Mathis Brothers in Indio است دوباره باز شود. این شهرستان می گوید: فروشگاه مبلمان ضروری است

مایدزرت | No comments

Mathis Brothers furniture store در Indio دوباره باز این هفته با درجه حرارت بدن غربالگری قوانین برای کارکنان می شود و مشتریان یک مورد نادر از یک کسب و کار معکوس البته در طول این پناهگاه در محل سفارشات در طول coronavirus بیماری همه گیر.

دیوید Burrage مدیر کل از Mathis Brothers گفت: شرکت مبلمان بسته شده بود هر سه از آن کالیفرنیا فروشگاه پس از مارس 19 پناهگاه در محل سفارش مجبور اکثریت عملیات نزدیک است. اما خود را در کالیفرنیا قانونی تیم بررسی فدرال و ایالتی و محلی سفارشات و مشخص است که این فروشگاه یک کسب و کار ضروری است و می تواند دوباره باز مسئول راه Burrage گفت.

“ما قرار داده ایم این افزایش اقدامات ایمنی در محل است که در بالا و فراتر از آنچه که شما می بینید در حال انجام در فروشگاه های دیگر,” او گفت:.

هر مشتری که می خواهد برای ورود به فروشگاه به می گویند که آیا آنها تا به حال یک متوسط یا سرفه در روزهای اخیر و خود را متوسط گرفته شده است. همه مشتریان باید از پوشیدن چهره پوشانده اند.

این مقایسه به پایین کارکنان تمرین فیزیکی فاصله. کارگران پوشیدن ماسک های تحت اواسط تغییر دما چک و اضافی استفاده از ضد عفونی کننده دست ایستگاه. محافظ پوشش قرار داده و در هر نمایشگاه مبلمان است که مردم می خواهند را امتحان کنید Burrage گفت.

اما Riverside County مقامات می گویند این اقدامات کافی نیست برای حفظ ذخیره عملیاتی. خوزه Arballo ارشد اطلاعاتی متخصص برای شهرستان ریورساید سلامت عمومی اداره گفت: شهرستان, مشاوره تعیین کرده است فروشگاه نباید عامل.

“آنها مجاز به انجام کسب و کار آنلاین و آنها می توانند ارائه مبلمان, اما آنها نمی تواند به مشتریان در ساختمان” Arballo گفت.

همانطور که از صبح روز سه شنبه در این شهرستان بررسی شد اجرای گزینه های, او گفت:.

Burrage گفت: فروشگاه باید قادر به باز بماند چرا که آنها به فروش مبلمان است که مردم نیاز دارند در حالی که آنها ماندن در خانه مانند مبلمان اداری (دفتر شام میز یا تخت قابل تنظیم برای افراد با مراقبت از سلامت نگرانی.

“ملافه است که نیاز به,” او گفت:. “کسانی که نیاز نیست فقط توقف به دلیل وجود یک بحران رفتن.”

و او گفت: اقدامات حفاظتی در محل در فروشگاه رفتن بالا و فراتر از آنچه است که در فروشگاه های دیگر ضروری است که می تواند باز بماند مانند سوپر مارکت ها.

“من می خواهم مقایسه فروشگاه ما بودن باز بودن در شکل بهتر نسبت به هر فروشگاه دیگر در منطقه اگر شما مقایسه آنچه که ما در حال انجام آنچه که دیگران انجام می دهند,” او گفت:.

تا کنون وجود دارد فقط تعداد کمی از مشتریان این هفته, اما همه آنها به دنبال چیزی خاص برای خرید Burrage گفت.

Burrage گفت: او به اطلاع به مقامات شهرستان است که آنها برنامه ریزی شده بود را دوباره باز کنید. او گفت که این شرکت آماده است به دنبال هر گونه سفارشات جدید و یا قوانین که در جای خود قرار داده اما تا کنون معتقد است این اقدام در انطباق با محدودیت های فعلی.

“ما امیدواریم که به یکی از کسب و کار است که آن را به درستی” او گفت:.

Indio شهرستان Manager علامت اسکات گفت: این فروشگاه گفت: این شهرستان برنامه ریزی شده آنها را دوباره باز کنید و شروع به گفتگو با شهرستان است. او گفت که او درک کرد که چرا برخی از کسب و کار تخصص ممکن است بخواهید برای باز کردن اگر آنها را ببینید رقبای مانند خارج شده و Costco همچنین فروش اقلام مانند مبلمان.

“این یک زمان سخت” او گفت:. “ما درک می کنیم که ما سعی می کنید برای مقابله با آن به عنوان مهربانانه به عنوان ما می توانیم نگه داشتن در ذهن است که در نهایت همه هیت در حال رفتن به آن بستگی دارد.”

بیشتر: Newsom تشریح معیارهای برای بلند کردن پناهگاه در خانه سفارش می گوید: زمانی مورد بررسی قرار خواهد شد در دو هفته

بیشتر: کروناویروس در کالیفرنیا: کسب و کار کوچک برنامه های امداد رسانی نامشخص و خم برنامه های کاربردی به کندی روند

برای اکثر فروشگاه ها در شهر مانده اند تعطیل زمانی که آنها قرار است به گفت: Indio اطلاعات عمومی افسر بروک Beare.

“اگر ما در مورد یک کسب و کار خاص, ما تلاش کرده اند برای آموزش کسب و کار در مورد این که آیا آنها می تواند عامل و برای اکثر مردم شده اند بسیار مسئول و سازگار” او گفت:.

Mathis Brothers به فروشگاه در انتاریو و ایروین مکان علاوه در اوکلاهما و تگزاس و آرکانزاس است.

ملیسا دانیلز را پوشش می دهد کسب و کار مهمان نوازی و توسعه اقتصادی در Coachella Valley. رسیدن در (760)-567-8458, [email protected] و یا در توییتر @melissamdaniels.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>