مردی که می گوید مامان آزمایش مثبت برای coronavirus نگرانی در مورد Riverside County پروتکل

مایدزرت | No comments

به عنوان Riverside County مقامات بهداشت تایید بیشتر موارد از coronavirus دوشنبه, مردی که می گوید: مادر او برای اولین بار به صورت محلی تشخیص داده شد بیمار ابراز نگرانی در مورد پتانسیل گسترش ویروس و همچنین رودخانه شهرستان را از دست داده و مورد.

Coronavirus بیمار که دریافت مراقبت در آیزنهاور سلامت در رانچو مایراج است 82 سال زندگی می کند که در Coachella Valley با توجه به این که صحبت می کرد به خورشید صحرا به شرط ناشناس ماندن برای محافظت از مادر خود را در حفظ حریم خصوصی.

Riverside County مقامات گفته اند که بیمار تحت درمان در آیزنهاور این شهرستان اولین مورد از جامعه انتقال است. مرد گفت: این بیمار است که او از کسی که سفر در خارج از کشور در چند سال گذشته است.

به سلامت زن در حال بهبود است و او انتظار می رود را سالم بازیابی پسرش گفت:. اما خانواده او نگران است در مورد تاثیر این مورد می تواند در اطراف آن جامعه است.

Coronavirus: سه نفر تست مثبت در Coachella Valley

تاثیر اقتصادی: BNP Paribas Open لغو قرار می دهد 400 میلیون دلار روی خط

پسر او گفت که او احساس تحقیق که در آن مادر خود را ممکن است قرارداد این ویروس و که او ممکن است در معرض ویروس شده است کامل است. او می گوید: self-قرنطینه سفارشات صادر شده به پدرش باید هر چه زودتر به عنوان او می توانست یک حامل است که به نوبه خود در گذشت این بیماری به دیگران. او همچنین ابراز نگرانی در مورد زمان آن را در زمان برای مادر خود را به آزمایش می شود برای coronavirus — که او گفت: بالغ بر دو روز پس از او بستری شد آیزنهاور سلامت و به دست آوردن نتایج که او می گوید: در زمان یکی دیگر از چهار.

Riverside County مقامات بهداشتی کاهش یافته است به ارائه جزئیات بیشتر در مورد جدول زمانی برای تست و یا تشخیص به صورت محلی به دست آورد مورد آنها اعلام کرد روز شنبه, مارس 7.

خورشید صحرا بررسی بستری سوابق ارائه شده توسط مرد و تایید خود را از روابط خانوادگی به ذکر شده در بیمار است. سوابق نشان می دهد که بیمار در بیمارستان بستری شد در آیزنهاور بهداشت شروع آوریل 1. خورشید صحرا قادر به بررسی با بیمارستان یا مقامات شهرستان است که مادر خود را coronavirus بیمار گزارش شده توسط رودخانه مقامات شهرستان. بیمار حفاظت از حریم خصوصی قوانین جلوگیری مقامات از های بیماران سابقه پزشکی بدون رضایت خود را.

“آنها فکر او نبود رفتن به آن را’

با توجه به او و خواهر و برادر خود را در سفر خود به Coachella Valley هفته گذشته پس از یادگیری است که مادر خود را سلامت به سرعت در حال کاهش. هنگامی که آنها وارد آنها دریافتند مادر خود جدا شده و در پشت دیوارهای شیشه ای در آیزنهاور سلامت و تماشا به عنوان کادر پزشکی در لباس کامل دنده محافظ قبل از درمان ،

آیزنهاور بهداشت بلافاصله صفحه نمایش مبتلا به علائم تنفسی به محض ورود با توجه به لی برنج آیزنهاور سلامت, سخنگوی. اگر علائم در حال حاضر بیمار داده می شود یک ماسک قرار داده و در یک اتاق خصوصی برای ارزیابی شود. اگر هوابرد جداسازی مورد نیاز کارکنان ملزم به پوشیدن مناسب حفاظت فردی و تجهیزات ایمنی خود را — حتی قبل از coronavirus تشخیص برنج گفت.

