مرد چاقو به مرگ پس از بحث گرم با کاکائو همسایگان

فلوریدا تودی | No comments

کاکائو مرد پیاده روی به دور از بحث گرم با همسایگان مواجه شد و چاقو توسط یکی دیگر از همسایه ناراحت بیش از او چگونه رفتار اختلاف است.

به گفته پلیس مظنون شناسایی شده به عنوان فرد Contrell کشیده کردن یک pocketknife و ضرب کاهش 42 ساله رابرت کنت آرتور در طی یک درگیری در جلوی خانه.

Contrell شد به اتهام قتل درجه دوم و رزرو شد به Brevard County Jail پیچیده در Sharpes.

حادثه اتفاق افتاده در مورد 9:51 p. m. روز شنبه در کاکائو خلیج mobile home park واقع در 1600 جلوگیری از گلن ریج جاده.

بیشتر: تیتوسویل پلیس در حال بررسی حادثه چتربازی که به شدت مجروح و دو مرد

بیشتر: پلیس در ادامه به بررسی شرایط ملبورن تیراندازی

“قربانی بدست کرده بود با استدلال به همسایگان خود. ما تا به حال دریافت تماس های متعدد در مورد وضعیت. قربانی راه رفتن به خانه خود را هنگامی که او مواجه شد توسط یکی دیگر از همسایه بود که سعی می کرد از دیگر کشورهای همسایه گفت:” ایوان مارتینز سخنگوی کاکائو اداره پلیس.

آرتور بود و استدلال با Contrell در جلوی خانه. یک شاهد عینی گفت: پلیس است که در یک نقطه آرتور پرسید Contrell “چه شما را از رفتن به زخم من که با چوب” قبل از او تحت فشار قرار دادند Contrell گزارش ها نشان می دهد.

آرتور خونریزی فراوان تلاش میکردند به عنوان او راه می رفت به خانه اش و سقوط در داخل آشپزخانه. همسر خود به نام 911.

“(آرتور) بود چاقو چندین بار از جمله در گردن. او بعد مرده,” مارتینز گفت.

پلیس وارد در لحظات و پیدا Contrell راه رفتن در اطراف محله. Contrell پلیس گفت که او تا به حال تحت فشار قرار دادند و آرتور به حال با یک اسلحه گرم. هیچ اسلحه گرم بازیافت شد.

کارآگاهان بعد از بررسی های نظارت تصویری از نزدیکی محل اقامت نشان Contrell محکم چاقو.

هیچ دادگاه تاریخ های تعیین شده است.

J. D. تازد است عدالت کیفری/اخبار خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با تازد در 321-917-4641 یا [email protected] توییتر: @JDGallop. برای عضویت: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>