Mayes به روز رسانی محلی از رهبران کسب و کار در وزارت امور خارجه تلاش های اقتصادی به عنوان coronavirus مورد شمارش در افزایش

مایدزرت | No comments

یادداشت سردبیر: ما را حذف کرده paywall از این مقاله به عنوان یک خدمات عمومی. لطفا در نظر گرفتن اشتراک خورشید صحرا بنابراین ما می توانیم ادامه گزارش در داستان هایی از این دست. با تشکر از شما.

کالیفرنیا, مجلس چاد Mayes, I-رانچو مایراج خواهد شد به روز رسانی محلی از رهبران کسب و کار در یک دیجیتال تاون هال صبح روز سه شنبه به عنوان گسترش coronavirus — و دولت و مقامات محلی تلاش برای مهار آن همچنان به انتقام ویران کردن در اقتصاد منطقه ای.

تعداد تایید Riverside County coronavirus موارد رز دوشنبه به 48 در مجموع با شش مرگ و میر به عنوان مقامات بهداشتی اعلام کرد سه مورد جدید. سن برناردینو کانتی گزارش 17 مورد تأیید و صفر و میر و Imperial County گزارش شش مورد و صفر و میر از مارس 23.

بیشتر Coachella Valley اتاق بازرگانی به ارمغان می آورد قانونگذاران محلی به اعضای آن به طور منظم در قانون تحت بررسی در پایتخت اما روز سه شنبه ساعت 11 صبح تله تاون هال تمرکز بر تلاش های دولت و سیاست در میان coronavirus بیماری همه گیر. به گوش دادن و شرکت GCVCC اعضا و می توانید ثبت نام برای این رویداد و ارائه خواهد شد شماره گیری-اطلاعاتی در مورد یک ساعت قبل از تاون هال آغاز می شود.

از آنجا که Coachella Valley موسیقی و جشنواره هنر و موسیقی کشور همتای دلیجان لغو شد دو هفته پیش در مارس 10, محیط زیست که در آن عمل و محدودیت های قرار داده شده در کسب و کار جامعه را به سرعت در حال تغییر.

به تدریج و پس از آن ناگهان اقدامات در جای خود قرار گرفتند شامل گسترش coronavirus به اوج خود رسید در رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom این ایالت اقامت در خانه را محدود صنایعی است که می تواند در ادامه عامل در میان همه گیر. در بالای این ایالت سفارش پالم اسپرینگز و رانچو مایراج صادر سفارشات به شدت محدود کردن هتل ها و اجاره برای تعطیلات از عامل.

اثرات مهار اقدامات در کالیفرنیا $140 میلیارد دلار در صنعت گردشگری خواهد بود و بزرگ شده در Coachella Valley, که در آن میلیون ها نفر از گردشگران که برای بازدید از هر سال حفظ صنایع از جمله هتل ها, رستوران, خرده فروشی, دوره های گلف در ماشین, اجاره مسکن و ساخت و ساز.

حدود 1 در 4 شغل پایدار گردشگری و صنایع وابسته با توجه به 2017 و تحلیل انجام شده توسط بیشتری پالم اسپرینگز کنوانسیون و بازدیدکنندگان دفتر. گردشگران صرف 5.5 میلیارد دلار سالانه در Coachella Valley نه شهرستانها, این گزارش می گوید و صنعت تولید 1.6 میلیارد دلار در درآمد سالانه برای منطقه ای کسب و کار.

Newsom اعلام رشته پزشکی واحد آمدن به Indio

در یکی دیگر از نشانه های شدید اقتصادی خرید اینترنتی از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom پناهگاه در محل سفارش فرماندار روز دوشنبه گفت که در کالیفرنیا هفت روز به طور متوسط به تعداد مدعیان بیکاری به حال شروع به پریدن کرد به 106,000 در حالی که قبل از این بیماری همه گیر است که تعداد 2,500.

“و این که فقط هفته ای یک” Newsom گفت: اصرار اعضای کنگره به تصویب بلوک کمک های مالی برای دولت و تصدیق طلایی دولت به احتمال زیاد مجبور به قرض گرفتن از دولت فدرال برای پاسخگویی به افزایش می کند.

هنوز Newsom خواست کالیفرنیا توجه به وضعیت اضطراری او صادر هفته گذشته با ماندن در خانه احترام اجتماعی فاصله گرفتن و به خطر انداختن زمان صرف شده در خارج از منزل با دیگران در این دولت در سواحل و پارک های بسیاری که شلوغ شد بیش از آخر هفته.

“شما در ترافیک گیر کرده شما ترافیک” Newsom گفت. “ما رفتارهای ما. به منظور پاسخگویی به این لحظه ما نیاز به بهبود رفتارهای ما.” او گفت: کالیفرنیا خواهد همه دولت پارکینگ و شروع آنچه که او به نام “نرم بسته شدن” از پارک های ایالتی برای تضعیف تجمع جرم.

Newsom گفت که هشت فدرال زمینه پزشکی واحد با مجموع ظرفیت 2000 تخت خواهد بود مستقر در دولت است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت Newsom او خواهد بود ارسال این واحد به دولت در طول یک تماس تلفنی در روز یکشنبه ، دو قبلا دریافت Newsom روز دوشنبه گفت:.

که همه از کنار رودخانه شهرستان را شش coronavirus مرگ و میر رخ داده است در Coachella Valley, the Riverside County Fairgrounds در Indio خواهد بود که از یکی از این تجهیزات پزشکی یک شهرستان سخنگوی گفت. یکی دیگر واقع خواهد شد در سانتا کلارا Newsom گفت.

“ما در روند آغاز به منابع و در نهایت کسانی که همه چیز تا به عنوان ما می توانیم” Newsom گفت.

Riverside County مقامات بهداشت در گفتگو با نمایندگان از بهداشت و خدمات انسانی وزارت و دولت و نمایندگان شهرستان به آماده شدن برای تسهیلات قرار دادن بروک گفت: Federico این شهرستان اطلاعات عمومی افسر. تسهیلات اندازه ظرفیت و جزئیات بیشتر در مورد ساخت و ساز آن شده اند منتشر شده است.

“این مواد که در حال تحویل داده خواهد شد کمک به سهولت بار انتظار, پزشکی افزایش ناشی از گسترش COVID-19,” Federico گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>