مرد گفت: هر دو پدر و مادر او بیمار شد و در فوریه. 28 نمایشگاه آنفولانزا مانند علائم. یکشنبه پدرش احساس بهتر اما مادرش به کاهش خود ادامه داد, او گفت:.

بیشتر: Riverside County health رسمی اعلام coronavirus عمومی اورژانس

جشنواره های موسیقی: دادخواست برای و در برابر لغو Coachella در گردش آنلاین

“من صحبت کرد به من و مامان که جمعه (Feb. 28) او و پدر من هر دو تا به حال علائم آنفلوانزا اما خوب بود,” او گفت:. “آنها برنامه ریزی شده به تنها ماندن در خانه و تماشای Netflix و سوار آن را.”

اما در یکشنبه, او شروع به داشتن تنگی نفس و تب بالا و خستگی او گفت:. پس در مارس 1, شوهرش او را به آیزنهاور سلامت که در آن او پذیرفته شد و بلافاصله قرار داده و به انزوا در بخش مراقبت های ویژه با توجه به پسرش.

در سهشنبه, مارس 3, او آزمایش coronavirus به گفته او ، نتایج که تایید تشخیص مثبت بازگشت و در روز شنبه پسرش گفت:.

در 7 p. m. روز شنبه, کارکنان از آیزنهاور سلامت به نام خانواده را به اطلاع آنها از coronavirus تشخیص به گفته او ، کمتر از چهار ساعت بعد یک بیانیه عمومی منتشر شد توسط شهرستان ریورساید.

قبل از coronavirus بود تشخیص داده شده مبتلا به پنومونی قرار داده و به پزشکی ناشی از کما با توجه به بیمارستان مستندات ارائه شده به آفتاب صحرا توسط پسرش.

“روز آنها احساس او ممکن است آن را,” او گفت:. “این زمانی است که خانواده آغاز پرواز ، که آنها او را انتوبه چرا که او از گرفتن اکسیژن کافی است.”

اما هر روز پس از آن او در ادامه, به, بهبود, او گفت:. یکشنبه, مارس 8 او گرفته ونتیلاتور و گرفته شده از پزشکی ناشی از کما به گفته او ،

“او گیجی اما چابک,” او گفت:. “من فکر می کنم ما قطعا از طریق بدترین آن. من هیچ اما او به دنبال هر روز بهتر و صحبت کردن با خانواده است.”

پسر او اعتبار کارکنان در آیزنهاور بهداشت با صرفه جویی در مادر خود زندگی است.

اما در حالی که خانواده بسیار خوشحال است که سلامت او رو به بهبود است گفت: تجربه ساخته شده است که آنها را نگران coronavirus تست و روش های پیشگیری در شهرستان ریورساید.

Riverside County قادر به تست محلی

زن پسر سوال که چرا مادرش نبود بلافاصله تست شده برای coronavirus زمانی که او در بیمارستان وارد و به همین دلیل پدرش نبود دستور به خود قرنطینه از شروع.

“من درک که آنها نمی باید توانایی برای تست آن چند روز اول اما من نمی فهمم چرا,” او گفت:. “من فقط فکر می کردم اگر او نشان داد تا به بیمارستان با این علائم پس بدیهی است که آنها ، آن را فقط من تعجب می کنم اگر موارد تایید شده به طور مصنوعی پایین به دلیل آن طول می کشد بیش از حد طولانی برای تست و ما نمی باید از این ظرفیت برای آزمون به صورت محلی.”

تست: 4% کالیفرنیا کیت تست آمده اند از شهرستان ریورساید

بیشتر: چگونه می Coachella Valley بيمارستان آماده شدن برای تهدید coronavirus?

آیزنهاور بهداشت در حال حاضر طول می کشد جهت Riverside County مقامات بهداشت عمومی که ارتباط مستقیم با مراکز کنترل بیماری ها که در مورد بیماران دریافت تست لی گفت: برنج آیزنهاور سلامت, سخنگوی.

“این بود در آیزنهاور اختیار به آزمون و مناسبت آن را گرفته است برخی از زمان برای دریافت پاسخ از آن دسته از اشخاص در مورد اینکه آیا بیمار باید آزمایش” برنج گفت: در یک ایمیل.

