مک فارلند را انکار می کند GEO گروه پیشنهاد برای تبدیل زندان به بازداشتگاه های اداره مهاجرت مراکز

مایدزرت | No comments

مک فارلند, کالیفرنیا. — در مواجهه با اعتراض از شهر کارگر, جامعه, شهرستان مکفارلاند برنامه ریزان را تکذیب کرده چند میلیارد دلار خصوصی زندان شرکت پیشنهاد برای تبدیل دو زندان امکانات در دره مرکزی شهر به مهاجرت فدرال بازداشتگاه.

پس از چهار ساعت از نظر عمومی در هر دو زبان انگلیسی و اسپانیایی در این شهرستان را برنامه ریزی کمیسیون رای دادند 2-2 در ژئو گروه پیشنهاد به نوبه خود در دو 700 تخت تسهیلات — مرکزی دره و طلایی دولت اصلاح جامعه تادیبی امکانات — به ضمایم آن 400 تخت مهاجرت بازداشتگاه در Bakersfield مسا ورد یخ مرکز پردازش.

با به بن بست رسید, رای حرکت شکست خورده است. کمیسیون رای می ایستد مگر این که موضوع به دادگاه تجدید نظر به شورای شهر در عرض 15 روز است.

تعداد انگشت شماری از ژئو مقامات که نشسته در ردیف جلو از در-ظرفیت 50 صندلی شورای اتاق خاموش شد. اعضای جامعه که تا به حال گوش به جلسه از سخنرانان خارج از شورای اتاق های تشویق و ضرب دیده قاشق چوبی در گلدان و تابه در جشن.

Sí se pudo” آنها شعار می دادند در اسپانیایی. “بله ما می توانیم!”

ژئو پیشنهاد شد بخشی از تلاش آمریکا مهاجرت و گمرک به گسترش بازداشتگاه های اداره مهاجرت در کالیفرنیا حتی به عنوان دولت دموکراتیک تحت کنترل قوه مقننه در تلاش برای ممنوعیت خصوصی زندانها و مراکز بازداشت.

دولت اصلاحات گروه به پایان رسید و قرارداد خود را با GEO برای یکی از مکفارلاند زندان در پاییز گذشته است و انتظار می رود برای پایان دادن به قرارداد خود را با دیگر در مارس; که به سمت چپ باز این امکان را برای این شرکت به مجلس فدرال بازداشت شدگان در این شهر است. یخ و جغرافیایی را امضا کرده بود به 15 سال قرارداد برای مسا ورد که شامل دو زندان در مکفارلاند در اواخر ماه دسامبر کمتر از دو هفته قبل از دولت قانون در زمان اثر تدریجی خصوصی زندان ها و بازداشتگاه های اداره مهاجرت مراکز.

عضو کمیسیون رودی Nunez استناد قانون دولت AB 32 به توضیح رای خود را به انکار جغرافیایی اجازه درخواست.

“در نور AB 32 من احساس می کردم این بود که بهترین انتخاب برای خودم شخصا” Nunez گفت: کسانی که در جلسه حضور داشتند. Nunez, پسر farmworkers که هنوز هم گاهی اوقات با این نسخهها کار در این زمینه خود را اضافه شده است که جامعه را از ورودی “یک تفاوت بزرگ است.”

ژئو سخنگوی پابلو Paez در بیانیه ای گفت که این شرکت “نا امید” که برنامه ریزی کمیسیون رای به پایان رسید در یک کراوات.

“ما مشتاقانه منتظر ارائه به شورای شهر در این مهم مزایای نگه داشتن دره مرکزی و طلایی دولت امکانات باز,” او گفت:. او روشن شدن این که آیا این شرکت در نظر گرفته شده به درخواست تجدید نظر تصمیم کمیسیون.

بر اساس پیشنهاد این شرکت را پرداخت کرده اند این شهر $511,000 سالانه در مالی کاهش پرداخت. هر یک از امکانات ارائه شده اند 173 شغل به علاوه اضافی قرارداد مراقبت های بهداشتی مواضع با توجه به شرکت. سالانه حقوق برای ورود به سطح افسران از حدود 34,000 به بیش از $96,000.

برای هفته جغرافیایی اجازه درخواست کرده بود تقسیم شهر کمتر از 15000 نفر واقع در حدود 30 مایلی شمال کالیفرنیا. برخی از جمله مک فارلند شهردار مانوئل کانتو گفت: cash-strapped شهرستان نیاز به درآمد آن را دریافت از ژئو به منظور ارائه مناسب خدمات به ساکنان آن است. این شرکت با ارائه این شهرستان حدود 2 میلیون دلار در املاک و مالیات و آب و برق و هزینه های.

اما بسیاری از ساکنان از 95 درصد جامعه لاتین گفت: آنها نگران این امکانات می تواند منجر به افزایش مهاجرت اجرای دستگیری و تبعید. برخی — از جمله بومی خانواده از مکزیک اوآخاکا — صحبت شد در مورد خروج از شهر همه با هم اگر زندان بودند تبدیل به مراکز بازداشت فعالان و ساکنان گفت.

پیش از آن در روز چند صد نفر از اعضای جامعه جمع آوری شده در خارج از بازار حدود یک مایل از شورای شهر و گاز ، آنها ملبس به تطبیق تی شرت و پس از آن راهپیمایی با حمل بنر و علائم به جلسه.

“ما در حال farmworkers نه متخلفان!” آنها فریاد زد در اسپانیایی.

آنها ملاقات در اتاق های چند ده جغرافیایی کارکنان که دست تکان دادند, آبی, pom-poms.

“لطفا صرفه جویی در شغل ما!” آنها شعار می دادند و “ژئو است که در اینجا به ماندن بگیرید!”

Autism_today گزارش مهاجرت برای خورشید صحرا. رسیدن به او را در [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @rebeccaplevin.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>