مارس روز اعتراض: صحرا منطقه ای پرستاران برای عضویت در پالم اسپرینگز بیمارستان

مایدزرت | No comments

Desert Regional Medical Center پرستاران به طرح عضویت سراسری در اعتراض روز جمعه مقابل خط کارگران خواستار حمایت بهتر در طول coronavirus بیماری همه گیر.

این تجمع قرار می گیرد از 5 تا 7 بعد از ظهر در خارج از پالم اسپرینگز بیمارستان falls, on May 1, بین المللی کارگران در روز است. بیش از 95,000 پرستاران در 139 بیمارستان در 13 متحده میله میله برای شرکت در این اقدام با توجه به پرستاران ملی ایران.

“پرستاران امضا برای مراقبت از بیماران خود را. آنها ثبت نام به فدا کردن زندگی خود را در خط مقدم از COVID-19 همه گیر” NNU مدیر اجرایی بانی Castillo گفت: در آزادی مطبوعات. “در این روز که جشن جنبش کارگری و کار مردم, اتحادیه پرستاران در حال ایستاده و خواستار حمایت آنها نیاز دارید در حال حاضر!”

حداقل دو Coachella Valley بیمارستان ها را کاهش ساعت کارکنان به حساب بودجه سویه های ناشی از این بیماری همه گیر به عنوان روز به روز بازدیدکننده داشته است غیر coronavirus بیماران کاهش یافت. هر دو صحرا مرکز پزشکی منطقه ای و آیزنهاور سلامت در رانچو مایراج صادر furloughs به غیر ضروری کارکنان از جمله پرستاران.

کاهش ساعت: صحرا منطقه ای آیزنهاور کردند کارکنان از جمله پرستاران

‘نیاز به حمایت بهتر’: برخی از کویر منطقه ای کارکنان می گویند فاقد تجهیزات

Desert Regional Medical Center دیدن است “پایین تر از میانگین” ظرفیت برای این زمان از سال به گفته سخنگوی تاد برک.

علاوه بر این خورشید صحرا بررسی ایمیل های داخلی و صحبت با چهار کارکنان در بیابان منطقه ای است که در میان همه گیر بیمارستان فاقد تجهیزات حفاظت فردی از جمله ماسک و لباس. اما سه نفر از پرستاران و کارکنان پشتیبانی پزشکی عضو گفت: آنها ترس از ابراز نگرانی های خود را با توجه به فشار از بیمارستان به نگه داشتن مادر.

کویر منطقه ای مقامات می گویند که آنها ارائه کرده اند شخصی دنده محافظ در با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری از دستورالعمل های است که اجازه می دهد تا برای استفاده مجدد از برخی از تجهیزات حفاظت شخصی.

اما سه نفر از پرستاران و کارکنان پشتیبانی پزشکی عضو گفت: خورشید صحرا این پروتکل را در آنها احساس می شود.

خورشید صحرا نیست شناسایی چهار Desert Regional Medical Center کارکنان خود را به دلیل ترس از مجازات از بیمارستان است. خورشید صحرا به طور مستقل تایید خود را از وضعیت اشتغال با بررسی اسناد و مدارک ارائه شده توسط هر فرد است.

“پرستاران باید از وسايل حفاظت فردی مناسب برای اطمینان از امنیت ما و امنیت ما و خانواده بیماران” گفت: ثبت نام پرستار لری دکتر ruggier از کویر مرکز پزشکی منطقه ای در یک مصاحبه مطبوعاتی اعلام کردند.

چهار Desert Regional Medical Center کارکنان صحبت کرد که به خورشید صحرا گفت: آزمایشگاه کت و حفاظت از چشم ها فاقد آن هستند و یکی — که حمایت کادر پزشکی نقش توصیف ماسک صورت و N95 ماسک به عنوان “تحت قفل و کلید.”

که همان کارمند نیز گفت: کمبود منابع باعث شده است تا به کار موقعیت هایی که او را ناراحت کننده است.