برنج گفت: آن را می توانید در دو روز به بیش از یک هفته برای دریافت نتایج آزمون به عقب.

آیزنهاور قادر به شروع به تست بدون دولت مجوز با CDC-تایید شده پزشکی و غربالگری و یک پزشک سفارش در دوشنبه 9 مارس.

Riverside County نکرده اند قادر به تست به صورت محلی برای coronavirus چون شهرستان آزمایشگاه تحت نوسازی و در حال حاضر تایید شده توسط دولت است. از آنجا که این, شده است وجود دارد تاخیر در دریافت نتایج آزمون پس از نمونه آزمایشگاهی باید به دولت ارسال شد آزمایشگاه و یا به سان برناردینو شهرستان برای تست.

در اوایل هفته آینده, شهرستان ریورساید میله میله برای دریافت تجهیزات جدید و دریافت سریع re-صدور گواهینامه — به منظور انجام تست های, مقامات گفت: خورشید کویر دوشنبه.

حدود 11 a. m. روز شنبه, Riverside County مقامات بهداشتی به نام به اطلاع بیمار است که او نیاز به خود قرنطینه در صفحه اصلی به صورت دو هفته با توجه به بیمار پسر — یک هفته پس از او در ابتدا در زمان همسر او به بیمارستان است. پدر خود را در حال حاضر نشان دادن علائم مرد گفت.

این شهرستان گفت: زن در کودکان است که حتی اگر آنها در معرض پدر خود آنها تحت self-قرنطینه سفارشات به گفته او ،

“این مرا نگران است زیرا در حالی که من در معرض مادر من از او در انزوا و من به پدرم که می تواند حامل,” او گفت:. “من در لس آنجلس زندگی با همسر و بچه ها اما من می ترسم به سر به عقب وجود دارد و در معرض فرزندان من است. من می خواهم بیشتر پاک کردن اطلاعات در مورد که می تواند حامل.”

اعضای خانواده بدون دستور داده شده است به آزمایش می شود برای coronavirus به گفته او ،

دوره کمون برای coronavirus دو به 14 روز و یک فرد است که به نمایش گذاشته علائم هنوز هم می تواند به گسترش این ویروس با توجه به دستورالعمل از دانشکده پزشکی هاروارد.

CDC توصیه می کند که کسانی که با قرار گرفتن در معرض بالقوه در خانه بمانند و خود را محدود اجتماعی قرار گرفتن در معرض هر چند محلی مقامات بهداشتی می توانید قوانین خود را دارند.

زن گفت: شهرستان مقامات بهداشتی نیست سوال خود را پدر او یا خواهر و برادر خود را در مورد مادر خود را در محل که منجر به بستری شدن در بیمارستان به منظور بررسی چگونه او ممکن است قرارداد این ویروس و یا او ممکن است در معرض آن است. پسر گفت: مادر او آشفته پس از بیرون آمدن از کما و نمی توانست قادر به ارائه آن اطلاعات خودش.

خوزه Arballo رودخانه شهرستان بهداشت گفت county health مقامات تماس با خانواده حداقل یک بار است اما برای به اشتراک گذاشتن آنچه که مقامات صحبت به خانواده در مورد.

Arballo گفت: بررسی روش دیکته است که اگر یک coronavirus تشخیص تایید شود و پس از آن شهرستان مقامات بهداشتی هستند که برای اولین بار سعی کنید برای برقراری ارتباط با بیماران در مورد سفر خود سابقه دو هفته قبل از تبدیل شدن به بیمار است. اگر بیمار قادر به برقراری ارتباط و سپس روش دیکته است که خانواده و مشاوره ازدواج و مشاوره هستند به مصاحبه در مورد بیمار whereabout منجر به بیماری است.

“کارکنان ما انجام شده است این کار را برای یک مدت زمان طولانی و به من اعتماد به نفس است که آنها در حال انجام بهترین آنها می توانند” Arballo گفت.

آفتاب صحرا خبرنگار نیکول هیدن تحت پوشش بهداشت و مراقبت های بهداشتی در Coachella Valley. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4623. او در توییتر دنبال کنید @Nicole_A_Hayden.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>