ملبورن خشونت خانگی مرکز انشعابات با دیرین مدیر زیر خانه پرس و جو به غیر انتفاعی در سطح ایالت

فلوریدا تودی | No comments

کمتر از یک روز پس از فلوریدا خانه اعضای احضاریه صادر شده و مورد سوال امور مالی یک سازمان غیر انتفاعی آژانس خدمات اجتماعی یک ملبورن خشونت خانگی سرپناه راه جدا با آن دیرینه مدیر مرتبط با تحقیق.

بی سر و صدا Harbour خشونت سرپناه اضطراری اعلام کرد جمعه ملودی R. Keeth دیگر نمی خواهد وابسته به این گروه است.

Keeth یک عضو هیئت مدیره از ایالت فلوریدا ائتلاف علیه خشونت خانگی یکی از 14 نفر بپذيرند که توسط قانونگذاران ایالتی به عنوان بخشی از یک پروب به گزارش مدیر اجرایی این گروه پرداخت شد $7.5 میلیون دلار غرامت برای کار.

Keeth تا روز جمعه بود مدیر بی سر و صدا بندر است که تمرکز از خانه پرس و جو. او همچنین یک صدا برای قربانیان خشونت های خانگی در شهرستان Brevard بالا بردن آگاهی برای قوانین جدید نیز در حالی که با تمرکز بر جمع آوری کمک مالی.

“این یک ایالت رسوایی” گفت: دولت تشکر. شیدا خوب که نشان دهنده جنوبی بروارد و کسی که نشسته روی صداقت و کمیته اخلاق است که به بررسی پرسش های اطراف ائتلاف.

بیشتر: فلوریدا, خانه اهداف غیر انتفاعی و خشونت آژانس

“سازمان شده است stonewalling با انتشار سوابق خود را. آنها بوده است و فوق العاده مقاوم در برابر هر گونه نظارت دولت. اگر چه ما اعتقاد داریم که اتفاق می افتد و سپس جایگاه ویژه ای در جهنم برای کسانی که این گفت:” خوب که رای به تصویب احضاریه برای Keeth به علاوه 10 سایر اعضای هیئت مدیره و ائتلاف کاغذ بازی.

Keeth شده است با هر دو سازمان برای بیش از دو دهه.

بورلی DeMeyer نام به عنوان بی سر و صدا بندر جدید رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت نمی خواهد اظهار نظر در مورد Keeth.

“من آماده پاسخ به هر گونه سوال امروز” DeMeyer روز دوشنبه گفت:.

مقامات در بی سر و صدا بندر به نام Keeth دخالت در جریان تحقیق و تفحص از تالاهاسی یک “انحراف به ماموریت اصلی ما از ارائه خدمات قربانیان خشونت های خانگی…”

“هیچ چیز مهم تر از کمک به ما قربانیان. ما درک می کنیم که اعتماد عمومی را برترین است و ما می خواهیم مطمئن شوید که ما در ادامه با شفافیت کامل و کارآمد ترین تخصیص منابع ما به عنوان امکان پذیر است” با توجه به بیانیه صادر شده توسط این مرکز در فوریه. 14.

بیشتر: ثبت نام برای رای دادن در انتخابات ریاست جمهوری اصلی توسط Feb. 18

مرکز کمک کرده است هزاران نفر از داخلی قربانیان سوء استفاده در آن 27 سال بهره برداری است. سال گذشته بی سر و صدا بندر کمک 1,400 افراد در حالی که ارائه 5,515 شب از پناهگاه به مشتریان این مرکز اعلام کرد.

در طول سال Keeth می تواند دیده می شود ساخت دور در محافل اجتماعی چیدن کمک های مالی از گروه ها در سراسر بروارد و یا بی سر و صدا در بندر حوادث مانند کازینو شب در ملبورن ساحل. Keeth اغلب اعتبار توسط ناظران با تهیه آگاهی در مورد خشونت خانگی اغلب مایل به پیوستن به دیگر طرفداران در صحبت کردن در مورد این موضوع.

“تنها چیزی که می توانید (مصرفکننده) تغییر این است که او مسئول آنچه که او” Keeth یک بار گفت: در پی پیشرفت های ساخته شده توسط چند Space Coast سازمان های اجرای قانون به شکل خاص واحد پرداختن به خشونت خانگی.

پنجشنبه فلوریدا در مجلس نمایندگان رای به اجازه احضاریه برای اعضای هیئت مدیره از فلوریدا ائتلاف علیه خشونت خانگی به عنوان بخشی از یک تحقیق ممکن است misspending از پول مالیات دهندگان.

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis و قانونگذاران ایالتی آغاز شد خواستار رسیدگی به آژانس پس از یادگیری در مورد حقوق و دستمزد برای تیفانی Carr ائتلاف مدیر.

Carr استعفا داد در سال گذشته پس از گزارش در سال 2017 از میامی هرالد که او کشید سالانه حقوق و دستمزد $761,000.

فلوریدا ائتلاف علیه خشونت خانگی است که $38 میلیون بودجه مختصات با 42 دولت خشونت مراکز همراه با سازمان های دولتی از جمله وزارت فلوریدا کودکان و خانواده ها و اتحاد عمل برای بیش از چهار دهه با توجه به گزارش سالانه خود.

J. D. تازد است عدالت کیفری/اخبار خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با تازد در 321-917-4641 یا [email protected] توییتر: @JDGallop. پشتیبانی محلی نگاری با اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>