دیدار با پیشگویان خواهد شد که سهم کویر داستان برای آفتاب صحرا سرایان پروژه

مایدزرت | No comments

قانون شکنان در یک خانه اجاره تعطیلات. راب لاو در یک کافه. آخرین اخبار در صحرا.

اینها فقط چند نکات در مورد داستان شما را بشنود چهار شنبه, مارس 11 در یک شب اختصاص داده شده به موضوع “کویر داستان” برای خورشید صحرا سرایان پروژه.

رانچو مایراج کتابخانه میزبان این رویداد در جامعه آن اتاق واقع در 71-100 بزرگراه 111 در رانچو مایراج.

بلیط رایگان هستند حسن نیت ارائه میدهد از کتابخانه اما ثبت نام توصیه می شود. برنامه ای برای ثبت نام برای بلیط خود را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است در tickets.desertsun.com.

پس از ثبت نام پر شده است تعداد محدودی از باز کردن صندلی در دسترس خواهد بود در اول آمده, بر اساس اولین خدمت کرده به هر غیر ثبت نام کاربران.

درب باز در 6 p. m. صندلی اول خدمت کرده است. داستان سرایی آغاز خواهد شد در 7 p. m.

در مورد Coachella Valley سرایان پروژه

با ایجاد یک فضای که در آن همسایگان و برجسته می توانید به اشتراک گذاری اول شخص داستان این پروژه به بررسی اهمیت این روایت شخصی به عنوان وسیله ای برای اتصال. به عنوان یک آمریکایی شناسایی در به طور فزاینده پیچیده راه مذهبی نژادی و فرهنگی وجود دارد تمایل زیادی برای به اشتراک گذاری و شنیدن داستان فردی با موضوعات جهانی و درس.

این پروژه ارزش

این سری اختصاص داده شده به این ایده که دهان داستان سرایی و روزنامه نگاری که همان اهداف: خدمت بازتاب و اتصال یک جامعه در حالی که پرورش همدلی در میان این افراد است. این شب ترکیب اصالت و اعتیاد به مواد مخدره رایگان و انضباط از قصه گویی به عنوان یک فرم هنری با صداقت جامعه سازی و توانمندی است که در قلب بزرگ روزنامه نگاری.

دیدار سرایان

Jilliana Antoniewicz

Jilliana متولد لس آنجلس است اما بین رفت شمال کالیفرنیا (برکلی گردشگاه عمومی و ساکرامنتو) و جنوب کالیفرنیا در طول سال به دنبال مطالعات. او نقل مکان کرد و به صحرا حدود دو سال پیش و در طول زمان از انتقال و از دست دادن است که او را یکباره به یک شروع جدید که در آن او را از او گذشته است. با توجه به خودش خلاق Jilliana دارای شور و شوق برای هنر و دکلمه در اطراف شخصی و سیاسی-اجتماعی. او می بیند خلاقیت به عنوان دروازه ورود به روح و پلی جمعی.

Jilliana فارغ التحصیل از دانشگاه برکلی در سال 2010 با مدرک لیسانس در تاریخ و پس از آن به دنبال کارشناسی ارشد خود را در ازدواج و خانواده درمانی در دانشگاه اتاگو در سال 2013. او در حال حاضر در حال حاضر در حال اتمام درجه دکتری خود را در روانشناسی بالینی با مجوز تمرین ازدواج و خانواده درمانگر در عمل در پالم دزرت است و به دنبال به جلو برای پیشبرد او تخصص باليني در درمان همه انواع تروما و فراتر از آن. Jilliana دارای شور و شوق برای کمک به دیگران التیام از خود شرم و سمی که الگوهای در حال برگزاری آنها را از که آنها واقعا در حال ایجاد روابط معنی دار و زندگی درست در هدف. هنگامی که در محل کار یا مدرسه شما می توانید خود را حلق آویز کردن با دیگر خلاقیت و هنر, پیاده, رقص, پرش و اسکیت بورد. او آرمان به بخشی از ایجاد تغییرات سیستماتیک در Coachella Valley در اطراف واقعه مطلع مراقبت و آموزش و پرورش.

کالین اتگی

شخصا کالین اتگی است مشتاق مسافر که دوره نقاهت بعد از یک فانوس دریایی اعتیاد به سختی به تماشای تلویزیون و مواردی از یک راه خاص با اشاره به سان فرانسیسکو (فکر می کنم از یک شهرستان در تگزاس). او صرف وقت آزاد خود را lounging اطراف خانه با نیازمندان گربه به نام مونتی در حالی که گاهی اوقات با بهره گیری از یک لیوان ویسکی یا شراب قرمز. بی معنی موفقیت شامل کامپایل یک لیست از top 100 songs of all time در حالی که تبدیل شانه اقبال به یک قطعه مکالمه در طول سفر.

