مکفارلاند شورای شهر تصویب جغرافیایی طرح به گسترش بازداشتگاه های اداره مهاجرت در شهرستان کرن

مایدزرت | No comments

رهبران در مکفارلاند کوچک, cash-strapped شهرستان در کالیفرنیا دره مرکزی را تصویب خصوصی زندان شرکت پیشنهاد به گسترش مهاجرت بازداشت ظرفیت در شهرستان کرن با 350 درصد است.

شورای شهرستان در روز پنج شنبه شب رای دادند 4-0 به تصویب GEO گروه پیشنهاد برای تبدیل آن دو 700 تخت زندان امکانات در مکفارلاند — دره مرکزی و طلایی دولت اصلاح جامعه تادیبی امکانات — به ضمایم آن 400 تخت فدرال مهاجرت بازداشتگاه در Bakersfield مسا ورد یخ مرکز پردازش.

در سبز-نورپردازی گسترش شورای اضطراري بالقوه برای ثبات مالی بیش از اعتراض برخی از اعضای شهر کارگر جامعه که نگران این امکانات می تواند منجر به افزایش مهاجرت اجرای دستگیری و تبعید.

مهاجر طرفداران در ضمن خواست این شهرستان برای جلوگیری از رای گیری در طول یک بیماری همه گیر است که در آن نزدیک به 300 نفر در فدرال بازداشتگاه در سراسر کشور شده اند بیمار و صدها نفر از زندانیان در کالیفرنیا — از جمله در مسا ورد — راه اندازی اعتصاب غذا به تماس برای حفاظت بیشتر در برابر coronavirus.

یک عضو شورای — شهردار Pro Tem استفان مک فارلند — recused خود را از شنیدن.

مکفارلاند است که در “از جان گذشته وضعیت مالی” شهر مدیر لری Pennell گفت: شورا به عنوان او خواست آنها را به حمایت از این پیشنهاد.

بسیاری از ساکنان — 95% از آنها Latino — کار در منطقه انگور زمینه و مگا-گاوداری درآمد یک خانوار متوسط درآمد کمتر از $34,000. اداره پلیس است که به کاهش پنج افسران است underpaid و شهرستان در تلاش برای پرداخت این شهرستان به مدت سه آتش نشان Pennell گفت. علاوه بر این او گفت: “این بیماری همه گیر را مجبور به شهرستان به ترک خیابان پارک و تعمیر و نگهداری ساختمان رنج می برند.

ژئو طرح — که شامل پرداخت به شهر $511,000 سالانه در مالی کاهش پرداخت است “یکی از, اگر نه تنها راه حل در حال حاضر که ما در جدول” ماریا لارا, شهرستان, جامعه, توسعه, مدیر گفت: شورای.

“آن را برای رفع تمام این مشکلات اما امید است,” او گفت:. “این به ما می دهد برخی از امید برای آینده است.”

دو امکانات را فراهم خواهد کرد ترکیب 420 شغل با توجه به دیوید Venturella جغرافیایی ارشد معاونت روابط مشتری. سالانه حقوق برای ورود به سطح افسران را افزایش می دهد و از حدود 34,000 به بیش از $96,000.

این شرکت نیز ارائه خواهد شد کمک هزینه تحصیلی به دانش آموزان محلی به دنبال آموزش عالی است.

در ارائه خود را Venturella گفت: شورای این شرکت خواهد جایزه یک زمان 1.000 دلار کمک هزینه تحصیلی به همه مکفارلاند دبیرستان فارغ التحصیل از سالمندان که از حضور در یک کالج دو ساله چهار سال دانشگاه و یا مدرسه فنی و حرفه ای “اگر ما برای دریافت یک اتفاق آراء در حمایت از درخواست ما است.”

بورسیه “اهدا خواهد شد 30 روز پس از افتتاح از امکانات و برنامه بورس تحصیلی و ادامه خواهد داد برای مدت ما قراردادهای فدرال,” او گفت:.

