ملبورن ایجاد بزرگترین گیج یا گمراه کردن جعبه شرق رودخانه می سی سی پی برای کاهش آلودگی تالاب

فلوریدا تودی | No comments

صورتحساب به عنوان بزرگترین مغذی-جدا کردن گیج یا گمراه کردن جعبه شرق می سی سی پی رودخانه زیرزمینی سروصدا ساختار کمک خواهد کرد که جلوگیری از نیتروژن فسفر و بستر از آلوده بیمار هندی, مرداب به رود.

خدمه در حال ساخت صخره نهر گیج یا گمراه کردن جعبه خاموش کنار رودخانه از ایالات متحده 1 فقط در جنوب وحدت ملبورن کمی در جنوب دریاچه واشنگتن جاده

در داخل بتن دیواره جعبه آلوده رواناب فاضالب های سطحی را وارد فلزی صفحه نمایش است که تصرف باقی مانده; سازی اتاق که جذب رسوبات و کفگیر است که حذف مواد مغذی است.

پس از آن درمان می شود جریان آب خواهد شد در زیر نزدیک آناناس بلوار به رودخانه.

“آن خواهید زندگی را به تالاب در مقابل که در آن ما در حال حاضر گفت:” لری هرالد, یک مدیر فروش با Oldcastle زیرساخت های گیج یا گمراه کننده جعبه.

ملبورن شهر به تصویب شورای $715,290 سروصدا ابزار پروژه. این صرفه جویی در رودخانه هند تالاب ½ درصد زیرساخت های محلی surtax را پوشش $347,781 که مجموع.

بلند زرد جرثقیل وارد روز سه شنبه در سایت ساخت و ساز که در آن کارگران باید حفر یک سوراخ مستطیل. پس از تکمیل گیج یا گمراه کردن جعبه را اندازه گیری 25 فوت عرض 20 فوت و 14.5 پا, عمیق, ملبورن مهندسی استاد راهنما دنی Straub گفت.

گیج یا گمراه کردن جعبه را در خدمت یک 515 هکتار زهکشی حوضه تقریبا محدود استوارت جاده به غرب Sweetwood درایو به شمال و مرکز شهر Eau Gallie به جنوب.

مهندسین پروژه صخره نهر گیج یا گمراه کردن جعبه سالانه حذف 3,952 پوند نیتروژن و 797 پوند از فسفر — که هر دو می تواند تولید شکوفه های مضر جلبک.

در مقایسه ملبورن مقامات باید نصب هفت کوچکتر گیج یا گمراه کردن جعبه پنج سال گذشته که — همراه — حذف در مورد 3,394 پوند نیتروژن و 829 پوند فسفر در هر سال است.

فقط بالادست از کار منطقه صخره نهر آب خدشه دار شد چهارشنبه پلاستیک فوم فنجان صدها نفر از تجزیه برگ کیسه های پلاستیکی و نور جوانه می.

ضخامت پوشش گیاهی سبز نیز خفه صخره کریک — یک نشانه بارز از بالا سطوح نيتروژن گفت برنت Neubauer, Oldcastle زیرساخت های مدیر مدیریت محصول.

بیشتر: لاک پشت دریایی سبز در بر داشت گرفتار در خط ماهیگیری گرفته شده به بروارد باغ وحش برای درمان

بیشتر: Brevard باغ وحش آکواریوم ممکن است ویژگی های تارپون تغذیه, هوای آزاد, کوسه نمایشگاه در بندر کاناورال

داخل گیج یا گمراه کردن جعبه “پررنگ و طلا” آلودگی و کنترل تصفیه رسانه ای طراحی شده برای حذف تا 75 درصد از نيتروژن 95 درصد از فسفر و 95% از مجموع مواد جامد معلق. پررنگ و طلا توسعه داده شد توسط دانشگاه مرکزی فلوریدا فاضالب مدیریت آکادمی.

ملبورن آثار عمومی و خدمات کارگران را بازرسی و تمیز کردن گیج یا گمراه کردن جعبه در یک برنامه تعمیر و نگهداری است که متفاوت خواهد بود در باران, رویدادهای گفت: Cheryl مرکز شهرستان سخنگوی.

Straub گفت که او امیدوار ساخت و ساز و کاری ادامه داده اند تا اواخر ماه مه. شهرستان مهندسین برنامه ریزی برای نصب بیشتر تالاب صندوق تامین مالی گیج یا گمراه کردن جعبه در سراسر ملبورن برای مبارزه با آلودگی ورود به رودخانه.

مقامات شهرستان برنامه ریزی برای باز کردن مناقصه ساخت و ساز چهار Otter Creek گیج یا گمراه کردن جعبه در خدمت حدود 300 هکتار زهکشی حوضه شامل شروود پارک و اطراف محله. Otter Creek جریان به سمت شرق از شروود پارک از طریق Mobiland-by-the-Sea تولید مسکن جامعه به تالاب.

ریک نیل است جنوب بروارد Watchdog خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با نیل در 321-242-3638 یا [email protected] توییتر: @RickNeale1. برای عضویت: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>