مکه ورزشی پارک امن و امان $5.8 میلیون نفر در دولت, بودجه مجلس اعلام

مایدزرت | No comments

مکه است که در میان سه جامعه در 56 مجمع منطقه است که باید به دست آورد و بودجه به منظور توسعه و یا افزایش های منطقه ای خود را پارک.

پیشنهاد 6.7 هکتار ورزشی پارک دریافت $5.8 میلیون دلار برای توسعه در گوشه ای از خیابان 66 و دیل Kiler جاده بعدی به مکه, Boys & Girls, باشگاه قانونگذاران این هفته اعلام کرد.

آن را شامل یک مسیر آهسته دویدن, ورزش, تجهیزات, تحت پوشش, پیک نیک, منطقه زمینه های ورزشی و روشنایی با هنر.

برنامه ای برای پارک تاریخ نزدیک به 20 سال پیش و تلاش برای ساخت آن دوباره در سال گذشته هنگامی که آن را به نظر می رسد فرصت های بودجه در دسترس بود با توجه به Riverside County سرپرست V. مانوئل پرز ،

بودجه می آید از گزاره 68 که مورد تایید رای دهندگان در ماه ژوئن سال 2018 است. پیوند اندازه گیری اختصاص داده شده $200 میلیون دلار بودجه برای Salton Sea مرمت و امور مالی پروژه های آب و ایالتی و محلی پارک حفاظت از برنامه ها و سیل و حمایت از پروژه های.

پارک ها اولین دریافت کنندگان این برنامه با توجه به, مجلس ادواردو گارسیا, D-Coachella که همکاری نویسنده این لایحه است.

پارک: سانتا رزا قبیله دریافت کمک مالی برای ساخت پارک

پارک: دسترسی جامعه به Coachella پارک ها گسترش می یابد

“کار ما با گزاره 68 ایجاد بزرگترین کالیفرنیا بودجه فرصت را اولویت بندی پارک های ما در اکثر جوامع محروم مانند کسانی که در منطقه” گارسیا گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه. “این سرمایه گذاری که ایجاد یک طیف گسترده ای از مزایای مثبت خواهد شد و پرداخت سود سهام در افزایش کیفیت زندگی برای ما ساکنان.”

پرز گفت: “ما مفتخریم که در میان اولیه تخصیص از این پارک اوراق قرضه سرمایه گذاری قابل توجهی در شرق Coachella Valley منطقه با یک نیاز قوی برای پارک ها و فضاهای سبز و فعالیت های برای کودکان, جوانان, بزرگسالان و شهروندان ارشد.”

مکه پارک است که در میان سه پروژه که به دست آورد و 15 میلیون دلار در بودجه است.

دیگران خواهد شد نظارت شهرستان کالکزیکو و هبر خدمات عمومی منطقه در شهرستان امپریال. آنها اختصاص داده شده $8.5 میلیون و $700,000 بود.

این کالکزیکو پارک که به نام هبر پارک در حال گسترش است شامل چند منظوره بدنسازی با رشته های ورزشی.

هبر PUD پروژه شامل بازسازی و بهبود یک پارک کودکان.

بیشتر: کالیفرنیا Assemblymember ادواردو گارسیا بیشتر پول نقد از ایران حریف

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید [email protected] و یا او در دنبال @tdscolinatagi. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>