MCEC مسائل بیانیه ای پس از شیپور لجر رسیدگی به رفاه پول

لدگر | No comments

پس از شیپور لجر منتشر شده یک داستان در جزئیات چگونه یک غیر انتفاعی صرف $14 میلیون در رفاه پول (کمک های موقت به خانواده های نیازمند) از غیر انتفاعی با صدور بیانیه ای. این بیانیه اختلاف نیست هر یک از TANF هزینه های گزارش شده توسط شیپور لجر.

خواندن داستان: می سی سی پی رفاه پول رفت و به هتل رفت و آمد مکرر steakhouses, لابی, فوتبال ستاره

در اینجا غیر انتفاعی کامل بیانیه:

می سی سی پی و جامعه آموزش و پرورش مرکز (“MCEC”) در می سی سی پی 501(c)(3) سازمان غیر انتفاعی است. در 2018, MCEC مشغول بود می سی سی پی توسط وزارت خدمات انسانی (“MDHS”) به عنوان یکی از دو دولت-برنامه ریزی گسترده ای ارائه دهندگان خدمات برای MDHS خانواده برای اولین بار در می سی سی پی برنامه. برنامه ها و خدمات اجرا شده از طریق خانواده ها اول بودند از طریق بودجه TANF بودجه ارائه شده به MDHS توسط وزارت بهداشت و خدمات انسانی (“USHHS”).

سنتی برنامه ریزی رکن MDHS خانواده اولین برنامه شامل ارائه پشتیبانی برای افراد و خانواده ها به طور یکسان در مناطق آموزش و پرورش, تربیت و پرورش جوانان و توسعه و آمادگی شغلی و سطح سواد. علاوه بر این خدمات سنتی اجرایی رهبری در MDHS همچنین کارگردانی MCEC به صندوق و حمایت های متعدد و غیر سنتی در پروژه های خاص. بسیاری از دستورات در تعامل و تامین مالی این پروژه های خاص آمد از افرادی که باقی می ماند اعضای فعلی MDHS اجرایی تیم رهبری است. این غیر سنتی پروژه های شامل, اما نه محدود به بودجه های مختلف اجاره نامه از طرف MDHS حمایت از محلی وزارتخانه در تلاش های خود را برای کمک به جوانان محروم حمایت از توسعه واقعیت مجازی برنامه برای آموزش های مختلف در همکاری با کالج ها و دانشگاه های, پشتیبانی, برای, سلامت, تغذیه و سلامتی, طرح های, حمایت از توسعه رهبری برنامه درسی و آموزش کارآفرینی. MCEC نیز کارگردان MDHS رهبری برای پوشش هزینه های مرتبط با برخی از سری کنسرت های مختلف مشاوره و هزینه های هتل و کنفرانس هزینه های MDHS حوادث.

به عنوان کارگردان MDHS اغلب اوقات MCEC ارائه بودجه برای این حوادث از خود را عملیاتی بودجه با این قول که گفت: بودجه خواهد بود بازپرداخت توسط MDHS. MDHS در حال حاضر مدیون MCEC مقدار قابل توجهی از پول در بازپرداخت هزینه.

بوده است گسترش اطلاعات غلط و اشتباهی گزارش بر در رسانه ها. نادرست و ناقص اطلاعات است که در ادامه به دریبل کردن است که با داشتن اثر لکه MCEC نام و اعتبار و شهرت از آن رهبری است. گزارش مغرضانه به نظر می رسد و نادیده اقدامات و مسئولیت های دیگران در حالی که ترک MCEC تنها در روزنه از خشم. MCEC است در همه زمان ها با تکیه بر هدایت MDHS کارکنان در پیاده سازی و پشتیبانی از برنامه های ارائه شده توسط MCEC از طرف MDHS هر دو سنتی و غیر سنتی طبیعت است. در هیچ زمان بود MCEC ارائه کمک های مالی و یا حمایت از هر برنامه یا خدمات پروژه بدون هدایت و تصویب MDHS کارکنان و رهبری است. در واقع هر بودجه و پشتیبانی ارائه شده توسط MCEC به یک برنامه خاص خدمات و یا پروژه به طور کلی به صراحت به کارگردانی MDHS.

ما درک می کنیم که از دولت حسابرس همچنان به انجام این ایالت می سی سی پی سالانه واحد حسابرسی. آن است که MCEC صادقانه امیدوارم که کامل و دقیق حسابرسی از MDHS انجام شده توسط دولت حسابرس شامل MDHS داخلی و تمام MDHS همکاران که درگیر در خانواده برای اولین بار در می سی سی پی, برنامه, در علاوه بر این به همه سنتی و غیر سنتی پروژه های درگیر در عمل در MDHS طرف.

ما تا به حال افتخار همکاری با بسیاری از شما برای سال. شما می دانید ارزش از برنامه هایی که MCEC استفاده می کند برای خدمت به جامعه و تاثیر مثبت آن برنامه ها و افراد درگیر با آنها تا به حال در زندگی بسیاری از Mississippians. ما همواره با افتخار کار در کنار شما است و ما صمیمانه امیدواریم که که ما قادر به ادامه این کار در آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>