ملبورن از شهروندان ایالات متحده به تبعید به ال سالوادور

فلوریدا تودی | No comments

یک ملبورن مامان در حال تبعید به ال سالوادور هشت سال پس از کشیده شدن برای رانندگی بدون کمربند ایمنی با توجه به وکلای مهاجرت.

Vilma دیاز 41 دارای دو فرزند — هر دو شهروندان ایالات متحده — و اجرا می شود یک کسب و کار محلی با شوهرش به گفته او وکیل مهاجرت کارن Iezzi ماهواره ساحل.

آخرین لحظه باقی بماند اخراج رد شد توسط یک قاضی جمعه.

کودکان خواهد شد سوار شدن به هواپیما صبح روز شنبه با مادر خود را برای رفتن به یک کشور آنها نمی دانند که یکی از بالاترین قتل نرخ در جهان است.

او پسر 11 ساله اکسل است که آرایه ای از مشکلات سلامتی از جمله آسم و تشخیص اختلال گوارشی. در ال سالوادور او خواهد بود 90 دقیقه از نزدیکترین بیمارستان و بدون سازگار برق برای نبولایزر Iezzi گفت.

در بالا از آن او و خود را 2 سال با برادر Josue می تواند هدفمند به عنوان شهروندان آمریکا توسط اعضای باند که به اعتقاد آنها می تواند سود حاصل از آدم ربایی آنها Iezzi گفت: در یک قطعه او نوشت: اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا.

“اخراج Vilma دیاز را هر گونه شهروندان ایالات متحده امن تر,” او نوشت. “در واقع آن را به مخاطره می اندازد زندگی دو تن از آنان شهروندان — کودکان خود را. این نباید اتفاق می افتد.”

Iezzi محافظه کار است که رای برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است اما در برابر استدلال برخی از سیاست های مهاجرتی.

“تحت مغلوب ساختن پیشی جستن این باقی می ماند از اخراج هرگز تایید,,” او گفت:. “این امکان وجود دارد یخ می تواند ذهن خود را تغییر دهید در آخرین لحظه.

جوئل Tooley توسط کشیش کلیسا از ناصری در ملبورن و مشاور با دو حزبی ملی مهاجرت فروم. او می گوید: این نوع از مورد غیر معمول نیست.

“چیزی که در مورد این مورد در اینجا یک مادر خوب است که شخصیت اخلاقی” Tooley گفت.

“او سخت کار می کرد, مالیات دهندگان, زندگی مثل اکثر مستند نشده مردمی زندگی می کنند: او فقط نوع خود را نگه می دارد سر پایین.”

او می داند که برخی از مردم می گویند او را شکست قانون و سزاوار اخراج شود. اما او معتقد است که سیستم مهاجرت غیر انسانی و این که باید وجود داشته باشد یک گزینه در میان تبعید و کامل عفو برای افرادی مانند Vilma.

مهاجرت و گمرک آیا تماس بازگشت از شب جمعه است.

“این نوع از مردم من می خواهم به عنوان همسایگان” Tooley گفت. “به نظر من آن ژرف است که ما در حال صحبت کردن در مورد یک سند نگه داشتن این خانواده از اقامت در ایالات متحده است.”

تماس با Vazquez در [email protected], 321-917-7491 و یا در توییتر @tyler_vazquez. حمایت از کار خود را با اشتراک FloridaToday.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>