مارک دیویس تیراندازی مرگ: مدار 5 طرف با گلبرگ پلیس فلسطين توجیه حکم

لدگر | No comments

مدار 5 ایالات متحده در دادگاه تجدید نظر به تایید دادگاه بدوی حکم که یک گلبرگ افسر پلیس توجیه بود در اثر تیراندازی یک لوئیزیانا در سال 2017 که به نام پلیس پس از درگیر شدن در یک تصادف.

مارک دیویس از لاپلاس, لوئیزیانا, رانندگی 2 ژوئن 2017 در می سی سی پی 42 زمانی که او درگیر در یک خودرو برخورد با راننده دیگری در تقاطع Leeville جاده و می سی سی پی 42 در گلبرگ.

Davis, 34, تماس پلیس در مورد این حادثه است. گلبرگ افسر پلیس هارون Jernigan در صحنه وارد شدند.

پس از Jernigan ورود او و دیویس رو به یک اختلاف و دیویس به ضرب گلوله کشته شد و سه بار توسط Jernigan. دیویس بعد از درگذشت فارست بیمارستان عمومی.

Yoshanta آلبرت مادر دیویس’ پنج فرزند ثبت دادخواست عمدی در سال 2018 در برابر گلبرگ Jernigan و سپس-رئیس پلیس لئونارد فولر.

طرح دعوی در دادگاه گفت: Jernigan در نقش خود به عنوان یک قانون افسر به طور ناگهانی و بدون هشدار دیویس و بدون توجیه. همچنین دیویس گفت: نمی دریافت به موقع خدمات پزشکی. همچنین طرح دعوی در دادگاه گفت: Jernigan استفاده بیش از حد دلخواه و/یا نیروی غیر منطقی در برابر دیویس.

مارکس گفت: زمانی که طرح دعوی در دادگاه واصل شد که افسر چیزی نمی اشتباه.

Chokeholds بان کی مون در جکسون: شهردار ممنوعیت chokeholds دیگر استفاده-از-نیروی سیاست در اداره پلیس

در ماه سپتامبر ایالات متحده در منطقه قاضی کیت Starrett گفت: در حکم پرتاب کردن طرح دعوی در دادگاه است که آن را مسلم است که دیویس جسمی حمله Jernigan اقدام به گرفتن تفنگ خود را و حاضر به پیروی از دستورات شفاهی را به ایستادگی کردن.

“بنابراین Jernigan نه استفاده از نیروی بیش از حد و حتی اگر او تا به حال او را می توان تحت عنوان واجد شرایط مصونیت از مسئولیت خود را به دلیل اقدامات مناسب تحت شرایطی” Starrett گفت: در او حاکم است.

روز دوشنبه یک قاضی پنل از 5 مدار تأیید Starrett حاکم گفت Jernigan استفاده از نیروی معقول و منطقی بود.

خواستار عدالت در دیویس’ مرگ

در اخیر Black Lives Matter تظاهرات در می سی سی پی در طول روز یادبود مرگ جورج فلوید 46 ساله سیاه مردی که در مینیاپولیس پس از یک افسر پلیس نگه داشته زانو خود را در پشت فلوید گردن برای تقریبا نه دقیقه دیویس’ نام ظاهر دوباره و دوباره.

همچنین دیویس’ نام داشت شعار می دادند در طول تظاهرات در گلبرگ علیه شهردار هال مارکس که ساخته شده نظرات به Facebook و Twitter در مورد فلوید مرگ که برخی گفته بودند نژادپرست است. در نوشته های او گفت: در قسمت “اگر شما می توانید صحبت کنید شما می توانید نفس کشیدن.”

معترضان بر این باورند دیویس’ مرگ شد قابل توجیه نیست, به عنوان نشان داده شده توسط یک گزارش ثبت شده توسط سی سی پی Bureau of Investigation.

دیویس’ مادر, کاترین دیویس با حضور برخی از تظاهرات در گلبرگ و جکسون به منظور بالا بردن آگاهی از مرگ پسرش و درخواست دادستان کل لین Fitch به بازگشایی پرونده.

“من احساس نمی عدالت انجام شد در تحقیقات خود,” او گفت:. “فقط تا بسیاری از سوالات در این بررسی است.”

کاترین دیویس گفت که او می خواهد مردم را به یاد پسر او تا به حال یک خانواده که هنوز عزادار از دست دادن خود را.

“من احساس می کنم باید به انسانیت کودک من,” او گفت:. “من قصد دارم به شما بگویم که چگونه واقعی فرزند من بود. چگونه او اهمیت ندارد. مارک بود یک مرد خانواده و یک مرد سیاه و سفید. مارک تا به حال بزرگترین خنده, بزرگترین لبخند. او شادی را از همه ما گرفته است.”

Davis ‘بازیگری در یک شیوه ای عجیب و غریب’

دادگاه فدرال پرونده گفت: زمانی که Jernigan وارد صحنه او با بررسی بر روی افراد درگیر در این حادثه از جمله دیویس. زمانی که Jernigan نزدیک Davis او نشسته بود در وسیله نقلیه خود را با سر خود را در دست خود را

به عنوان Jernigan نزدیک دیویس ایستاد و شروع به راه رفتن به سوی او با توجه به سوابق دادگاه. Jernigan گفت دیویس شد “بازیگری در یک شیوه ای عجیب و غریب و نمی خواهد پاسخ دهد اگر او خوب بود یا نیاز به یک آمبولانس.”

دادگاه پرونده گفت: شاهدان نشان داد Davis “راه رفتن در اطراف مانند او از آن” و “به نظر می رسید کمی تشدید.” دیویس در ادامه به راه رفتن به سمت Jernigan و Jernigan نقل مکان کرد و دور دو گردان یکی دیگر.

Jernigan خواسته دیویس به نشستن اما دیویس منطبق نیست. دیویس نقل مکان کرد و نزدیک و پس از آن او “عجله” و یا “lunged” در Jernigan و سعی کردم به Jernigan را اسلحه کمری. پرونده های دادگاه در ادامه گفت Jernigan گفت: دو “scuffled” بیش از اسلحه گرم.

در نهایت Jernigan شات دیویس پس از او دیویس گفت: نمی مطابق با سفارشات خود را با توجه به سوابق دادگاه.

تماس با Jimmie E. گیتس در 601-961-7212 یا [email protected] Follow @jgatesnews در توییتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>