مردی به نام عشق دستگیر شده پس از روز ولنتاین تیراندازی در پالم بای

فلوریدا تودی | No comments

کاکائو مرد دستگیر شد روز ولنتاین روز صبح بعد از پلیس گفت: او را به کف خلیج صفحه اصلی و به ضرب گلوله یک مرد که در زندگی وجود دارد.

تراویس Wayne عشق, 22 دستگیر شد Feb. 14 به اتهام اقدام به قتل و سرقت مسلحانه و تشدید باتری در اختیار داشتن اسلحه گرم توسط یک جانی و تیراندازی به یک خانه را اشغال کردند.

با توجه به سوابق پلیس, عشق, بود, تلاش برای شکستن به هالبروک جاده اصلی از دوست دختر سابق خود را در اطراف ساعت 3 صبح

او در زمان 3 ماهه کودک در طبقه بالا در حالی که عشق اقدام به باز کردن درب های کشویی شیشه ای و دوست پسر او خود اسلحه گرم کشته شده است.

بیشتر: جان تورس: سرنوشت 4 مرد متهم به قتل ویلیام دیلون نشده است نوع; در اینجا چیزی است که اتفاق افتاده است به آنها

بیشتر: پالم بای مرد در قتل آتشین اشتباه-راه Osceola County تصادف

هنگامی که پسر باز پرده به نگاه را از طریق درب های کشویی شیشه ای او را دیدم عاشق با اشاره تفنگ او. او سپس اخراج یک شات در عشق قبل از خود اسلحه گرم ماجرا.

عشق به آتش زدن او در پا. این زن به نام پلیس.

مرد منتقل شد به هلمز مرکز پزشکی منطقه ای که در آن او برای درمان غیر تهدید کننده زندگی صدمات.

در حالی که تحقیق در مورد تیراندازی در پالم بای کارآگاهان تماس با اداره پلیس ممفیس افسران که گفت عشق بود تحت درمان در اوکوئی بیمارستان با زخم گلوله به دست گفت او شده است می خواهم به ضرب گلوله در ملبورن منطقه است.

زن و شوهر پلیس گفت که دوست دارم بارها و بارها ساخته شده و تماس های ناخواسته با آنها و مبهم تهدیدات منجر به تیراندازی.

از عشق که راند او را به زن و شوهر و به بیمارستان پلیس گفت که سوال او که عشق او را صورتی handgun بدون دانستن او و که او شنیده صدای شلیک گلوله از خانه.

عشق است که برگزار می شود در شهرستان Brevard زندان بدون پیوند.

تماس با Vazquez در [email protected], 321-917-7491 و یا در توییتر @tyler_vazquez. حمایت از کار خود را با اشتراک FloridaToday.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>