مریخ پشتکار رور به مراتب پیشرفته تر از پیشینیان خود

فلوریدا تودی | No comments

آن بوده است که 23 سال پس از ناسا فرستاده اولین مریخ نورد به سیاره سرخ.

به نام Sojourner, the rover بخشی از ناسا Mars Pathfinder ماموریت که راه اندازی از کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه در سال 1996 و فرود بر روی سطح مریخ سال بعد.

از آن پس ناسا فرستاده است سه دیگر rovers به مطالعه مریخ زمین: روح و فرصت و کنجکاوی.

در جولای 30, یکی بیشتر خواهد شد. نام آن را? پشتکار.

برنامه ریزی برای راه اندازی بالای ایران راه اندازی اتحاد Atlas V موشک زودتر از 7:50 صبح از کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه راه اندازی مجتمع 41, مریخ نورد را در شش ماه سفر به سیاره سرخ.

اما این جدید تر و پیشرفته رور است که بر خلاف هر گونه دیگر که قبلا به مریخ فرستاده شده.

در اینجا چگونه پشتکار متفاوت از ناسا گذشته مریخ rovers:

اولین نمونه-بازگشت’ ماموریت

پشتکار ماموریت نشانه اولین بار ناسا تلاش خواهد کرد به مریخ جمع آوری نمونه های سنگ و آنها را به زمین.

در طول ماموریت خود پشتکار به دنبال نشانه هایی که وجود دارد هنگامی که موجودات زنده در مریخ, اما تنها راه برای تایید وجود دارد در واقع زندگی در مریخ است که به آن مریخی نمونه های سنگ به زمین برای دانشمندان به مطالعه است.

که نمی خواهد اتفاق می افتد برای سال ، این ماموریت به جمع آوری این نمونه ها در حال حاضر میله میله برای راه اندازی زودتر از 2026.

“ما ارسال پشتکار به مریخ برای جمع آوری و ذخیره سازی نمونه ها و ما آنها را در بسیار تمیز محافظ لوله ها و یا ترک آنها را بر روی سطح مریخ و یا حمل آنها را در داخل مریخ نورد به صورت بالقوه تحویل به پا بعد از نمونه بازگشت خواهد بود که نمونه بازگشت کاوشگر که به لحاظ نظری آنها را انتخاب کنید و آنها را دوباره به مدار و شروع به آنها را در راه خود را بازگشت به زمین” گفت: کتی پشته مورگان ناسا معاون دانشمند پروژه برای مریخ پشتکار در آزمایشگاه پیشرانش جت در کالیفرنیا است.

کل ماموریت می رود که حدود 10 سال از زمان پشتکار راه اندازی به زمانی که نمونه در حال بازگشت به زمین است.

اولین رور به شنیدن صدا در مریخ

پشتکار نیز تلاش برای رکورد صدا برای اولین بار شنیده ام در مریخ.

شده اند وجود دارد سه دیگر مریخ ماموریت ها که اقدام به ضبط صدا بر روی مریخ, اما هیچ یک موفق است.

اولین فضاپیما به تلاش برای آوردن یک میکروفون به مریخ بود ناسا قطبی کاوشگر در سال 1999. متاسفانه این فضاپیما سقوط کرد و طی آن فرود بر روی سطح مریخ.

تلاش بعدی برای شنیدن صدا در مریخ بود و از طریق فرانسه آژانس فضایی را Netlander ماموریت است که با هدف مطالعه مریخ جو در سطح داخلی. ماموریت لغو شد با توجه به بودجه ،

ناسا یک بار دیگر اقدام به استفاده از یک میکروفون برای یکی از آن ماموریت مریخ — ققنوس کاوشگر — اما فقط قبل از راه اندازی مهندسین شناسایی پتانسیل الکترونیک مشکل در میکروفون است که ممکن است تحت تاثیر قرار سیستم های دیگر, و از این رو غیر فعال.

در حال حاضر پشتکار خواهد بود چهارم تلاش برای شنیدن صدا در مریخ.

مسکن دو میکروفن رور را برای اولین بار اقدام به ضبط صدای خود را به عنوان آن را فرود را از طریق جو مریخ برای فرود و دیگری میکروفون ضبط خواهد شد برای تلفن های موبایل به عنوان رور آن کار علمی در Jezero دهانه — باستانی دلتای رود که در آن زندگی ممکن است رونق گرفت.

برای اولین بار به جمع آوری نمونه های سنگ

بر خلاف ناسا کاوشگر کنجکاوی که دریل مریخ نمونه های سنگ به پودر خوب به تجزیه و پشتکار تلاش خواهد کرد برای حفظ مریخ نمونه.

