Matzner شکایت مالک از لولو Acqua ادعا 400.000 دلار وام پرداخت نشده

مایدزرت | No comments

هارولد Matzner برجسته پالم اسپرینگز نیکوکار و صاحب اسپنسر رستوران شکایت کرد این شرکت که صاحب لولو کالیفرنیا اغذیه فروشی و مشروب فروشی ادعا که صاحب جری کلر موفق به بازپرداخت $400,000 وام ساخته شده در سال 2017, یک دادگاه پرونده را نشان می دهد.

وام ساخته شده بود به ونک Ventures LLC اما کلر به عنوان فردی مسئول پرداخت وام با توجه به وام اسناد و مدارک موجود در پرونده ای که در زمینه Feb. 4 در Riverside County Superior Court. آدرس کلر ارائه شده در اسناد مسابقات کف دره درایو محل لولو.

“این واقعا غم انگیز سوء تفاهم” کلر گفت: خورشید صحرا. هیچ سند و مدرکی در پرونده دادگاه نشان می دهد متهمان بوده است در خدمت. کلر در روز جمعه گفت که او در روند بازپرداخت پول است.

Matzner وکیل مارتین مولر گفت: صبح روز جمعه او “یک بررسی در دست” از کلر است و اگر این وجوه پاک کت و شلوار خواهد بود کاهش یافته است.

Matzner ادعا در دست کت و شلوار که به او قرض داده بودجه در اوت. 23 می 2017 که کلر گفت Matzner او خواهد او را بازپرداخت در عرض چند ماه یک بار کلر و همسرش باربارا تا به حال فروخته شده خود را در رانچو مایراج صفحه اصلی.

تاریخ بازپرداخت اصل مجموعه ای برای ماه اوت سال 2018 بود که بعد از تمدید برای ماه جولای 2019 در طرح دعوی در دادگاه متحده است.

در کت و شلوار Matzner گفت که او به دنبال خسارت تعیین می شود در دادگاه برای نقض یک سفته نقض گارانتی و تقلب. Matzner کاهش یافته است به نظر بیشتر جمعه در این مورد.

رستوران املاک و مستغلات و بدهی

Matzner و کلر شده اند وسایل در Coachella Valley صحنه رستوران و بشردوستانه محافل برای بیش از یک دهه است. هر دو مردان باید ریشه در منطقه نیویورک و در چاپ و نشر کسب و کار.

تا زمانی که مرگ او در ماه آوریل 2019 پس از نبرد با سرطان باربارا کلر فعال بود در بسیاری باعث شده است که پشتیبانی توسط Matzner از جمله مک کالوم تئاتر کویر ایدز پروژه و پالم اسپرینگز موزه هنر. علل دیگر او فعال شامل یهودی فدراسیون پالم اسپرینگز دوستان از ارکستر فیلارمونیک و لوما لیندا بیمارستان کودکان.

Matzner و کلر با حضور بسیاری از همان مشخصات بالا در جمع آوری اعانه و گالاس. برای مثال در آخر هفته گذشته هر دو کلر و Matzner حاضر بودند در صحرا ایدز پروژه استیو تعقیب جوایز که شامل یک ویدیو ادای احترام به باربارا کلر به عنوان به خوبی به عنوان یک جایزه اسپانسر شده از طرف Matzner.

و در ماه اکتبر 2019, Matzner اهدا شد عمر متحد جایزه در برابری کالیفرنیا برابری جوایز در هتل ریویرا. در سخنرانی پذیرش خود را, او گفت که او می خواست را به باربارا کلر که مرده بود شش ماه قبل از “پشت در اتاق” با خواندن بخشهایی از سخنرانی او از زمانی که او اعطا شد و همین افتخار در سال 2014.

جری و باربارا کلر آمد به صحرا پس از ملاقات در نیویورک است. جری کلر دهه را صرف در چاپ و نشر کسب و کار در نیویورک اما گفت خورشید صحرا در سال 2016 است که زن و شوهر تاخت و تاز کردن به رستوران مالکیت در صحرا بوده است “دارای نعمت غیر مترقبه.”

آنها باز پیرو Acqua Pazza در مارس 2004 در رودخانه توسعه در رانچو مایراج. آنها شرکت متعلق به رستوران با آن اسم پیرو Pierattoni و همسرش.

این Kellers شد تنها صاحبان Acqua Pazza در سال 2010 زمانی که آنها خریداری کردن Pierattoni خانواده و شروع برنامه به گسترش به پالم اسپرینگز.

زن و شوهر وعده داده شده بود 100.000 دلار بازپرداخت از شهر پالم اسپرینگز برای توسعه های جدید در مرکز شهر رستوران که آنها پرداخت می شود هنگامی که رستوران افتتاح شد. بازپرداخت یک بخش کوچک از 3 میلیون دلار آن هزینه Kellers به خرید ساختمان و 1 میلیون دلار هزینه برای تعمیر و نوسازی آن صحرا خورشید گزارش شده در سال 2011.

آنها پس از آن باز لولو کالیفرنیا اغذیه فروشی و مشروب فروشی در نخل جنوب دره درایو در ماه اوت 2011, نیم مایل از Matzner رستوران اسپنسر را در غرب Baristo جاده ها است.

جدید Acqua و وام های جدید

لولو بود به خوبی دریافت کرد که آن را باز کرد در آن دو سطح از اواسط قرن ساختمان مدرن در گوشه ای از عرصه های جاده و نخل جنوب دره عمیق و باریک. خورشید صحرا گزارش در آن زمان که در شام بودند “هجوم آوردند” به ضیافت یک علامت مثبت نه فقط برای Kellers’ منافع کسب و کار اما نگران کارآفرینان بروز رکود اخیر در سراسر Coachella Valley.