سه-plus-ساعت جلسه انجام شد بیش از زوم با توجه به دولت ممنوعیت گردهمایی در طول بیماری همه گیر. بود که با وجود اعتراض طرفداران, که گفت که برخی از ساکنان قادر به دسترسی جلسه — از جمله ایالات مزرعه کارگران شرکت بنیانگذار و رهبر جنبش حقوق مدنی دولورس هورتا که به نام در به اصرار اعضای شورا به تعویق انداختن این تصمیم تا زمانی که آنها می توانند ملاقات در فرد است.

آیتالله سیستانی از جنوب کالیفرنیا قبلا هشدار داده است که شورای برگزاری جلسات مجازی “فوق العاده علاقه و اهمیت به مردم” می تواند نقض دولت قهوه ای عمل می کنند که تضمین حق مردم را به حضور و شرکت در جلسات محلی و نهادهای قانونگذاری. آنها همچنین می افزایند که این ترتیبات می تواند دولت را نقض قانون ضد تبعیض و همچنین کالیفرنیا اساسی است.

در مکفارلاند به تصویب شورای گسترش پیشنهاد در همان روز که یک قاضی فدرال دستور مقامات مهاجرت به “بلافاصله” کاهش تعداد مهاجران بازداشت شده در جغرافیایی را مرکز بازداشت در صحرای موهاوی به آدلانتو یخ مرکز پردازش پس از بازداشت شدگان هستند قادر به تمرین موثر اجتماعی فاصله در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“این غیر مسئولانه برای شهرستان به اولویت بندی توسعه در جهانی همه گیر” Marcela هرناندز یک سازمان برای بازداشت تماشای شبکه یک ائتلاف از گروه های کاری برای لغو بازداشت اداره مهاجرت گفت: شورای. “ما می دانیم که مراکز بازداشت هستند یک چشمه از عفونت.”

تصمیم شورای امنیت در دو زندان معکوس که در این شهر از کمیسیون برنامه ریزی که در حالی که چند میلیارد دلاری شرکت پیشنهاد در ماه فوریه است. این شهر شهردار سابق اعلام کرد استعفای خود را روز بعد توضیح داد که چشم انداز خود را برای این شهر رشد در تقابل با دستياران تمایل به رد جغرافیایی. ژئو به دادگاه تجدید نظر برنامه ریزان’ تصمیم گیری است.

رشد مسا ورد بخشی از یخ پیشنهاد به گسترش بازداشتگاه های اداره مهاجرت در کالیفرنیا حتی به عنوان دولت دموکراتیک تحت کنترل قوه مقننه تلاش برای ممنوعیت خصوصی زندانها و مراکز بازداشت.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom امضا قانون دولت AB 32 در ماه اکتبر تدریجی خصوصی زندانها و مراکز بازداشت آغاز Jan. 1. یخ و ژئو جوهر 15 سال قرارداد برای مسا ورد بازداشتگاه در اواخر ماه دسامبر کمتر از دو هفته قبل از خصوصی زندان بان اثر صورت گرفت. قرارداد گنجانیده مرکزی دره طلایی و امکانات دولتی.

دموکراتیک اعضای کالیفرنیا کنگره, هیات, دولت, رهبران و مهاجر طرفداران ناودان یخ ادعا آژانس فدرال dodged قانون با عجله به قفل در آخرین لحظه قرارداد جغرافیایی و دیگر اپراتورها از وضعیت موجود مراکز بازداشت.

هر دو نق و وزارت دادگستری ایالات متحده شکایت کرد Newsom و دولت دادستان کل خاویر بکررا بیش AB 32 استدلال این ممنوعیت بر خلاف قانون اساسی و تداخل با فدرال زندان و بازداشتگاه های اداره مهاجرت سیستم.

در آدلانتو شورای شهر بود که میله میله به تصمیم نهایی در این هفته در ژئو پیشنهاد به گسترش آدلانتو یخ مرکز پردازش اما این شورا ندارد یک حد نصاب برای رای دادن در این زمینه است.

Autism_today است که یک خبرنگار برای خورشید صحرا. رسیدن به او را در [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @rebeccaplevin.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>