“من اغلب در سمت راست بالای بیماران دست زدن به آنها را به آزمایشگاه نمونه است و همه ناراحت کننده چون من اصلا به تجهیزات حفاظتی (مانند لباس و یا مناسب ماسک),” او گفت: خورشید صحرا.

تشکر. Ruiz: هدفمند COVID-19 تست مورد نیاز است در شرق Coachella Valley

کالیفرنیا coronavirus: Riverside County اعداد و آخرین نقشه

یک پرستار که صحبت با خورشید صحرا گفت: تمام وقت پرستار و بیمار حمل و نقل در غیر COVID-19 واحد قرار گرفتند furloughs. حتی اورژانس, پرستاران شد “خم کردن” کارمند گفت. بخش های دیگر آسیب دیده شامل پرستاران و کارکنان پشتیبانی در پست-بیهوشی و مراقبت های ویژه نوزادان و مراقبت های پزشکی-فولاد, در میان دیگران, با توجه به یک فرد با دانش اشتغال در بیمارستان است. خورشید صحرا نیست شناسایی این فرد به دلیل ترس از مجازات از بیمارستان است.

کویر منطقه ای مدیر عامل میشل Finney تایید شده در مارس 15 بیانیه ای به رسانه ای که برخی از واحدهای بیمارستان — نه مربوط به COVID-19 همه گیر و یا دیگر بحرانی در مراقبت از بیمار نیاز شده اند به حالت تعلیق و یا ramped پایین.

صحرا منطقه ای furloughs آمد بعد از بیمارستان خواسته کارکنان برای به تعویق انداختن تعطیلات در انتظار افزایش توجه به فردی با دانش اشتغال در بیمارستان است.

برک گفت: تعطیلات به تعویق افتادن درخواست شد با توجه به طبیعت بی سابقه ای از این بیماری همه گیر اما که بسیاری از کارکنان در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای به تعویق انداختن سفر.

شعار بهداشت و درمان که در عمل کویر مرکز پزشکی منطقه ای و همچنین JFK بیمارستان یادبود در Indio و سلام صحرا مرکز پزشکی در جاشوا تره در حال حاضر تایید کرد در ماه گذشته است که این امر می تواند به تعویق انداختن حداقل یک کارگر سود در پاسخ به این بیماری همه گیر.

این شرکت به تعویق انداختن و بودجه به کارکنان 401(k) مطابقت برنامه برای آینده نزدیک خواهد شد اما ارائه کارکنان با این سود بعد از آن در سال, با توجه به بیانیه ارائه شده به آفتاب صحرا. اما furloughed کارکنان خود را دریافت خواهید کرد بازی به صورت عادی.

مقامات بهداشت: چشم انداز مثبت در Coachella Valley بستری شدن در بیمارستان این هفته است ‘در مورد’

Coronavirus موج: مسئولان شهرستان خوش بینانه است که بیمارستان ها می تواند به جای

اما نه همه کارکنان باید شکایت. یک پرستار ثبت شده تریسی Nolte, که با این نسخهها کار در COVID-19 واحد در کویر مرکز پزشکی منطقه ای گفت که او به اندازه کافی تجهیزات حفاظت شخصی برای محافظت از خودش در طول روز و استخدام مناسب پروتکل های ایمنی برای محافظت از خانواده اش هنگامی که او می رود خانه در شب.

یک وعده Nolte ساخته شده از مدتها پیش به اولویت بندی بیماران است و حتی بیشتر مربوط به امروز او گفت: خورشید صحرا.

“زمانی که من فارغ التحصیل از دانشکده پرستاری و من در زمان سوگند به مراقبت از بیماران در حساس ترین نقطه در زندگی” گفت: Nolte که مشغول به کار به عنوان یک پرستار برای 11 سال است. “بیماران برای اولین بار می آیند. این بیماران ابتدا خانواده دوم.”

آفتاب صحرا خبرنگار نیکول هیدن تحت پوشش بهداشت و مراقبت های بهداشتی در Coachella Valley. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4623. او در توییتر دنبال کنید @Nicole_A_Hayden.

آفتاب صحرا خبرنگار autism_today کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>