حرفه ای, Colin اتگی است که یک روزنامه نگار با 17 سال تجربه از جمله مختصری تاخت و تاز خارج از دولت که در آن او کلوخ برف و نوشت: بیشتر در مورد ماهیگیری یخ از او می خواستم. این روزها او را پوشش می دهد آخرین اخبار و اغلب خود را میبیند در حواس پرت شرایط. اما آن را به او آموخت همه چیز در مورد Coachella Valley جغرافیا و یک دلیل وجود دارد که چرا خود هفتگی ترافیک ستون است که به نام “راه جنگجو” حتی اگر آن را تنها به معنای یک شوخی است.

Lesly فیگوئروا

Lesly یک دیرین ساکن Coachella, با این نسخهها کار به عنوان یک سیاست زیست محیطی مدافع در شرق Coachella Valley با تمرکز بر مسائل مانند مسکن مقرون به صرفه آب و فاضلاب و زیرساخت های کیفیت هوا فعال حمل و نقل و برنامه ریزی استفاده از زمین. او دارای مدرک کارشناسی در مطالعات شهری و برنامه ریزی از UC سن دیگو که در آن او یک دانش آموز نسل اول و به عنوان دانشجوی بدن جمهور.

کوپر Gillespie

کوپر Gillespie مطرح شد در مرطوب تر از بخش شمال غربی اقیانوس آرام. او فرار کرد و به کالیفرنیا به عنوان به زودی به عنوان او قادر بود خوشحال به کشف خورشید در واقع وجود دارد. بیشتر عمر خود را صرف شده است به عنوان یک موسیقیدان است. او در حال حاضر وزارت امور خارجه نامزد در UC Riverside-نخل کویر و نوشتن خاطرات در مورد زندگی او در rock ‘n’ roll. هنگامی که او را نوشتن او را در حال نواختن باس و آواز در گروه LANDROID است که پس از این بخش از کویر گروه تماس, صفحه اصلی, Landers, کالیفرنیا. LANDROID آن منتشر شد اولین آلبوم “امپراتوری تپه” در سال 2019 که در مورد کثیف کالا اشاره کرد: “… Landroid تقسیم تفاوت در جایی بین پینک فلوید و ساحل خانه.”

جولی اسکات

کون بزرگ شده در یک شهر کوچک در شمال ایالت نیویورک است. پس از گذراندن یک تابستان در لس آنجلس بین سوم و در سال آخر دبیرستان با خواهرش او را سقوط در عشق با شهر های بزرگ و همه هیجان که با آن آمد. فقط یک هفته پس از فارغ التحصیلی جولی ساخته شده حرکت به جنوب کالیفرنیا در 18 سال است.

مدت کوتاهی پس از حرکت به لا جولی با حضور UC سانتا کروز برای مطالعات کارشناسی. او پس از انتقال به UCLA می شود و برای تکمیل لیسانس در جامعه شناسی /روانشناسی. پس از کار در حوزه های مختلف منشیگری و اداری, مشاغل, جولی حل و فصل را به یک حرفه ای در فروش, که در آن او می تواند اهرم توانایی خود را به صحبت کردن با هر کسی.

سریع به جلو 25 سال و جولی در حال سقوط در عشق, ازدواج, تبدیل شدن به یک زن و طلاق گرفته. احساس از دست رفته در زندگی او فکر کرد که: “این همه وجود دارد?” او شروع به دنبال پاسخ در کمک به خود کتاب و همچنین کار کردن با یک مربی زندگی. پس از آن بود که جولی متوجه شدم او کشیده به روند مربیگری را گرفت و آن را به عنوان یک حرفه ای. او در حال حاضر یک گواهی مربی زندگی و نویسنده منتشر شده از کتاب “این بار آن را در مورد شما” بخشی از خاطرات و بخشی از راهنمای که در آن او سهام سفر خود را از بیداری در 40s خود را.

پس از زندگی در لا به 33 سال جولی نقل مکان کرد و به صحرا دو سال پیش. او در حال حاضر ساکن در کلیسای جامع شهر جایی که او سر تا آن زمان ، خدمات مربیگری زندگی. جولی دارای کارگاه های ماهانه در پالم دزرت کمک به زنان دیگر برای پرتو افکندن فردی اعتماد به نفس, انرژی و قدرت, به طوری که آنها می تواند به خود اجازه برای طراحی یک زندگی آنها واقعا دوست دارم زندگی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>