ملانی شرر راه اندازی تیک اتوبوس به عقیم و خنثی حیوانات

مایدزرت | No comments

ملانی و ریچارد شرر شد با بهره گیری از یک زندگی راحت گلف و سفر. او بازنشسته زود هنگام و او تا به حال به فروش شرکت خود را; آنها با هم تا به حال خریداری یک خانه در بیابان. آنها سریع ورود به گروه روی محبت به عنوان شناخته شده snowbirds, بازی, گلف, تنیس, پیاده روی و صرف ناهار. اما ملانی شرر احساس که زندگی خود را مطابقت ندارد که او بود.

او معتقد بود که زندگی او تا به حال یک هدف و آن را به مطمئن شوید که حیوانات نیست تا پایان در کشتن پناهگاه. بنابراین این ایده از تیک (عقیم خنثی ضروری پروژه) متولد شد و در ماه ژوئن سال 2016. این سازمان را ارائه کم هزینه عقیم و خنثی خدمات.

در ابتدا آن را دشوار است برای گرفتن هر کسی او را جدی بگیرند. اما با همان شن و عزم و اراده است که او استفاده می شود برای شروع خود را سر شکار شرکت در پلیزانتون کالیفرنیا در سن 26 او در مورد ایجاد برش خورده.

شرر در مورد برنده شدن بیش از حتی بزرگترین منتقدان در دره. به سرعت او می دانست که او در حال رفتن به نیاز به یک اتوبوس, دامپزشکان, حمایت از کارکنان و داوطلبان برای رفتن به مناطق دور افتاده به دلیل این بود که مردم از unspayed و غیر عقیم حیوانات شایع و ضرب در نرخ هشدار دهنده.

به جای صبر او تصمیم گرفت برای پرداخت هزینه اتوبوس و سپس به استخدام کارکنان و مجموعه ای در مورد شخصا بودجه کل عملیات از جمله حقوق و دستمزد. امروز 12 تا 16 نفر درگیر هستند با قطع در هر زمان داده شده.

بیش از چهار سال حداقل 15,000 حیوانات شده است “snipped” توسط قارچ کاهش بار بر روی محلی پناهگاه های حیوانات و مهار جمعیت سگ های ولگرد و گربه. اما آن را ارزان نیست — هر بار یک صدای تیک تیک, اتوبوس, بازدید, جاده, هزینه مجموع حدود 3000$.

شرر عشق از حیوانات آغاز شد زمانی که او جوان بود. متولد در مودستو (Modesto) تنها فرزند یک مادر تنها او صرف مقدار زیادی از زمان با پدربزرگ و مادربزرگ او. پدر بزرگ او تا به حال 500 هکتار مزرعه پر از همه نوع از حیوانات. هر زمان که او تا به حال یک شانس برای رفتن وجود دارد, او را سر راست برای سگ و گربه و اسب — هر نوع حیوانی او می تواند در بازی با.

پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان او به دست آورده در رشته بازاریابی و فروش وجود دارد و از آن به رابطه در بازاریابی, اما آن را طولانی نیست قبل از او کشف کرد که او می خواست به رئیس خود او را و بنابراین با یک وام از او پدر و مادر او شروع به خود را headhunting بود شرکت. او زد که به مدت هشت سال تا سال 2001.

در صحرا گروهی از زنان دعوت شرر به جمع آوری کمک مالی برای ناهار یک حیوان خیریه و آنجا بود که او با تجربه خود aha لحظه ای که او می خواست برای شروع یک حیوان غیر انتفاعی.

اول او شروع لوقا میراث در حافظه لوقا معشوق زرد لابرادور. سازمان پشتیبانی از کانین با نیازهای پزشکی و حمل و نقل. پس از آن در سال 2016 او تاسیس SNIP.

تیک پاسخ به تماس و هفت روز هفته و 24 ساعت در روز. برای اطلاعات بیشتر در مورد برش اتوبوس و یا به کمک ایمیل [email protected] تماس بگیرید و یا 925-895-8531.

کارول استفان اسمیت زندگی در صحرا برای بیش از 30 سال است. متولد ادینبورگ, اسکاتلند, او شروع به نوشتن در لندن شده است و به طور منظم به صحرا خورشید برای مدت پنج سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>