“برای پشتکار پس ما بخشی از مریخ نمونه بازگشت آن کار ما برای شناسایی نمونه ها و سپس آنها را حفظ و حفاظت از آنها. و هنگامی که ما تمرین هدف ما این است که برای ایجاد یک پودر خوب, اما آن را به … نه از بین بردن آن در همه, اما مطمئن شوید که آن را حفظ و هنوز هم به عنوان یک سنگ” مورگان گفت فلوریدا امروز. “ما نمی تجزیه و تحلیل خاص که سنگ نمونه, اما ما به شما تجزیه و تحلیل سنگ در اطراف آن ممکن است ما تجزیه و تحلیل مته سوراخ اما در غیر این صورت است که نمونه حفظ شده که در رابطه با امید که دوباره به زمین است.”

برای اولین بار به طور فعال به دنبال گذشته زندگی بیگانه

ناسا گذشته چهار مریخ نورد ماموریت باید از همه یک هدف خاص و هر چند همه آنها کمک به گرفتن یک گام نزدیک تر در پیدا کردن اگر وجود دارد یک بار زندگی بر روی مریخ تنها پشتکار خواهد شد به طور فعال در جستجوی آن است.

مثلا Sojourner هدف اصلی بود برای تست کردن این غربت قابلیت بر روی سطح مریخ پس از آن بود که اولین کاوشگر را به مریخ است. روح و فرصت هدف این بود که برای پیدا کردن شواهدی از آب در مریخ.

کنجکاوی در ضمن همچنان به تلاش برای پیدا کردن اگر مریخ به حال تمام مواد لازم برای میزبان زندگی معنی پایدار آب و راست شیمیایی مواد تشکیل دهنده.

با تمام اطلاعات به دست آورد از کسانی که زودتر rovers, پشتکار در حال حاضر این فرصت را به جستجوی نشانه هایی از گذشته و حال زندگی در مریخ و همچنین آوردن ناسا یک قدم نزدیک تر به ارسال انسان به مریخ است.

“ما هدف اصلی علمی است که به دنبال نشانه هایی از زندگی باستانی در مریخ و بنابراین ما به دنبال آنچه به نام biosignatures که بافت و الگوهای است که می تواند تنها شده اند تشکیل زندگی” مورگان گفت. “ما واقعا در تلاش برای ضربه زدن به این نوع از سوال شد وجود زندگی در مریخ در یک زمان در گذشته ؟ ما یک مجموعه از ابزار برخی از آنها جدید هستند و برخی از آنها در حال به روز رسانی از ابزار است که پرواز در کنجکاوی که من فکر می کنم احتمالا آماده سازی این مریخ نورد برای مقابله با این سوال بهتر از قبلی rovers اند.”

پیشرفته ترین ماموریت

پشتکار را تنظیم صحنه برای بسیاری از اولین ها برای ناسا.

گذشته از اینکه پا برای اولین بار از یک نمونه-بازگشت از ماموریت در مریخ و برای اولین بار به طور بالقوه شنیدن صدا در سیاره سرخ پشتکار را همراه خود به سفر: نبوغ هلیکوپتر.

نبوغ تلاش خواهد کرد برای اولین بار هلیکوپتر برای پرواز بر روی مریخ است.

“این آسان نیست برای ساخت یک rotorcraft به پرواز در مریخ. جو واقعا نازک است. منظورم نسبت به زمین آن در حدود 1 درصد. بنابراین یک وسیله نقلیه به پرواز در مریخ باید واقعا نور است و آن را به چرخش واقعا سریع گفت:” MiMi Aung, ابتکار و خلاقیت هلیکوپتر مدیر پروژه در ناسا JPL در طول یک شنبه رسانه های تلفنی.

به عنوان یک نتیجه نبوغ است که تنها حدود چهار متر قطر دارد و وزن آن در حدود چهار پوند است.

“بنابراین برای ساخت این خودرو که وزن آن در حدود چهار پوند در حالی که داشتن توانایی برای پرواز و فرود خودکار و برای زنده ماندن و کار مستقل در مریخ, کنترل از راه دور از زمین است که یک چالش بزرگ است. این بسته بندی های کوچک با تن از قابلیت بسته بندی شده” آنگ گفت.

این مریخ نورد را نیز برای اولین بار به قابلیت زوم در دوربین های خود.

“این اولین بار است که ما باید یک لنز زوم دوربین بر روی مریخ است. ما تا به حال استریو دوربین ها در گذشته, اما آنها بوده است و رزولوشن پایین تر و یا فقط یک ثابت مشاهده است که zoomable. دوربین روی کنجکاوی دارای دو دوربین است که یکی از چشمان خود که یک دوربین با زاویه دید عریض و دیگر از آن چشم است که از یک دوربین تله” گفت: جیم بل محقق اصلی این مریخ در 2020 Mastcam-Z بررسی است.

“اما با زوم جدید دوربین های ما می توانید از زاویه … تمام راه را به لنزهای تله فتو و مطابقت با دو چشم تمام راه. و بنابراین ما می تواند انجام بسیاری تصویربرداری 3D برای علم و برای حمایت از رور عملیات از ماموریت های قبلی.”

تماس با Antonia Jaramillo در 321-242-3668 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @AntoniaJ_11.

دریافت آخرین اخبار فضا با تبدیل شدن به یک مشترک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>