مگ اومالی را نشانه سالگرد 20th اقتصادی به عنوان لنگر از مرکز شهر ملبورن

فلوریدا تودی | No comments

در فوریه سال 1999 Scotty Marathas و L. J. بورر چپ کار در کالج دانشگاه, کافه رفتیم و به Ozio را خنک و کوره به اتمام nightspot مردی Gras خیابان حزب یک مفهوم رادیکال که در آن زمان در خواب آلودگی در مرکز شهر ملبورن است.

New Haven, خیابان تا به حال ساکت تر فرهنگ آن — چند رستوران, اما مقدار زیادی از “غبار” عتیقه فروشگاه ها و محموله ها بدون نمایش پنجره Marathas به یاد.

“آن را در ما خطور کرد که ما می تواند انجام یک خیابان رویداد در مرکز شهر. بنابراین زمانی که این ویژگی در دسترس قرار گرفت که زمانی که ما اجاره آن” Marathas به یاد می آورد نشسته در دفتر خود در مگ اومالی را رستوران و میخانه ایرلندی.

“مردم فکر می کردند ما دیوانه به سرمایه گذاری در مرکز شهر صادقانه میگویم. وقتی ما گفت: ما از رفتن به باز کردن یک محل در مرکز شهر ملبورن مردم می گفتند موفق باشید’ ” Marathas گفت.

“ما در واقع در نظر گرفته شود باز نیست و در روزهای یکشنبه فقط به دلیل وجود ترافیک را در اینجا,” او گفت:.

مگ اومالی را عرضه در فوریه سال 2000 در داخل توقیف Ozio را عرض است. میخانه ایرلندی به سرعت به دست آورد وفادار زیر تقویت شده توسط محبوب در روز سنت پاتریک خیابان احزاب که در قرعه کشی حدود 10000 نفر.

به عنوان سال گذشت و اطراف آن تغییر مگ اومالی را در خدمت به عنوان یک نقطه عطفی اقتصادی لنگر ملبورن را احیا مرکز شهر — که در آن آخر هفته پارکینگ تقاضا در حال حاضر آنقدر سنگین است که سالن شهر راه اندازی یک نوکر خدمات در ماه گذشته.

شنبه میخانه ایرلندی با 102 کارکنان علائم آن سالگرد 20th باشد. خارج از مراجعان می شنوید خدمه ساخت و ساز چکش دور در آینده 11-داستان $42 میلیون ملیله مجموعه توسط هیلتون هتل بوتیک در حال شکل گرفتن در زیر یک جرثقیل برج در کنار درب.

و برای رسیدگی به افزایش تقاضا از هتل — پذیرایی و اتاق خدمات Marathas امید — مگ اومالی را به زودی تحت $1 میلیون آشپزخانه توسعه-پروژه های بازسازی.

بازسازی باید شروع در ماه سپتامبر و رول در مراحل برای به حداقل رساندن اختلال Marathas گفت: ارتقاء پشت ایوان و رکوردهای گینس ،

“من عاشق اسکاتی و L. J. آنها پیشگامان مرکز شهر. آنها تغییر در مرکز شهر. آن را به صاحبان کسب و کار کوچک امید است که ما در مرکز شهر بود و در حال تحول” گفت: الفی اکرت که صاحب الفی آرایشگاه یک بلوک دور. او شروع به آمدن در مرکز شهر در سال 1997 به عنوان یک ققنوس تئاتر (در حال حاضر ملبورن مدنی تئاتر) دستیار تولید.

“آنها گسترش غرب است. منظورم این است که آنها دروازه طاق از مرکز شهر ملبورن” اکرت گفت. “آنها لوئیس و کلارک از مرکز شهر ملبورن است.”

مگ اومالی را کمک کرده تخم ریزی یک نسل جدید از nightspots و آبیاری سوراخ در امتداد New Haven, خیابان راهرو.

