ممکن است جامعه قهرمان: ابی Braman الهام بخش دیگران برای حفظ مروارید کیفیت آب رودخانه

لدگر | No comments

آنچه که در جامعه قهرمانان برنامه ؟

جامعه قهرمانان تمرکز بر قهرمانان جامعه ما است. هر ماه ما را برجسته جامعه قهرمان یا قهرمانان در یک مقاله.

شیپور لجر با همکاری Trustmark در این برنامه است.

در ژانویه ما افتخار اول 14 جامعه قهرمانان در یک ویژه دریافت, که در آن ما خواهد شد در حال حاضر جامعه قهرمان جایزه سال خواهد شد که با انتخاب خوانندگان رای گیری از برندگان ماهانه.

عشق او را از آب و در خارج از منزل شروع در سن جوان است. ابی Braman گفت: به عنوان یک دختر او صرف روز تابستان با خانواده قایقرانی, شنا و کاوش. این تجربه همراه با شور و شوق برای علم باید منجر به تبدیل شدن به صدای سی سی پی رودخانه مروارید.

“من در نیوجرسی و ما می خواهم به صرف تمام روز در دریاچه و یا در Jersey Shore” Braman از مدیسون گفت. “هنگامی که ما جوان بودند ما را حرکت شبیه چمچه زنی شبکه و حرکت شبیه چمچه زنی تا آنچه که ما می تواند پیدا کنید.

“این فقط نوعی به من عشق از آب و من عاشق علم است. به طوری که که در آن آغاز شده است خیلی زیاد است.”

آب شد و زندگی او

Braman به کالج رفت جایی که او به دست آورده در رشته علوم دریایی و پس از آن تبدیل به یک نیروی دریایی ایالات متحده خلبان هلی کوپتر. پس از او و شوهرش بازنشسته از مشاغل نظامی آنها نقل مکان کرد به مدیسون در سال 2016. در شب پیاده روی Braman شروع به توجه به مقدار زیادی از زباله در Brashear کریک که باعث می شود راه خود را به رودخانه مروارید.

هنگامی که او کشف کرد که مقدار باقی مانده و زباله را به جریان رودخانه مروارید, او تصمیم به انجام کاری درباره آن. Braman شروع به جمع آوری و مستند سازی انواع سطل زباله. او همچنین با راس بارنت مخزن مقامات برای جلوگیری از littering زیر سرریز.

او به رسانه های اجتماعی و با تشکیل یک کمپین به نام Take2Miss که تشویق مردم به انتخاب کنید تا دو قطعه از زباله در هر کجا که بروید. در سال 2017 او سازمان یافته چه در ابتدا در نظر گرفته شده بود به یک پاکسازی در جکسون منطقه شد یک رویداد است که شامل تقریبا تمام طول رودخانه است.

به عنوان بخشی از این تلاش شیپور لجر شناخت است Braman به عنوان هفتم آن “جامعه قهرمان است.” شیپور لجر جامعه قهرمانان برنامه ماهانه افتخار ایجاد شده به رسمیت شناختن قهرمانان گمنام در اطراف مترو Jackson منطقه است.

“قبل از اینکه ما آن را می دانستند ما به مکان های از می سی سی پی گروه از چاکتو سرخپوستان را به Pearlington,” Braman گفت. “ما تا به حال 1,014 مردم بیرون آمده است که سال اول. ما تا به حال از 36000 پوند زباله از رودخانه است.”

پاکسازی که در حال حاضر تبدیل به یک رویداد سالانه است حذف شده است در مجموع از 100 ، 000 پوند از بستر رودخانه است.

“آنچه که من دوست دارم که چگونه آن را ترسیم جامعه با هم” Braman گفت. “شما نمی توانید به پاک کردن آب بدون حمایت از جامعه است.”

بازگشت به اصول: Creeks ارائه تنهایی, حیات وحش, ماهی های بزرگ و سرگرم کننده در طول همه گیر

‘اگر شما گرفتن یک آن را می کشند: Northern snakehead اعداد رو در می سی سی پی

داوطلب تمام وقت

در سال 2017 Braman شد وابسته به Waterkeeper داد, یک سازمان غیر انتفاعی است که با تمرکز بر پاک کردن آبراه در سراسر جهان است. محلی مروارید ice watch ltd تعیین شد یک کار تمام وقت, تنها بدون پرداخت.

