیه به این یکی ؟ اشتراک دیجیتال شیپور لجر.

تماس با سارا فاولر در 601-961-7303 یا [email protected] او را دنبال کنید در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>