متخصصان پزشکی در بیمارستان ها در سراسر فضای ساحل غرق حمایت جامعه

فلوریدا تودی | No comments

ما ارائه به جامعه با مهم امنیت عمومی اطلاعات ما newsroom است و ساخت داستان های مربوط به کروناویروس رایگان به عنوان خوانده شده. به حمایت مهم روزنامه نگاری محلی مانند این, لطفا در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک.

کت سفید و بلندگو فرمان احترام در بهترین زمان اما زمان بحران ما یادآوری نقش مهم متخصصان پزشکی بازی در زندگی ما است.

کارکنان در Brevard County سه بیمارستان و سیستم اجرا به دور از مبارزه با COVID-19 و سپاسگزار جامعه با پاسخ پیام تشکر و تعداد زیادی از پیتزا.

“جامعه نشان داده است که چقدر آنها را درک و در مورد مراقبت از ما زحمتکش بهداشت اول همکاران در طول این بحران گفت:” مایک Seeley, بهداشت اول پایه رئيس جمهور. “از وعده غذایی کمک های مالی به قدردانی ماشین رژه خارج از هلمز مرکز پزشکی منطقه ای برای پر کردن قدردانی ‘قلب’ برای ما کارکنان آن بوده است واقعا دلگرم کننده برای دیدن چنین ابراز سخاوت و قدردانی از مردم ما خدمت می کنند.”

در Parrish مرکز پزشکی در تیتوسویل کارکنان شده است فروتن با اعمال محبت گفت: ناتالی فروشندگان معاون رئیس جمهور از ارتباطات اجتماعی و شرکت های بزرگ خدمات.

“ما اعتقاد داریم در قدرت و انعطاف پذیری از جامعه ما و آنها در باور ما” فروشندگان گفت.

کمک های مالی و یادداشت قدردانی را ریخت و به ملبورن و رککلدگ مراکز پزشکی ،

“دانستن جامعه محوری است در اطراف ما است که انگیزه و اطمینان بخش گفت:” اندی Romine رئیس جمهور رککلدگ مرکز پزشکی منطقه ای.

این لیست از یاران و به دور از کامل.

در بهداشت برای اولین بار:

 • یک گروه از کاکائو در ساحل شهروندان در حال خرید به صورت جداگانه بسته بندی شده غذا از رستوران های محلی مانند Doggers, Nosh, 4th Street Fillin ایستگاه کوچک و لاک پشت های ساحلی تولید و اهدای آنها به خوراک کارکنان در کیپ کاناورال بیمارستان.
 • W+J ساخت و ساز تنظیم وعده های غذایی از Doggers برای اتاق اورژانس کارکنان در تمام چهار سلامت اولین بیمارستان.
 • تیجوانا آپارتمان ارائه وعده های غذایی برای کارکنان در هلمز مرکز پزشکی منطقه ای.
 • Amici را تحویل پیتزا به اورژانس در بهداشت برای اولین بار است Viera بیمارستان.
 • آنتونیو و ویتوریا را از ماهواره ساحل خواهد بود ارائه وعده های غذایی به همکاران در تمام چهار سلامت اولین بیمارستان.
 • اضافی وعده های غذایی برای سلامت اهدا اول را کیپ کاناورال همکاران آمد از Bizzaro پیتزا (جزیره مریت), Longhorn Steakhouse (جزیره مریت), لاغر, BBQ کامیون مواد غذایی و ناشناس اهدای طولانی Doggers وعده های غذایی برای تغذیه اضطراری دادند.
 • طراحان صحنه و لباس رهبری Dan Hill and Staci هاوکینز-اسمیت تاریخی کاکائو ایجاد کرد تاتر دوخته فرد ماسک صورت برای استفاده توسط بیماران دریافت بازديد از خانه مراقبت همکاران.

در Parrish:

 • دست نوشته کارت و یادداشت ها از حمایت و آرزوهای خوب از کودکان در خانه درس.
 • Parrish مرکز پزشکی کمکی که در خانه برای ایمنی خود ادامه برای نشان دادن حمایت با صدها دستباف موضوعات کیسه های برای مراقبت از همکاران که در حال کار یکشنبه عید پاک.
 • ACE سخت افزار و CVS اهدا بسته های مراقبتی به اولین پاسخ دهندگان.
 • محلی سورس در حال دوخت و اهدای صدها ماسک صورت دست ساز.
 • رستوران های محلی مانند Shilohs مک دونالد خیابان اصلی مشهد به نام فقط چند در حال حمایت از اولین پاسخ دهندگان و خط مقدم مراقبت از همکاران با اهدای وعده های غذایی.
 • LaCita کشور ارائه شده, تهویه مطبوع فضای ذخیره سازی برای منابع.
 • لوس عجله در ساخت و ساز لوید ساخت و ساز و دیگران را اهدا صدها نفر از ماسک است.

پرسنل پزشکی تنها کسانی نیستند که دریافت تمجید.

“علاوه بر پزشکان و پرستاران که در حال مراقبت از بیماران ما به طور مستقیم وجود دارد بسیاری از خدمات پشتیبانی در پشت صحنه است که در حال دریافت ابراز قدردانی و همچنین گفت:” کتی Pague, مدیر بازاریابی, برای رککلدگ و ملبورن مراکز پزشکی. “به عنوان مثال خدمات محیط زیست, تیم که پاک سازی امکانات و بیمار, ثبت نام تیم ها بودند که به تازگی به رسمیت شناخته شده توسط یک کسب و کار محلی در حالی که ما کارکنان آزمایشگاه مفتخر شد توسط کارمندان سابق انجام اعمال محبت.”

حرکات نیست رفتن خود خسته شده اید.

“هنگامی که ساکنان و کسب و کار از Brevard County شروع به درخواست آنچه که آنها می توانید انجام دهید برای کمک به ما گفت:” Pague “ما بودند با غلبه بر غرور و شادی را برای جوامع ما در خدمت است.”

چگونه برای کمک به

اگر شما می خواهم برای نشان دادن قدردانی و حمایت خود را از بیمارستان محلی اینجا که تماس بگیرید:

برای سلامتی اولین بیمارستان – هلمز مرکز پزشکی منطقه ای در ملبورن پالم بای بیمارستان کیپ کاناورال بیمارستان و Viera بیمارستان: کسانی که می خواهند به کمک مواد غذایی را تشویق به استفاده از خدمات تحویل مواد غذایی به طوری که آنها می تواند همچنان به باقی می ماند خانه در طول دولت را امن تر-در-خانه سفارشات. ایمیل [email protected] به برنامه تحویل.

برای Parrish مرکز پزشکی: این جس Parrish پزشکی بنیاد دفتر هماهنگی همه کمک های مالی. تماس 321.269.4066.

برای مباشر مراقبت های بهداشتی بیمارستان پارکلند مرکز پزشکی و ملبورن مرکز پزشکی: تماس با کتی Pague مدیر بازاریابی در [email protected]

ایمیل [email protected]

Facebook: @SuzyFlemingLeonard

Instagram: @SuzyLeonard

پشتیبانی محلی نگاری: پیدا کردن ارائه می دهد برای مشترکین جدید در floridatoday.com/subscribe.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>