“برای من, من آن را به عنوان یک داوطلب” Braman گفت. “ما اعطای پول می رود به طور مستقیم در برنامه.”

وظایف خود با مروارید ice watch ltd گسترش فراتر از برداشتن سطل زباله. او با این نسخهها کار با دولت و مقامات محلی برای جلوگیری از زباله و سموم از ورود به رودخانه. او سازماندهی یک گروه از داوطلبان که نظارت بر کیفیت آب در حوزه آبخيز. او کار بر روی پروژه های مربوط به در معرض خطر رودخانه مروارید نقشه لاک پشت است که تنها در رودخانه مروارید و دیگری مربوط به خلیج فارس تشکیل شد ، او همچنین بالا بردن سطح آگاهی از رودخانه نیاز از طریق رسانه های اجتماعی.

“این یک مقدار زیادی از آموزش عمومی” Braman گفت.

پس چرا کسی اختصاص زمان و تلاش بسیار به چیزی بدون پرداخت شود ؟

کمک به جوامع

“در واقع شما نمی توانید یک جامعه سالم بدون آب پاک” Braman گفت. “اساسی ترین حق انسانی است و آب پاک.

“من می خواهم به از نو خلق کردن در رودخانه مروارید و من می خواهم بچه های من به از نو خلق کردن وجود دارد. آن را کمی خودخواه در بخشی از من چون من می خواهم آب به تمیز برای خانواده بلکه برای همه جوامع در طول رودخانه مروارید. همچنین از آنجا که من دوست دارم داوطلبان است.”

جسیکا Gauley مروارید رودخانه لوئیزیانا صاحب عسل جزیره تورهای قایق پارویی اسکیموها و سازمان یافته پاکسازی همراه او را کشش از رودخانه مروارید از سال 2011 است. او همکاری با Braman در سال 2017 برای ایجاد یک تلاش مشترک و گفت: Braman کار ساخت یک تفاوت.

“او یک پلت فرم عالی برای تمیز کردن رودخانه و فقط گرفتن تمام رودخانه پردازنده با هم” Gauley گفت. “او با توجه به این رودخانه یک صدا در داشتن جوامع در طول رودخانه گرد هم می آیند.”

و در آینده هم Gauley گفت: نتایج قابل مشاهده هستند. او گفت که تیم او از پاکسازی داوطلبان افزایش یافته است از تعداد انگشت شماری در سال 2011 به 80-100 هر سال پس از Braman شروع به کار کرد. Gauley نیز گفت: مناطق رودخانه مروارید است که یک بار در زمان او و دیگران دو ماه به حذف باقی مانده از هم اکنون تنها دو هفته طول می کشد چرا که کمتر زباله اومده پایین.

“من از تمام او شده است قادر به انجام” Gauley گفت. “در این زمان کوتاه او شده است در اینجا او واقعا انجام یک کار بزرگ است.”

‘ما همه رو به انجام یک کار بهتر’

با الهام از Braman تلاش تاد Macko از براندون تشکیل راس بارنت مخزن & سرریز گروه ماهیگیری Facebook صفحه بخشی برای کمک به کاهش میزان بستر و زیر سرریز. این محل او صید به عنوان یک بچه و او می خواهد مردم را به ادامه برای لذت بردن از آن را بدون مقدار بسیار عظیمی از زباله.

“من دوست دارم آنچه که او انجام” Macko گفت. “هنگامی که شما استفاده از آب در هر راه شما نمی خواهید برای دیدن یک دسته از زباله.

“همه ما باید برای انجام یک کار بهتر از ما چگونه درمان ما منابع است. من به خوبی او آمد. ما نیاز به او و حتی آن را می دانم. به نظر من او یک قهرمان زادگاه. به او این همه در مورد همسایه خوب بودن و خوب سرپرست.”

لطفا کمک کار ما در شیپور لجر با اشتراک. دنبال شیپور لجر در خارج از منزل در Facebook و @BrianBroom در توییتر.

تماس با برایان جارو در 601-961-7225 یا [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>