ملبورن بازار, Ron جان گشت و گذار در فروشگاه به بازگشایی در این هفته با ساعت محدود

فلوریدا تودی | No comments

بسیاری از Brevard County کسب و کار از جمله ملبورن مرکز میدان و رون جان گشت و گذار در فروشگاه در حال نورد از بازگشایی مجدد برنامه های این هفته است.

ملبورن مرکز میدان اعلام کرده است برنامه ای برای باز کردن جمعه با محدود ساعت پس از کاستن از محدودیت های مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

شروع 8 مه بازار باز خواهد بود بین ساعت 11 صبح تا 7 بعد از ظهر دوشنبه از طریق شنبه و ظهر تا 6 بعد از ظهر روز یکشنبه.

دستورالعمل های خاص خواهد شد در محل پس از بازار بازگشایی و بازار صادر شده است, چند توصیه به مشتریان از جمله:

  • عمل اجتماعی فاصله و اقامت حداقل 6 فوت (2 متر) از سایر افراد است.
  • پوشش دهان و بینی خود را با یک پارچه با پوشش توصیه می شود.
  • نه در گروه جمع آوری.
  • پایبندی به هر فرد مستاجر COVID-19 سیاست.
  • پایبند به تمام دولت های فدرال و ایالتی و محلی مقررات و تکالیف مقرر در مورد COVID-19.

مقامات مرکز نیز گفت: زمینه های مشترک از بازار خواهد بود مقادیر اغلب در طول روز و ضد عفونی کننده دست ایستگاه خواهد بود ارسال شده در طول ساختمان.

اگر چه بازار خود را بازگشایی مجدد فروشگاه های فردی ممکن است متفاوت بازگشایی برنامه. مقامات مرکز درخواست مردم برای تماس با فروشگاه به صورت جداگانه برای تاریخ افتتاح یا augmented ساعت.

به مناسبت بازگشایی این مرکز ارائه می شود رایگان برای-برو ناهار در دادگاه های غذایی برای اولین پاسخ دهندگان مراقبت های بهداشتی کارگران و معلمان بین 11:30 صبح و 2:30 بعد از ظهر

نیز وجود خواهد داشت یک درایو خون با Oneblood در پارکینگ قرمز رابین از 11:00 صبح تا 4:00 p. m. Oneblood خواهد شد با ارائه یک $10.00 E-کارت هدیه و یک تی شرت برای هر کسی که اهدا خون در این محل است.

نیز وجود دارد برنامه برای ران Jon گشت و گذار در فروشگاه برای بازگشایی پنج شنبه اما هیچ جزئیات شدند و بلافاصله در دسترس خود را تنظیم ساعت خواهد بود که به محل قرار داده برای پاکسازی فروشگاه.

Ron جان گشت و گذار در فروشگاه نیز درخواست مشتریان به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل.

تماس با Vazquez در [email protected], 321-917-7491 و یا در توییتر @tyler_vazquez. حمایت از کار خود را با اشتراک FloridaToday.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>