شهردار: Jackson مغازه ها و رستوران ها می تواند بازگشایی با محدودیت شروع مارس 15

لدگر | No comments

جکسون شهردار چکو Antar لومومبا در روز جمعه گفت که جکسون, خرده فروشی, مغازه ها و رستوران ها خواهد بود قادر به بازگشایی با محدودیت شروع ممکن است 15.

شهردار گفت که با توجه به ادامه گسترش ویروس و شهر نسبی موفقیت در خنثی کردن آن با داشتن سخت پناهگاه در محل سفارشات او را نقل مکان کرد به بازگشایی کسب و کار تا به زودی اما رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز سفارشات امکان بازگشایی در جای دیگر به معنای “ما دست کمی مجبور فرماندار سفارش.”

لومومبا گفت که برخی از جکسون رستوران ها سعی کرده اند برای بازگشایی از سردرگمی با دستور دولت است. او گفت: نگه داشتن یک سختگیرانه تر گیره در جکسون کمی احساس می کند که می توانید مردم را به “شمال و جنوب و شرق و یا غرب” خارج از شهر “و بازگرداندن این بیماری است.”

شهردار اولین صادر اقامت خود را در خانه سفارش در تاریخ 1 آوریل. او تا به حال آن را تمدید دو هفته در دو قبلی کنفرانس های مطبوعاتی.

تماس با جاستین Vicory در 769-572-1418 یا [email protected] Follow @justinvicory در توییتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>