ملبورن زن می خواهد به مادران مجرد در سراسر Space Coast یک روز مادر مبارک

فلوریدا تودی | No comments

مادر ما آماده شده برای بسیاری از چیزها است اما معمولا به صورت یک بیماری همه گیر. آن است که بسیار خاصی است که آن را در حال رفتن به منحنی یادگیری مرکزی در این سال برای هر دو مادر و فرزندان خود را به عنوان آنها سعی کنید به حرکت روز مادر در روز از COVID-19.

برای خوب دل دوریس Golindano مادر روز آخر هفته را به تمرکز بر روی روشن روز Brevard تک بچه حتی اگر خود او وضعیت به خصوص گلگون. یک سرور در cuiZine رستوران در ماهواره ساحل و در هیلتون ملبورن ریالتو محل Golindano خودش را بدون کار زمانی که رمان coronavirus بسته رستوران. او snagged کار در خارج در جزیره مریت. آن را به یک درایو طولانی از او ملبورن آپارتمان, اما او سپاسگزار برای کار است.

پس از او جوانترین چپ برای کالج در سال گذشته Golindano دهکده عشق یک فعل غیر انتفاعی با هدف کاستن از مبارزات است که معمول در خانواده های تک والد. یک مادر تنها, چهار, او می داند که جاده پر از دست انداز بسیار خوب است. پناهگاه پناه برای او و خانواده اش است. برای حفظ خانواده خود را تغذیه او چندین شغل حتی رانندگی به اورلاندو سال با شغل دوم. او نظر خودش را خوش شانس است که حداقل او نه یک بیماری همه گیر به مقابله با زمانی که او بچه بود.

“من نمی توانم تصویر چه این بچه در حال رفتن را از طریق در حال حاضر,” او گفت:.

Golindano سازمان یافته مامان, پروژه 2020 به ارائه بن از محصولات ضروری مانند لوازم آرایش و مواد غذایی به علاوه لباس برای کودکان و هدیه ای ویژه برای مادر. شرکت کنندگان می توانند با ثبت نام در love-isaverb.com. سطل ارزش تا $100 در هر توزیع خواهد شد در پارکینگ هیلتون ریالتو در روز آخر هفته. دقیق روز و زمان ارائه خواهد شد. مهلت ثبت نام روز شنبه, مه 6.

“ما می خواهیم به آنها افتخار و آنها را شادی” گفت: Golindano.

یک ارتش کوچک از جامعه محلی رهبران همه با پوشیدن ماسک برای همه, ایمنی کمک خواهد کرد Golindano تحویل سطل به تنه اتومبیل از شرکت خانواده ها است. Golindano شده است جمع آوری هدایایی که ریخته از عشق یک فعل است تسهیلات ذخیره سازی به آپارتمان کوچک خود.

“ما در حال دعوت از طرفین به داوطلب به طوری که کودکان می توانید برخی از مدل نقش مثبت” گفت: Golindano.

مامان پروژه 2020 می تواند همچنین استفاده از کمک های مالی اعم از پول و یا محصولات. هدیه می تواند از طریق GoFundMe صفحه او آغاز شده و از طریق love-isaverb.com.

Golindano می خواهم برای ایجاد یک کمی سر و صدا در مورد تک مادران شاغل, یک گروه او معتقد است اغلب می افتد بین ترک ها از خدمات اجتماعی.

“بسیاری از مادران تنها در خارج وجود دارد که به طور مداوم در تلاش برای ارائه کودکان خود را,” او گفت:.

او خواستار مادران تنها در تلاش برای زنده ماندن از طریق این بیماری همه گیر به ثبت نام برای مامان و پروژه.

“شاید خواهر شما پسر یا دوست و یا شاید شما یکی خود را,” او گفت:.

فراتر از مامان, پروژه, Love is a Verb خیریه با هدف ارائه مسکن موقت پدر و مادر در کلاس های مشاوره و دیگر منابع مورد نیاز برای مادران تنها. در حال حاضر, اما, Golindano است با تمرکز بر گرفتن از طریق روز مادر.

“این روز در حال رفتن به بسیار متفاوت تر از هر دیگر” او گفت:.

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس 321-345-5236 یا پیام Golindano از طریق Facebook.

پشتیبانی محلی نگاری: پیدا کردن ارائه می دهد برای مشترکین جدید در floridatoday.com/subscribe.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>