مرد کشته شده در درگیری با پلیس ملبورن به عنوان بازنشسته نیروی هوایی گروهبان

فلوریدا تودی | No comments

ملبورن پلیس شناسایی, این مرد مسلح به ضرب گلوله کشته شد توسط افسران خشونت اختلال تماس در روز یکشنبه.

محققان گفت: 67 سال ریچارد لی Kampstra بازنشسته نیروی هوایی ارشد استاد گروهبان بدست کرده بود به یک رویارویی با اعضای خانواده در حدود 5 بعد از ظهر در حفظ Longleaf آپارتمان 4465 حفظ درایو.

هیچ یک از افسران پلیس — هنوز ناشناس — مجروح در تیراندازی.

بیشتر: ماموران به ضرب زخم مرد با تفنگ که به گفته مقامات مواجه ملبورن پلیس

بیشتر: کاکائو افسر پلیس, کشته شدن مرد پس از رویارویی; زن چاقو چندین بار

حادثه سوم مرگبار افسر-درگیر تیراندازی را در Brevard County این سال است.

قبل از روز حادثه تماس گیرنده گفت: ملبورن dispatchers دو اعضای خانواده استدلال بودند در آپارتمان پیچیده است.

اولین ملبورن افسر پلیس وارد شده در سایت در عرض چند دقیقه. افسران کشف Kampstra تا به حال یک سلاح و سنگر خود را در یک اتاق در محل اقامت. دیگر افسران وارد لحظاتی بعد و وارد آپارتمان شد.

مقامات گفتند این بود که Kampstra راه می رفت از اتاق مواجه ورود افسران با یک تفنگ. ملبورن پلیس اخراج در Kampstra او را به قتل محققان گفت.

فلوریدا بخش از اجرای قانون عوامل مشغول تحقیق در مورد تیراندازی به طور مستقل است که استاندارد تمرین با تعدادی از فلوریدا شهری و شهرستان سازمان های اجرای قانون.

افسران پلیس قرار داده شد در مرخصی اداری آن هم روال در افسر-درگیر تیراندازی. عوامل با FDLE را رو به جلو خود را بررسی تیراندازی به دفتر دادستان ایالتی که در آن دادستان به بررسی هر مورد به تعیین نتیجه.

J. D. تازد است عدالت کیفری/اخبار خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با تازد در 321-917-4641 یا [email protected] توییتر: @JDGallop. برای عضویت: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/

روزنامه نگاران ما در حال کار سخت به گزارش coronavirus و اثرات آن بر فضای ساحل و شما را با داستان های رایگان به عنوان یک سرویس به جامعه است. اگر این داستان های محلی هستند برای شما مهم است ما را حمایت با تبدیل شدن به یک مشترک. در حال حاضر شما می توانید سعی کنید یک اشتراک دیجیتال برای $3 برای 3 ماه. https://cm.floridatoday.com/specialoffer/

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>