ملبورن و شمع افروزی شین هوا ‘زشتی نژادپرستی’ در جورج فلوید مرگ

فلوریدا تودی | No comments

حوادث هفته های اخیر در معرض زشتی از نژادپرستی که شعله ور اندازی در میان ما جلوگیری از آمریکایی ها از اینکه ایالات مردم پاستور کریگ هاموند از اولین کلیسای ملبورن گفت: candlelight vigil جمعیت یکشنبه.

“مرگ جورج فلوید تنها ترین رویداد های اخیر در یک لیست است که به مراتب بیش از حد طولانی است. ما سوگواری با خانواده از همه در این لیست است و غمگین برای هر فرد رنگ که تجربه تروما با هر مرگ” هاموند گفت: در طول نیایش.

“ما را ببخش خداوند برای عدم به شنیدن صدای خود را — مگر اینکه خود داستان های تصویری ضبط شده,” او گفت:.

یکشنبه شب حدود 200 نفر حضور یک ساعته “#ICantBreathe” شمع افروزی در مقابل خیابان پارک در مرکز شهر ملبورن است. این مراسم ویژه سخنرانی و موسیقی و نماز و کتاب خوانش.

شرکت کنندگان — بسیاری از آنها عینک قرمز تی شرت-پیراهن — برگزار نشانه با شعارهایی از جمله “RIP جورج Floyd: زندگی شما اهمیت” “توقف کشتار برادران من” و “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

نواختن گیتار آکوستیک, کشیش ادی تاکر از خیمه کلیسا از ملبورن به رهبری جمعیت در آواز “How Great Is Our God.” ده ها تن از سفید کوچک شمع میدرخشد سراسر پوشیده از چمن پارک در سراسر آهنگ.

اولین کلیسای ملبورن و بیشتر آلن چپل A. M. E. کلیسا میزبانی این رویداد است. هاموند و کشیش لورنزو قوانین بیشتری آلن نمازخانه به اشتراک گذاشته اند منبر در سال های اخیر است.

یکشنبه شب زنده داری رخ داده است پس از یک تعطیلات آخر هفته از خشونت گریبانگیر ایالات متحده پس از فلوید مرگ در بازداشت پلیس. با توجه به شکایت کیفری سابق, مینیاپولیس, اداره پلیس, افسر درک چوین قرار زانو در Floyd گردن برای 8 دقیقه و 46 ثانیه است.

فلوید درگذشت پس از روز حادثه که دستگیر شد در تصویری و موجب سراسر کشور خشم و انزجار. چوین دستگیر شد جمعه به اتهام سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس. سه نفر دیگر از افسران پلیس که در دستگیری از کار اخراج شدند.

“بیش از 76 سال (من) دیده نفرت دیده می شود و خشم و بالا بردن پسران و دختران و نگرانی در مورد ایمنی خود را. و در اینجا ما به تماشای این تلویزیون یک بار دیگر” گفت: Rosalie نورمن-McNaney آمریکایی کشیش باپتیست.

“خدا به مادران در حال گریه. ما همه گریه. ما در وسط COVID یک بیماری همه گیر. ما در حال پنهان شدن پشت درب. و در عین حال نفرت هنوز هم سایه افکنده,” نورمن-McNaney گفت.

Brevard County Sheriff Wayne Ivey و ملبورن رئیس پلیس دیوید Gillespie ستایش یکشنبه صلح آمیز رویداد به عنوان یک مدل برای بقیه ملت.

در مقابل حدود یک ساعت پس از ملبورن شب زنده داری به پایان رسید اورلاندو پلیس از طریق توییتر اعلام کرد که آنها بسته شده بود بخشی از بزرگراه بین ایالتی 4 به دلیل تظاهرکنندگان با پرتاب سنگ و بطری و تجهیزات ساخت و ساز.

ملبورن معاون شهردار پل Alfrey سابق ملبورن K-9 افسر پلیس به جمعیت گفت او شوکه شده بود که تصویری از فلوید بازداشت. نیز عضو شورای تیم توماس گفت که او “واقعا آشفته” با تصویری.

Councilwoman ایوان منهای گفت قلب او صدمه دیده جمعه شب در حالی که او به تماشای فیلم خبر از شورش, غارت و سوختن ساختمان در سراسر کشور. هازل Buggs بنیانگذار وزرای همسران داد ملبورن گفت: او دعا فلوید مرگ نخواهد بود بیهوده.

بیشتر: جورج فلوید تظاهرکنندگان مسالمت آمیز زانو زدن در خارج مور دادگستری مرکز در Viera

بیشتر: پلیس تعطیل ملبورن مرکز میدان پس از پتانسیل شورش’ گردش در رسانه های اجتماعی

در اوایل روز شنبه در Viera حدود 40 تظاهرکنندگان زانو زد و نشست در چمن در طول 10 دقیقه ای لحظه سکوت خارج ورودی به مور دادگستری مرکز.

سازمان ملبورن ساکن James Jarvis گفت: او می خواست به انجام صلح آمیز رویداد — بر خلاف درگیری های خشونت آمیز در جای دیگر در سراسر این کشور در هفته گذشته.

ساعت پس از این رویداد ملبورن پلیس تعطیل ملبورن مرکز میدان پس از رسانه های اجتماعی پست هشدار داد از پتانسیل خشونت آمیز تظاهرات. چیزی محقق نشد.

ملیسا DeFrancesco یک Moms Demand Action گروه محلی رهبر گفت: خشونت — از جمله استفاده می شود که در برابر فلوید — نیاز به جلوگیری از.

“من می دانم که ما همه شوکه و متاثر از حوادث هفته گذشته ماه گذشته سال ها و حتی دهه” DeFrancesco گفت.

“اما ما نیاز به نگاه به اطراف در این جمعیت این جمعیت های گوناگون — و به یاد داشته باشید که ما نیاز به گرد هم می آیند برای ایجاد تغییر اتفاق می افتد,” او گفت:.

ریک نیل است جنوب بروارد Watchdog خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با نیل در 321-242-3638 یا [email protected] توییتر: @RickNeale1. برای عضویت: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>