Mainstreet میخانه عرضه در ماه مارس سال 2005 در داخل سابق گلخانه ای کافه-برادران پارکر ساختمان پس از مبارزه از شک و تردید ملبورن شورای شهر را “نه” ى رای دادن. از بنیانگذاران جو McAneney گفت که او هرگز از تلاش برای راه اندازی کسب و کار اگر مگ اومالی نیست در این نزدیکی هست.

در ماه نوامبر سال 2008 یکی دیگر از 11 رستوران جدید-میله باشگاه ها و سالن باز تعریف جدیدی در مرکز شهر ملبورن است. این نژاد شامل ستونهای مت Casbah و خاموش Traxx.

اما همه جان سالم به در برد. مگ اومالی است outlasted یک لیست طولانی از بین رفته nightspots: باشگاه 702, Moonstruck شراب Co., Dondi را در مرکز شهر Imago خوب هنر و شراب خوب, کلئوپاترا, قصر, Lexi Martinis و Tapas, Firehouse رستوران و سالن چهارم آبجوسازی و بازی های آنلاین و بیشتر.

بسیاری از امروز نقاط محبوب جایگزین عتیقه و مغازه های دست دوم. کردن Traxx جایگزین مناسب لمس اشیاء عتیقه و هنر در سال 2008. محض Lounge & Niteclub جایگزین فروشگاه صرفه جویی داخل La گالری (محض تکامل به کارما بار در سال 2011 و ویسکی کسب و کار در سال 2019.)

در سال 2011 فسق جایگزین پاسداران مکان یاب. همچنین در آن سال به طور مستقیم در کنار درب G Ultra Lounge & Tapas (در حال حاضر برگر محل) جایگزین عتیقه ناشناس.

فاجعه رخ داد مگ اومالی را در آوریل 2008: یک مدیریت زباله کارگر خال خال شعله های آتش جهش از پشت میخانه حدود 5:30 صبح آتش تحمیل صدها هزار دلار خسارت سوزان تجهیزات آشپزخانه پذیرایی ون و ساختمان سیستم های الکتریکی.

Marathas خال خال دود در حالی که عنوان بیش از ملبورن جاده در مسیر به زمین گلف — و “من احساس وهم آور در معده من.” او با عجله خود را به سوزاندن رستوران و مواجه لوازم ایمنی فردی آتشنشان یا برگزاری یک تبر.

“او آماده به سر و صدا دو درب عقب برای دریافت اینجا را در. و من مانند ” من کلید! من کلید!’ “Marathas گفت.

“این فقط یک بیمار احساس تماشای این چیزی که ما ساخته شده رایت,” او گفت:.

مگ اومالی را بازگشایی در اکتبر 2008 ورزشی 1.2 میلیون دلار در بازسازی.

مایکل Ayers است که رئیس جمهور و رئیس اجرایی از ملبورن منطقه ای مجلسی. حدود 5:15 p. m. روز شنبه, او تلاش برای به دست آوردن یک جدول برای یک حزب از شش و منتظر زمان بود که یک ساعت به یک ساعت و نیم.

“من در اینجا نقل مکان کرد در سال 2004 مگ بود تقریبا تنها دلیل به مرکز شهر برای یک وعده غذایی یا نوشیدن. من فکر می کنم آنها تا به حال تاثیر قابل توجهی در حال لنگر در مرکز شهر و نشان دادن به دیگران است که شما می تواند پایدار و قابل دوام عملیات در اینجا” Ayers گفت.

“من فکر می کنم هر کس در مرکز شهر مدیون مگ بدهی قدردانی,” او گفت:.

“من فکر می کنم آن را باور نکردنی به فکر می کنم که 20 سال در آنها هنوز رفتن قوی — آنقدر قوی است که من حتی نمی توانستم یک جدول وجود دارد در روز یکشنبه است.”

