‘عظیم’ 800 پوند لاک پشت دریایی لانه در نزدیکی مرکز شهر Indialantic در طول روز

فلوریدا تودی | No comments

800 پوند leatherback لاک پشت دریایی تو در تو پنج شنبه صبح و بعد به Indialantic مرور توسط Fifth Avenue, شگفت انگیز beachgoers با نادر در طول روز نگاه اجمالی از خزندگان گونه است.

“این یک شوک بود. شما راه می رفت از مرور و آن را سمت راست وجود دارد” گفت: غرب ملبورن, طبیعت, عکاس, Jimmy گلیان.

“این یک لاک پشت — اما منظور من این بود فقط ، من دیده ام بسیاری از لاک پشت های سبز و من دیده ام بگومگو,” گلیان گفت.

“اما که من فقط نمی توانستم باور اندازه آن را,” او گفت:.

Indialantic پلیس دریافت یک تماس و گزارش این لاک پشت در 6:39 صبح Sgt. تیم وبر گفت.

سه افسر به گزارش صحنه به مطمئن شوید که تماشاگران و beachgoers نمی سرمایه گذاری بیش از حد نزدیک به موجودی وبر گفت.

Leatherback لاک پشت های دریایی گونه در معرض خطر هستند. بزرگترین لاک پشت, آنها به طور متوسط 6 فوت طول و به طور معمول وزن 500 تا 1500 پوند فلوریدا ماهی و حفاظت از حیات وحش کمیسیون گزارش می دهد.

بیشتر: دو لاک پشت های دریایی منتشر شد فقط در جنوب سباستین ورودی توسط بروارد باغ وحش

بیشتر: لاک پشت دریایی سبز در بر داشت گرفتار در خط ماهیگیری گرفته شده به بروارد باغ وحش برای درمان

“درست denizens عمیق leatherbacks قادر به نزولی بیش از 3000 پا و سفر بیش از 3000 مایل از ساحل تودرتو” با توجه به FWC سایت.

“آنها می توانید شیرجه رفتن عمیق تر سفر دورتر و تحمل آب سرد نسبت به سایر گونه لاک پشت دریایی. خوردن آنها نرم و سفت حیوانات مانند چتر دریایی. خود را در گلو حفره و قیچی مانند jaws اندود شده با سفت برآمدگی است که کمک به آنها را فرو برد این نرم لغزنده طعمه” وب سایت متحده است.

گلیان گفت: Indialantic leatherback نمی بازگشت به دریا تا حدود یک ساعت پس از طلوع آفتاب.

کیت منسفیلد سر دانشگاه مرکزی فلوریدا دریایی لاک پشت گروه تحقیقاتی که نظارت بر ساحل تودرتو از پاتریک پایگاه نیروی هوایی جنوب به سباستین ورودی پارک ایالتی.

یک UCF محقق نظارت رویداد روز پنجشنبه اشاره کرد و یک برچسب شناسایی در خزندگان سمت چپ عقب باله شنا. معلوم لاک پشت شده بود برچسبشده 2016 توسط سرخ Marinelife مرکز است که در جونو ساحل.

“این غیر معمول نیست برای ما به برخورد صبح nesters در ساحل. ما سبزها و آشکار و گاه به گاه leatherback. اما این نوع شادی — به خصوص با leatherbacks — برای دیدن آنها” منسفیلد گفت.

“ما درست در لبه شمالی که در آن leatherbacks شناخته شده به طور منظم لانه. ما به طور معمول در هر نقطه از 20 تا 50 leatherback لانه در Brevard County مورچه Carr ملی پناهگاه حیات وحش” او گفت:.

“و شاید فقط تعداد انگشت شماری در شمال وجود دارد — که جایی است که این لاک پشت دیده می شد,” او گفت:.

این Indialantic leatherback گم شده بود او راست عقب باله, منسفیلد گفت. لاک پشت پوسته اندازه گیری 43 اینچ: یک UCF محقق کشیده یک نوار اندازه گیری بیش از منحنی کاراپاس.

“کسانی که leatherbacks آنها را در حالی که برای ذخیره کردن تخم مرغ خود را. آنها فقط آنقدر بزرگ است که آن مدتی طول می کشد برای آنها به نوع چوب در ساحل و پیدا کردن حق تودرتو نقطه و پس از آن انجام چیزی که خود و در نهایت ترک,” او گفت:.

ریک نیل است جنوب بروارد Watchdog خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با نیل در 321-242-3638 یا [email protected] توییتر: @RickNeale1. برای عضویت: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>