ملبورن دختر, 15, دچار آسیب نخاعی در اسب سواری تصادف در کارولینای شمالی

فلوریدا تودی | No comments

Eau Gallie بالا افزایش دانشجوی سال دوم الکسیس Halbert و اسب مورد علاقه او جاذبه برداشت تا به سرعت و طی سه جهش خود را نهایی و سرنوشت ساز, سوارکاری رویداد.

فاجعه رخ داد در آخرین پرش. جاذبه misjudged فاصله و تلاش برای روشن شدن راه آهن یک گام خیلی زود گفت: هکتور Florentino, Halbert مربی. مادیان رو درهم در راه آهن و somersaulted.

“او فرود آمد بالای من. من زدم شد. من به یاد داشته باشید پریدن آخرین رفتن” Halbert به یاد می آورد.

“من فقط به یاد داشته باشید بیدار شدن از خواب به امدادگران در اطراف من و من مربی در کنار من. من بر روی زمین بود و من جیغ بود چرا که من در درد بود,” او گفت:.

“من نمی توانستم احساس من. و پشت من شکسته شد. من جیغ,” او گفت:.

Halbert دچار آسیب نخاعی در طول 18 جولای حادثه در ترایون بین المللی مرکز سوارکاری در آسیاب بهار, North Carolina. جاذبه شکست گردن او در بدبختی و درگذشت فورا Florentino گفت.

15-year-old Halbert شد پرواز از طریق پزشکی هلیکوپتر به Greenville, بیمارستان یادبود در گرینویل کارولینای جنوبی که در آن او قرار گرفتند و سه ساعت یک اورژانس جراحی برای ایجاد ثبات در دو شکسته مهره ها با پیچ و میله.

جراحان نیز برداشته و خون از او ستون فقرات گفت: لیز Halbert مادرش. او در توصیف این مصیبت را به عنوان “کابوس هر پدر و مادر.”

پس از گذراندن 11 روز در بخش مراقبت ويژه کودکان الکسیس آغاز کرده روز شنبه در 140 مایل سوار آمبولانس به چوپان مرکز در آتلانتا یک مرکز توانبخشی و متخصص در بيماران مبتلا به صدمات طناب نخاعی.

او حل و فصل به اتاق که در آن او در حال برنامه ریزی به صرف بعد از 44 روز در درمان و درمان است. او امیدوار است روزی دوباره راه رفتن.

“من می توانم حرکت پاهای من در خود من. و من واقعا نمی توانم تکان دادن انگشتان پا کنه. من دو بار بعد از عمل جراحی, اما من واقعا نمی تواند آن را انجام دهد دیگر” Halbert گفت: در طول یک مصاحبه تلفنی.

“اما من احساس می کنم زمانی که مردم لمس پاهای من — من می توانم احساس فشار دست خود را وجود دارد. در چند روز گذشته من تا به حال سوزن سوزن و جایی که مردم لمس پاهای من,” او گفت:.

چوپان پرسنل مرکز انتظار می رود به تناسب Halbert برای یک صندلی چرخدار در روز چهارشنبه.

“تمام زندگی من است بر اطراف ، من شروع به بازی فوتبال برای سوار شدن به خودم را در شکل ، من انجام داده ام آنلاین مدرسه چون من آموزش بسیار برای سوارکاری” Halbert گفت.

“من واقعا احساس هر گونه درد دیگر. اما آن را فقط از نظر احساسی واقعا دشوار است. چون من نگران است که من ممکن است هرگز دوباره راه رفتن” او گفت:.

“این یک غلتک coaster. آن را واقعا دشوار است برای من که من باید به سوارکاری تقریبا برای همیشه لطفا برای. و من نمی قادر خواهد بود به بازی فوتبال در این سال دیگر یا شاید هرگز دوباره” او گفت:.

“پس از آن فقط عاطفی واقعا سخت است برای من” او گفت:.

بیشتر: پاسکال آفتابپرست پیوست با خانواده. او بازداشته ضبط — و شکارچیان گرسنه — 8 ماه

بیشتر: Brevard باغ وحش به دنبال $1 میلیون دلار در کمک های مالی به عنوان COVID-19 باعث حضور غوطه

Halbert آغاز شده اسب در سن 4 — “او حتی نمی شد به اندازه کافی بلند به بیش از رفتن زین” لیز Halbert گفت. 12 الکسیس بود و آموزش و رقابت در حوادث مربوط به اسب سواری در کنتاکی کارولینای شمالی و پالم بیچ بین المللی مرکز سوارکاری در ولینگتون.

الکسیس Halbert وارد ترایون بین المللی مرکز سوارکاری در ماه ژوئن و او برنامه ریزی شده برای اقامت از طریق اکتبر. هفته قبل از این حادثه او و جاذبه برنده محل کودکان بلوز کلاسیک.

او همچنین آموزش بازی دروازه بان Eau Gallie Commodores دختران تیم فوتبال.

“به عنوان یک فرد او را فوق العاده بچه. او یک کار بزرگ اخلاق است. همیشه خوشحال: مهم نیست که چقدر بد روز است و یا چقدر خوب روز, او همیشه مثبت گفت:” مت شانون, سر مربی.

“او همیشه یک لبخند بر روی صورت خود,” شانون گفت.

لیز Halbert گفت: برآورد چوپان مرکز بیل $320,716 و شرکت بیمه خود را رد کرده است که پوشش تا کنون. Florentino راه اندازی یک Facebook جمع آوری کمک که تا به حال مطرح شده بیش از $179,000 توسط چهار شنبه بعد از ظهر.

لیز Halbert گفت: او متعجب شده حمایت نشان داده شده توسط سوارکاری جامعه و فراتر از آن — “محبت غریبه ها شده است باور نکردنی است.”

الکسیس Halbert گفت: او در حال حاضر صرف زمان زیادی را بر روی تلفن خود را, تماشای Infinite ویدئوها و فیلم. او همچنین نگه داشته و مشغول گفتگو با مردم در رسانه های اجتماعی و پاسخ به ایمیل ها و نامه ها.

“تصادف نمی کند نگاهی دور که به او و یا تغییر هر چیزی در مورد او. به جز آن ممکن است همه چیز را کمی طولانی تر زمانی که شما از بودن سفت بودن در یک صندلی چرخدار” لیز Halbert گفت.

“و ما فقط به امید این وضعیت موقت. اما الکسیس هنوز الکسیس.”

ریک نیل است جنوب بروارد Watchdog خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با نیل در 321-242-3638 یا [email protected] توییتر: @RickNeale1. برای عضویت: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>