Nightspot تاریخ افتتاح

مگ اومالی را — فوریه 2000

Mainstreet میخانه — مارس 2005

Foo Bar — ژانویه 2006

اجرایی Cigar Shop & Lounge — نوامبر 2006

مت Casbah — اکتبر 2008

کردن Traxx — نوامبر 2008

فسق — دسامبر 2011

عمارت — ژانویه 2012

لو پر کردن ایستگاه — دسامبر 2013

Chumley را انبار — ژانویه 2014

آهن بلوط پست — نوامبر 2015

جهنم ‘n Blazes Brewing Co. — ژوئن 2016

طوفان نهر سالن — اکتبر 2017

حیله گر جرثقیل — ژوئن 2019

ویسکی کسب و کار — نوامبر 2019

ایجاد کرد BierGarten — دسامبر 2019

Ozio را خنک و کوره

“پرسش پدید آمده در خواب آلودگی در مرکز شهر ملبورن است که باید مسئولان شهرستان مینمودم مانند پدر و مادر خود نوجوانان شکوفه. تاریخی در مرکز شهر ملبورن کسب و کار منطقه است که پس از نورد آن پیاده رو در 5 بعد از ظهر است نشانه های داشتن یک زندگی شب.”

این باز کردن جملات از فلوریدا امروز داستان از 26 اکتبر سال 1998 جزئیات سالن شهر, جنجال در اطراف Ozio را خنک و کوره سازماندهی جدید هیون خیابان دردار خیابان احزاب است.

Ozio را خنک و جلو پنجره باز شده در نوامبر 1997 در 812 E. جدید هیون Ave. سپس گسترش درب بعدی در پاییز سال 1998 با باز کردن گالری پنجره مشبک یک رستوران ایتالیایی در 810 E. جدید هیون Ave. این nightspot شناخته شده بود به صورت مرسوم نوسان رقص شب.

که در آن سال صاحب تونی دیانا گفت فلوریدا امروز: “پس از 5 p. m. آن را مانند یک سردخانه در اطراف در اینجا. شما می توانید نشستن بر روی نیمکت در مقابل من جای تمام شب شما را ببینید شاید 40 نفر عبور کند.”

در ماه ژوئن سال 1999 Ozio بسته میان یک عامل بحران نقدی. در این روز گفت: Marathas مگ اومالی را دریافت دو قبوض آب هر ماه چون هر دو, New Haven, خیابان, آدرس فعال باقی می ماند.

سالگرد 20th, پارتی

مگ اومالی را رستوران و میخانه ایرلندی برگزار خواهد شد 20th anniversary party شنبه.

سرگرمی موسیقی شامل bagpipers (11:30 صبح و 4:15 بعد از ظهر) کهیر O’Doherty (ظهر تا 4 بعد از ظهر) رشته پدر (5 تا 6:30 p. m.) Lights Out اواز یا موسیقی دو (از 6:30 تا 8 بعد از ظهر) و Greggie و جت (9 p. m. به 1 a. m.).

روز برنج برنامه

سالانه مگ اومالی را روز سنت پاتریک خیابان, پارتی, آغاز مارس 17 با ایرلندی صبحانه در ساعت 8 صبح جاذبه های, شامل موسیقی, مواد غذایی, نوشیدنی, ایرلندی گام رقص و bagpipers.

چراغ های پروژه (6:30 تا 7:30 p. m.) این پژوهشکده غدد برادران (8 تا 9 p. m.) و ران آدم ربایی (9:30 تا 11 p. m.) انجام خواهد شد کنسرت در فضای باز. موسیقی در داخل میخانه: کهیر O’Doherty (ظهر تا 5 بعد از ظهر) رشته پدر (5 تا 8 بعد از ظهر) و گرگ و برایان (8:30 p. m. به نزدیک) بازی خواهد کرد.

ریک نیل است جنوب بروارد Watchdog خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با نیل در 321-242-3638 یا [email protected] توییتر: @RickNeale1. برای عضویت: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>