اعضای PSUSD هیئت مدیره آموزش و پرورش ابراز غرور و افتخار به اشتراک گذاری افکار در مورد COVID-19 همه گیر

مایدزرت | No comments

به عنوان پالم اسپرینگز Unified School District آماده شده برای این هفته است راه اندازی رسمی آموزش از راه دور که شامل مربی-تحویل آموزش و منظم تعامل بین معلمان و دانش آموزان خود را تخته, آموزش و پرورش عضو شده اند های خود را به بازتاب و مشاهدات در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر.

“من می خواهم برای تشکر از ما دانش آموزان ، والدین و اعضای جامعه برای صبر و درک ما شده اند به مرور این زمان به چالش کشیدن” گفت: تخته, آموزش و پرورش رئیس جمهور جان Gerardi.

“ما در حال تلاش برای جلوگیری از دانشجو رکود و سرخوردگی و احساس ناتوانی و از دست دادن امید” گفت: عضو هیئت مدیره مدونا Gerrell. “ما می دانیم که در طول استثنایی بار در مناطق آموزش و پرورش ممکن است مشکل در ارائه خدمات اساسی در میان همه گیر و بنابراین ما از شما برای صبر و درک ما به عنوان تنظیم و حرکت رو به جلو از یک روز به بعد. لطفا نگه داشتن در ذهن است که ما انجام می دهند بهترین و ایمنی و حیاتی سلامت و رفاه ما در منطقه است که بیشترین اولویت ما.”

“دو ماه پیش من در یک رستوران در ساکرامنتو با همسر, خواهر و برادر در قانون داشتن یک شام خوب” گفت: عضو هیئت مدیره ریچارد Clapp. “تقویم من پر بود تا با تمام پایان از فعالیت های سال – فارغ التحصیلی – جایزه, جشن, مگه ضیافت برای مدرسه کارکنان منطقه. و در حال حاضر تمام جهان جدید است. اما از آن است که یک دنیای جدید که در آن ما در حال رفتن به فقط خوب است. این منطقه مدرسه فوق العاده نوآورانه رهبری, ترین, نمونه, معلمان خلاق تغذیه کارکنان و در و در. قرار داده است که همراه با پدر و مادر و نزدیک به 22,000 کودکان فوق العاده” – هیچ چیز در حال رفتن به ضرب و شتم ما! ما آماده ایم!”

“خانواده های ما بسیار قدردانی برای ادامه حمایت خود در طول این زمان به چالش کشیدن” گفت: هیئت مدیره کارمند کارن Cornett. “من صمیمانه امیدواریم که همه آنها و عزیزان خود را به ماندن سالم و امن است.”

اعضای هیئت مدیره نیز ابراز قدردانی خود را به مدیران فن آوری کارکنان و معلمان شده اند که متمرکز بر راه اندازی منطقه تکمیلی منابع سایت انتشار Chromebooks به دانش آموزان که در حال حاضر منطقه دستگاه های در حال توسعه محتوا برای کلاس سطح درس و لازم است توسعه حرفه ای مورد نیاز برای موفقیت در ارائه آموزش از راه دور. آنها همچنین ستایش تغذیه خدمات کارکنان کار خود را در ساخت مطمئن شوید که تمام کودکانی که نیاز به وعده های غذایی دریافت آنها را در هر هفته.

“من می خواهم برای تشکر از جامعه و همه کارکنان را ساخته اند که این زمان دشوار تر” گفت: عضو هیئت مدیره تیموتی چوب. “کار تیمی نشان داده فضل داده شده به یک دیگر و رهبری نشان داده اند مجموعه به عنوان مثال برای چگونه یک جامعه می آید با هم به آموزش تغذیه و امن نگه داشتن نسل بعدی ما.”

بیشتر: Coronavirus: پالم اسپرینگز Unified School District کارکنان آماده شدن برای مرحله سوم آموزش از راه دور برنامه

بیشتر: Coronavirus: پالم اسپرینگز Unified School District قرار می دهد دانش آموزان برای اولین بار به ما نگاه رو به جلو

“من قدردانی می رود به همه ما رهبران منطقه و ارتباطات پرسنل و سرپرست ساندرا لیون که همه کار و هر روز و شب به پیش افتادن از انتظارات ما” گفت: Gerrell. “من قدردانی است توسعه یافته به مواد غذایی ما خدمات بخش اول دانشجو خدمات حمل و نقل و بسیاری از داوطلبان معلمان, والدین و مدرسه, سایت کارگران که با تصویب مواد غذایی و ملزومات برای خانواده ها و کودکان است. من قدردانی است با توجه به منسجم ملاحظه و مشارکتی جامعه آموزشی با مدیران و معلمان و مشاوران پرستاران و پرسنل پشتیبانی برای انجام بهترین که آنها می توانند برای دسترسی به فرصت های آموزشی, منابع, برنامه ریزی, آینده چارچوب برای موفقیت تحصیلی شمول و عدالت برای هر کودک.

“من بسیار سپاسگزار و متشکرم از زحمات همه کسانی که برای کار PSUSD” اضافه شده Gerardi. “آنها نشان داده اند درست شفقت مثبت و انعطاف پذیری و انعطاف پذیری در طول این بار تلاش. بدون هشدار و بدون نقشه راه این حرفه ای مربیان رفته بالا و فراتر از آن در بازتعریف ما چگونه ما آموزش کودکان و نوجوانان در حالی که مطمئن شوید که آنها را به مواد غذایی و تغذیه آنها نیاز دارند.”

“PSUSD اختصاصی معلمان خدمات آموزشی و بخش صنعت مشغول هستند و همکاری برای ایجاد آموزش از راه دور درس تحویل داده می شود به دانش آموزان ما” گفت: Cornett. “فن آوری عالی کارکنان همچنان به حمایت از کارکنان و خانواده ها و دانش آموزان با ارائه آموزش کروم, کتاب ها و نقاط داغ. منطقه شگفت انگیز تغذیه ای کارکنان خدمات است که در خط مقدم ارائه و ارائه وعده های غذایی برای دانش آموزان ما با کمک رانندگان اتوبوس مدرسه و مدیران مدارس و کارکنان. بیش از 628,000 وعده های غذایی توزیع شده است.”

Cornett اضافه ستایش او برای این منطقه منابع انسانی و کسب و کار در بخش خدمات و همچنین لیون دستیار superintendents مدیران و کارکنان.

آغاز و تا روز دوشنبه معلمان را در تعامل با دانش آموزان خود را روزانه به ارائه آموزش در سطح درجه استانداردهای پشتیبانی انگیزه و تشویق. هر معلم خواهد بود رسیدن به دانش آموزان خود را به آنها اطلاع در مورد چگونگی و زمانی که درس تحویل داده خواهد شد. علاوه بر تحویل روزانه از آموزش در زمینه هسته ای — به زبان انگلیسی, ریاضی, مطالعات اجتماعی و علوم — هر معلم نیز باید ساعات کار هر هفته که در طی آن زمان دانش آموزان می توانید سوال بپرسید و یا فقط چت با معلمان خود را.

“من می دانم که ما هنوز با چالش های پیش رو که در خانه بماند اجتماعی فاصله و دیگر اقدامات پیشگیرانه همچنان برای مدتی طولانی” گفت: چوب. “اما با همه که من نیز می دانم که به ما در پیدا کردن آسیب پذیر در جامعه ما همه ما خواهد بود وجود دارد برای رسیدن و کمک به یکدیگر است.”

Joan L. Boiko هماهنگ کننده ارتباطات و توسعه جامعه برای پالم اسپرینگز Unified School District. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 883-2701 ext. 2.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>