ملبورن گروهبان چهره های داخلی پس از بررسی دادستان کاهش تفنگ شارژ

فلوریدا تودی | No comments

ملبورن پلیس در حال انجام یک بررسی داخلی به یک حادثه در اورلاندو-ملبورن فرودگاه بین المللی مربوط به خارج از افسر وظیفه بود که 9mm تفنگ دستی خود حمل توشه.

اداری نظر می آید پس از Brevard County دولت به دادستانی کاهش یافته است به پرونده اتهامات در مورد. اگر پیگرد قانونی افسر را مواجه درجه دوم اتهام تخطی از قانون حمل سلاح پنهان و یا اسلحه گرم در فرودگاه گزارش ها نشان می دهد.

این حادثه اتفاق افتاده مارس 20 به عنوان گروهبان پلیس شناخته شده به عنوان Evan Wells رفتن را از طریق یک TSA پاسگاه. عوامل X-rayed خود حمل کیسه به عنوان چاه ساخته شده راه خود را از طریق غربالگری منطقه و ممنوع handgun که برگزار شد 15-مجله دور. دور نمی شد و حفره ای در یک گزارش پلیس نشان می دهد.

ولز گفت: عوامل است که او فراموش کرده بود که اسلحه گرم بود داخل کیسه و سپس گفت که او تا به حال یک سلاح پنهان مجوز صادر شده توسط دولت است. فرودگاه ملبورن پلیس پس از آن به طور خلاصه بازداشت چاه.

بیشتر: ملبورن پلیس شبکه پنج دستگیری و حشیش در مواد مخدر رفت و برگشت

بیشتر: کاکائو و خانواده و پلیس در جستجوی پاسخ سه سال پس از تیراندازی مرگ

یک فرودگاه ملبورن پلیس سرپرست و سپس دستور داد چاه منتشر خواهد شد و این گزارش واصل شود با دادستانی برای بررسی.

دادستان در بررسی پرونده تصمیم گرفتند برای محاکمه. یک نامه فرستاده مارس 27 به فرودگاه ملبورن اداره پلیس گفت: متهم در اینجا این است که موضوع را به دادرسی اداری که باید به اندازه کافی برای رسیدگی به این موضوع است.”

“هر گونه مجازات و یا انحراف از برنامه است که به احتمال زیاد تحمیل شود به عنوان یک نتیجه از تشکیل پرونده اتهامات در این مورد…این مورد خواهد بود برکنار شده به طوری که ادامه محاکمه است نه ضروری” در این نامه اعلام کرد.

چاه های باقی مانده در وظیفه.

J. D. تازد است عدالت کیفری/اخبار خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با تازد در 321-917-4641 یا [email protected] توییتر: @JDGallop. برای عضویت: https://cm.floridatoday.com/specialoffer

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>