MDOC رسمی اختلاف حساب از اقدام به خودکشی توسط اهل بیت

لدگر | No comments

جکسون — یک مقام رسمی در می سی سی پی, سیستم زندان می گوید: یک وکیل حساب که یک زندانی به تازگی اقدام به خودکشی توسط حلق آویز است “کاملا نادرست است.”

Jeworski Mallett گفت: در مدارک دادگاه ظ روز شنبه که یک زندانی در زندان ایالتی می سی سی پی در جمعه ساخته “موقت pull-up exercise دستگاه از آنچه در ظاهر به خرد منسوجات خانگی.”

ادامه مطلب: ‘تعطیل MDOC’: اینجا چرا طرفداران خواستار فدرال بررسی می سی سی پی, زندان

Mallett اقدام معاون کمیسر موسسات برای گروه می سی سی پی از اصلاحات. او نوشت که او در Parchman روز جمعه و او و دیگر کارکنان در زمان را به ورزش دستگاه.

“این حادثه بود و نه یک اقدام به خودکشی” Mallett نوشت. “به دانش من وجود نداشت اقدام به خودکشی رخ داده است که در تاریخ 31 ژانویه سال 2020 به عنوان متهم توسط شاکی.”

کیسی L. Austin یکی از وکلای مدافع به نمایندگی از زندانیان در طرح دعوی در دادگاه فدرال در مقابل می سی سی پی بیش از شرایط در دولت زندانها شده اند که متزلزل خشونت در هفته های اخیر. طرح دعوی در دادگاه است که با بودجه دولتی توسط تیم Roc یک گروه خیریه متصل به سرگرمی مغول Jay-Z این شرکت رخ ملت است.

داستان زیر را ادامه می دهد.

در مدارک دادگاه شنبه Austin نوشت که او در داخل Parchman به مصاحبه با زندانیان جمعه.

“در حدود 2:00 p. m. من شنیده می سی سی پی امور خارجه سپاهی بگویید واحد 29 لابی تادیبی افسر که او تا به حال فقط” برش پایین,'” Austin نوشت. “او سپس توضیح داد که به تادیبی افسر که او تا به حال قطع یک زندانی که تا به حال سعی کردم به قطع خود را در تلفن همراه خود را.”

این سپاهی همچنین گفت که او تا به حال تصاویر گرفته شده از این حادثه و ارسال آنها را به یک کاپیتان Austin نوشت. آمبولانس وارد حدود 15 دقیقه بعد از وکیل نوشت.

وزارت اصلاحات سخنگوی فضل سیمونز فیشر گفت: آسوشیتد پرس در روز شنبه که بخش “تحقیق در مورد کسانی که اظهارات” توسط Austin.

Mallett دادگاه بیانیه ظ روز شنبه اشاره نمی کند یک آمبولانس. نه Mallett و نه Austin شناسایی اهل بیت.

حداقل 15 زندانیان کشته شده در می سی سی پی زندانها از اواخر دسامبر بسیاری از آنها در Parchman. بسیاری از آنها کشته شدند در طغیان خشونت است. دو زندانی درگذشت حلق آویز و مسئولان زندان گفت: یکی از کسانی بود که به تنهایی در یک سلول با قفل این ماجرا را از داخل. یک بخش از اصلاحات در بیانیه ای گفت که دیگر حلق آویز کرده بود خودکشی.

خشونت یک مشکل تکراری در می سی سی پی زندانها که در آن بسیاری از مشاغل برای نگهبانان پر نشده. بازرسی وزارت بهداشت نیز نشان می دهد Parchman اتحاد دیرینه مشکلات با شکسته سینک و توالت در سلول سوراخ در دیواره سلولی گسترده قالب و کپک زدن در پستان و بهداشت مشکلات در آشپزخانه.

بیش از 30 Parchman زندانیان هستند شاکیان در دادگاه فدرال طرح دعوی در دادگاه است که می گوید understaffed زندان هستند “گرفتار خشونت” و زندانیان مجبور به زندگی در بتازد و شرایط خطرناک.

رژیم صهیونیستی. تیت ریوز در دولت خود گفت: از دولت سخنرانی Jan. 27 که او گفته است که وزارت اصلاحات را گام به تعطیل Parchman واحد 29 اما این بخش نمی گفت که چه خواهد شد.

مرتبط با: رژیم صهیونیستی است. ریوز پاکستان به Parchman واحد 29 تلفن, شرایط ‘خشم’

اداره موقت امور تامی تیلور گفت: پس از ریوز’ سخنرانی که زندانیان در واحد 29 باید آب تمیز برای نوشیدن آب گرم و دوش. او گفت: برخی از زندانیان شده مجاز به دوش برای چند روز در حالی که در زندان روی زمین افتاده بودند به دلیل خشونت. او گفت: کسانی که دیگر در مستند تا به حال شانس به دوش شده اند و داده های جدید لباس.

تیلور همچنین گفت تشناب شده اند را تعمیر و خدمه در حال وصله حفره های است که اجازه باران به ساختمان. او گفت: کارگران نیز تعمیر مشکلات سیستم های برق و حرارت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>