استفاده از پالم اسپرینگز بازپرداخت برای لولو به عنوان یک سابقه Kellers درخواست بودجه از رانچو مایراج شورای شهر در سال 2013 گفت که Acqua Pazza به عنوان محلی متعلق به رستوران مورد نیاز برای نوسازی به منظور رقابت با ملی, رستوران های زنجیره ای.

این Kellers گفت: پول کمک خواهد کرد که آنها را نگه دارید رودخانه پر جنب و جوش. برخی از این رودخانه بزرگترین و محبوب ترین اصلی مستاجران مانند مرزها بسته شده بود در سال های اخیر است.

چندین شهر مقامات استدلال می کنند که با استفاده از پول برای کمک به تقویت خاص شرکت های خصوصی در این شهر ، اما این شورا بعد از تصویب $77,200 کمک مالی خارجی برای پیشرفت و اضافی $180,000 وام برای یک داخلی عوض کردن.

سپس-عضو شورای اسکات Hines که تا به حال دریافت کمک های مبارزات انتخاباتی از Kellers پشتیبانی کمک مالی و وام. پس از انتخاب مجدد پیشنهاد شکست خورده در سال 2014 برنامه قطع شد جدید شورای شهر. شهرستان رانچو مایراج مدیر اشعیا Hagerman گفت: این شهر نیست به من قرض بدهید و یا پرداخت Kellers هر گونه پول.

در یک حرکت Kellers تصمیم گرفت در برابر تجدید Acqua Pazza اجاره در رودخانه و خدمت رستوران نهایی وعده های غذایی در دسامبر. 14, 2014.

BB را در رودخانه با نام سرمایه گذار باربارا Boyjian در زمان بیش از این فضای باز در تابستان 2015 اما بسته پس از یک سال عملیاتی در جولای 2016.

چند ماه بعد Kellers اعلام کردند که با باز Acqua کالیفرنیا اغذیه فروشی و مشروب فروشی را در همین سایت در رودخانه در اواخر سال 2016.

رودخانه تحت آهسته و مداوم توسعه مجدد روند. در حالی که آماده سازی فضا برای بازگشایی به عنوان Acqua این Kellers تصمیم به گسترش رستوران شامل یک مجاور فضای آن را افزایش می دهد, رد پای آن توسط 4,000 متر مربع است. رستوران خواهد بود حدود 12000 متر مربع به طور کلی و نه از جمله آن ناهار خوری در فضا.

به عنوان آنها آماده برای باز کردن Acqua کالیفرنیا اغذیه فروشی و مشروب فروشی ها Kellers ساخته شده یک سری از مهم مالی حرکت می کند.

در ژانویه 2017 ، Kellers refinanced خانه خود را در سنت اندروز رانندگی در رانچو میراژ گرفتن در یک stand-alone وام مسکن از بیش از 2 میلیون دلار با توجه به سوابق ثبت شده با Riverside County clerk.

به زودی پس از Acqua باز در جولای 2017, جری کلر گفت: خورشید صحرا که او طراحی آن را به نه تنها به یک رستوران محلی اما جامعه-محل تجمع را تحت تاثیر قرار Kellers’ عشق برای مواد غذایی خوب و خدمات خوب آنها لذت می برد به حال در طول سفر جهانی خود را.

زن و شوهر قرض $400,000 از جرالد و گرجستان Fogelson در 17 جولای 2017 و با استفاده از خانه به عنوان وثیقه با توجه به سوابق ثبت شده با county clerk. جرالد Fogelson گفت که او وام کلر پول است اما به آنچه که وام بود. Fogelson که توصیف کلر به عنوان یک دوست نزدیک او پرداخت در کامل است.

بیشتر: خواندن کل couirt پر کردن اینجا…

پس از آن آمد Matzner وام در اوت. 23, 2017 با توجه به طرح دعوی در دادگاه. Matzner ادعا در دست کت و شلوار که کلر قول داده بود او را به پرداخت $400,000 کامل به هنگامی که زن و شوهر به فروش خانه خود را.

این Kellers’ خانه برای فروش ذکر شده در مارس 2018 برای $2,697,000 با توجه به Zillow سوابق خرید و فروش ملک.

در ماه مه سال 2018 به Kellers خرید یکی دیگر از خانه در پاینوود دایره در رانچو مایراج برای $715,000 با توجه به املاک ثبت شده در این شهرستان است.

اما این خانه در سنت اندروز درایو نیست فروش به سرعت. کلر و Matzner توافق برای یک وام فرمت on Aug. 7, 2018, تنظیم جدید آخرین مهلت برای بازپرداخت 31 جولای 2019 با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

سنت اندروز صفحه اصلی لیست کاهش یافت به $2,497,000 در ژانویه 2019 و قطع دوباره به $2,295,000 در ماه مه آن سال با توجه به Zillow سوابق. کلر فروش خانه برای $1,995,000 در سپتامبر سال 2019 با توجه به سوابق ثبت شده با county clerk.

در میان پیچ و خم از افتتاح Acqua و خرید و فروش خانه کلر خود را از دست داده است.

باربارا کلر درگذشت در 15 آوریل 2019 در سن 75. که از Coachella Valley انسان دوستی عموم سوگواری او از جمله Matzner.

“باربارا بود شریک زندگی من در بسیاری از چیزهای خوب” Matzner گفت: خورشید صحرا در سال 2019. “(کلر) را اغلب با من تماس با علل مردم بودند که در زیر رادار دادن نهاد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>