آذر فوتبال, بازیکن 28 ساله در بیمارستان بستری مبتلا به پنومونی در انتظار COVID-19 نتایج آزمون

فلوریدا تودی | No comments

ما ارائه به جامعه با مهم اطلاعات امنیت عمومی فلوریدا امروز ساخت داستان های مربوط به کروناویروس رایگان به عنوان خوانده شده. به حمایت مهم روزنامه نگاری محلی مانند این, لطفا در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. (لینک: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/)

اولین علائم شبه آنفولانزا زده دیلن ردا “مانند یک تن آجر” در مارس 11, زمانی که او بازگشت به آپارتمان خود را در جمهوری چک پس از تمرین فوتبال.

“ناگهان همه از یک شروع کردم به عرق کردن فراوان از خارج از هیچ جا و در حال دمای بالا سمت راست دور. من قرمز” ردا به یاد می آورد.

“در طول آن شب تمام من بدن درد — واقعا شدید است. من فقط در عرق سرد به طور مداوم,” او گفت:.

ردا 28 ساله مقیم ملبورن که نقش linebacker برای پراگ شیرها حرفه ای تیم فوتبال آمریکایی. او توسعه ذات الریه شدید — از دست داده و حس خود را از طعم و مزه — قبل از پرواز به خانه یکشنبه به فضا ساحل به عنوان COVID-19 راه اندازی شد محدودیت های مسافرتی و مرز تعطیلی.

سپس او شروع به تف کردن خون است. در مادر بزرگ خود اصرار, ردا رفت و به هلمز مرکز پزشکی منطقه ای حدود ظهر جمعه.

وجود دارد ردا گفت: او تحت آزمایش پزشکی و کار خون و از او مشورت با اورژانس-اتاق دکتر که عینک محافظ, visor, لاستیک, کفش را پوشش می دهد و دستکش: “من احساس می کردم در فیلم” E. T. ” یا چیزی.”

او گفت که او بستری در این بیمارستان قرار می گیرد و در انزوا جایی که او باقی مانده است.

“من نمی من (COVID-19) تست برگشت تا دوشنبه. هنگامی که آنها در زمان CT اسکن از قفسه سینه آنها به من گفتند که من آن را کردم مگر اینکه این تست می گوید در غیر این صورت راهی است که این ذات الریه ارائه شده خود را” ردا گفت: در طول یک شنبه صبح مصاحبه تلفنی.

با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت چهار Brevard County ساکنان تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 همانطور که از صبح روز شنبه. دو نفر مرد و دو نفر زن بودند. سه تا از این موارد مربوط به سفر.

از صبح روز شنبه 48 نفر در بروارد شده بود آزمایش, وزارت بهداشت, وب سایت را نشان می دهد. سی و هشت آزمون برگشتم منفی و نتایج حاصل از شش آزمون باقی می ماند در انتظار.

سلامت اولین سخنگوی اشاره سوالات رسانه ای به وزارت بهداشت ،

بومی San Juan Capistrano California, ردا بود شروع linebacker در دانشگاه جنوب می سی سی پی از 2012-13. او ذکر شده بود در 6 فوت و 1 اینچ قد بلند و 233 پوند است.

پس از کالج حرفه ای او با بازی linebacker در دانمارک برای مثلث Razorbacks برای سه فصل است. سال گذشته مشخص شده اولین فصل بازی برای پراگ شیرها.

ردا خانواده نقل مکان کرد به کاکائو در ساحل او پس از فارغ التحصیل از Southern Miss در سال 2014. او و همسرش لورن دارای دو فرزند جوان: لیلا, 2; و اطلس 3 ماه.

“او بسیار سالم, بنابراین این چیزی است که در مورد در مورد وضعیت کل. سیستم ایمنی بدن خود را قوی است بنابراین تضمین می کنم او قادر خواهید بود به مبارزه با آن — بر خلاف برخی متاسفانه گفت:” ملبورن ساکن Marley ردا, دیلن ،

“این قطعا ترسناک است. من quarantining خودم مثل من قرار و نه واقعا که در اطراف بسیاری از مردم فقط در مورد. اما من هیچ نشانه. همسر خود را ندارد ، نه بچه ها” Marley ردا گفت.

بیشتر: ‘مانند بسیار کند روز زمستان’: بهار شکستن اتومبیل برای توقف در کاکائو ساحل در میان COVID-19 قوانین

بیشتر: Coronavirus: Brevard بالا سلامت رسمی است که خود منزوی’ پس از بازگشت از کروز

دیلن ردا گفت: سه نفر از هم اتاقی در جمهوری چک نیز بیمار مبتلا به آنفولانزا مانند علائم قبل از بازگشت او به فلوریدا.

“من تا به حال احساس که شاید من تا به حال قرارداد COVID-19 چون من که خیلی حمل و نقل عمومی. من در تراموا چهار پنج بار در روز. من سوار مترو. من سوار اتوبوس” ردا گفت.

“بنابراین من فقط به طور مداوم در اطراف بسیاری از مردم,” او گفت:.

ردا است chronicling وضعیت خود از بیمارستان از طریق Facebook, تولید صدها نفر از سهام ها و نظرات.

“من فقط می خواهم برای بالا بردن آگاهی بیشتر. من احساس می کنم بسیاری از افراد در گروه سنی در 20s خود را که فکر می کنم ‘اوه ما شکست ناپذیر است. این است که به ما صدمه دیده است. این فقط یک آنفولانزا’ ” ردا گفت.

پوشیدن یک شب بیمارستان ردا به روز رسانی وضعیت خود را در صبح روز شنبه Facebook تصویری.

“این است که 2 روز در قرنطینه. من احساس خوب است. من تنفس احساس بهتر است. من شده اند تف کردن خون به عنوان اغلب به” ردا گفت.

“من احساس می کنم می تواند خوب نفس عمیق در حال حاضر. من احساس مانند ریه ها من احساس بهتر است. بنابراین من فکر می کنم آنها در حال رفتن به انجام یکی دیگر از CT اسکن قفسه سینه من امروز برای دیدن چگونه ریه ها من به دنبال” او گفت:.

بعد از ظهر شنبه ردا ارسال شده است که او امیدوار است او را به زودی منتشر خواهد شد از بیمارستان به قرنطینه در صفحه اصلی در حالی که در انتظار COVID-19 نتایج آزمون.

ریک نیل است جنوب بروارد Watchdog خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با نیل در 321-242-3638 یا [email protected] توییتر: @RickNeale1. برای عضویت: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/

روزنامه نگاران ما در حال کار سخت به گزارش coronavirus و اثرات آن بر فضای ساحل و شما را با داستان های رایگان به عنوان یک سرویس به جامعه است. اگر این داستان های محلی هستند برای شما مهم است ما را حمایت با تبدیل شدن به یک مشترک. در حال حاضر شما می توانید سعی کنید یک اشتراک دیجیتال برای $3 برای 3 ماه. (لینک: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>