جزیره مریت ساکنان اعتراف: به ما ضربه سرعت به عقب; کمیسر می گوید هیچ| Rangel

فلوریدا تودی | No comments

نظر

“ضربه سرعت بسیار پرشور موضوع…”

بنابراین Brevard County کمیسر کورت اسمیت به من گفت: وقتی من از او پرسیدم که چرا او تصمیم گرفت در برابر نصب مجدد یک دسته از آنها را در جزیره مریت جنوبی گرمسیری دنباله پس از باریک منظره جاده repaved سال گذشته است.

در واقع این موضوع از برجستگی های سرعت تولید به همان اندازه شور و شوق به عنوان بحث بر سر اینکه آیا آناناس متعلق روی پیتزا. یا شما آنها را دوست دارم و یا شما از آنها بدم میاید. به طوری که در سال 1996 یک گروه از ساکنان می خواستم کوهان در سوال حذف شد و گفت آنها “تحریک کننده” فلوریدا امروز گزارش شده است.

به تازگی ترافیک آرام بخش دستگاه ها نیز تبدیل به یک خار در اسمیت طرف. این موضوع بازمی گردد اسمیت در برابر برخی از جنوبی گرمسیری دنباله ساکنان (و دیگران که با استفاده از جاده برای در حال اجرا و پیاده روی و دوچرخه سواری). آنها می خواهند دستگاه قرار داده و در 25 مایل در ساعت در منطقه شمال Mathers پل. 16-پا-گسترده کشش از جاده هیچ شانه و یا پیاده رو.

به عنوان کمیسر منطقه 4 اسمیت گفت که او تا به صلاحدید تصمیم بگیرید که آیا برای نصب مجدد برجستگی های سرعت. پس از گذراندن ماه در حال مطالعه این موضوع او خود را بر اساس انکار در یک نظرسنجی از ساکنان آن را نشان نمی دهد به اندازه کافی برای حمایت از آنها.

که county سیاست نیز نیاز به بررسی درخواست حذف سرعت کوهان است که هرگز اتفاق افتاده است. اما اداری سفارش AO-72, آخرین به روز رسانی در سال 2012 را نشانی از آنچه باید اتفاق می افتد زمانی که یک جاده است repaved و اینکه آیا ضربه سرعت باید به طور خودکار جایگزین شده است.

“به نظر می رسد یک گروه کوچک از ساکنان که نمی تواند قبول کند (نتیجه نظر سنجی را) و شما و مقاله خود را آخرین تلاش برای وادار کردن من به تغییر ذهن من,” او نوشت: به من یک ایمیل به در. “… من کمیسر برای همه ساکنان و نه فقط آنهایی که بیشتر سر و صدا.”

ضربه سرعت ممکن است به نظر می رسد مانند یک جامعه کوچک موضوع — اختلاف بین یک سیاستمدار و مداوم ساکنان. اما ما اغلب نمی بحث در مورد پیامدهای ترافیک قوانین و مقررات و تغییرات تا زمانی که چیزی بد اتفاق می افتد.

به عنوان مثال فلاش-نور زرد عابر در A1A. منتقدان هشدار داده بود که یک حادثه محدود بود به اتفاق می افتد (اتومبیل قرار است به توقف در هنگام عبور و مرور فعال کردن نور چشمک زن اما بسیاری از نمی). تصمیم به نصب آنها در حال حاضر به آینده زیر آتش پس از مرگ یک ششم کلاس در ماه دسامبر.

ضربه سرعت نصب شده در مالکان’ درخواست در جنوب گرمسیری نوین در سال 1992 به دلیل تصادفات و مرگ و میر به گفته ساکنان محلی است.

من فکر می کنم شما ببینید همبستگی در اینجا.

در ضمن نرم افزار-سرعت قوز مردمی در انتظار فاجعه است.

حتی دولت تشکر. تاد آلتمن که مادر زندگی در جاده ها بدست درگیر با صدور انتشار اخبار درخواست نصب و راه اندازی مجدد برجستگی پس از تصادف در ماه اکتبر. آلتمن بود county کمیسر زمانی که کوهان نصب شد اما هیچ صلاحیت بیش از این مسئله در حال حاضر. او طرفه با ده ها تن از افرادی که در تماس اسمیت را به می گویند جاده های پیچ در پیچ تبدیل به یک سرعت منطقه پس از هفت برجستگی برداشته شد.

“ما نیاز مبرم به سرعت ضربه قرار داده و بر روی گرمسیری دنباله” الیزابت حلقه نوشت: در ماه اکتبر. “من (که) مالک از بالا و در حال اجرا تناسب اندام و ما در حال اجرا است در دنباله از اواخر دهه 80 و اوایل دهه 90 است. ما متوجه شده ایم این سرعت که در آن اتومبیل بوده است سفر از جاده بود repaved و این ترسناک است.”

اسمیت است “نه یک فن با سرعت کوهان به هر حال” خود را رئیس قوه مقننه دستیار نوشت: در یک ماه آوریل 2019 ایمیل به شهرستان کارکنان. اسمیت گفت: من از طریق تلفن در این ماه او را احساس نمی کند به شدت در یک راه یا دیگری و به سادگی به دنبال خواهد از افرادی که در جواب این نظر سنجی ارسال شده به 105 خانه در ماه اوت است.

نتایج نشان داد:

  • 34 درصد از مالکان رای “بله”
  • 17 درصد “نه”
  • 18% “شاید”
  • 30 درصد پاسخ نیست و یا دریافت نمی نظرسنجی (شهرستان یک “بازگشت به فرستنده” اخطار برای کسانی که)

اما ساکنان مانند Marci کاکس که منجر pro-دست انداز سرعت کمپین دیدن مسائل با نظر سنجی:

بخشی از جواب این دوره همزمان با طوفان دوریان. مهلت پاسخ بود هفت. 16; جزیره مریت ساکنان دستور داده شد به تخلیه در سپتامبر. 2 و مجاز به بازگشت دو روز بعد.

بسیاری از کسانی که رای دادند “شاید” گفت: آنها می خواستند اصلی هفت برجستگی که نصب شد در 1990s. دست انداز سرعت استاندارد تغییر کرده و تحت دستورالعمل جدید این شهرستان را مجبور به نصب 10 اسمیت گفت.

کاکس گفت: من در شهرستان ایجاد نظرسنجی بدون ورودی از مالکان و بسیاری از پاسخ دهندگان به گرفتار کردن گارد با افزایش تعداد پیشنهاد کوهان. او گفت: بسیاری از “هیچ” آرا باید تغییر ذهن خود را پس از یادگیری بیشتر در مورد این موضوع. دادخواست او کمک کرد تا سازماندهی در ماه نوامبر به حمایت از 91 درصد از صاحبان اموال.

یک شهروند در تماس اسمیت دفتر گفت: نام او را “غیر قانونی” اضافه شده به این درخواست. کاکس گفت که اتفاق افتاده است به اشتباه و او دریافت نکرده هیچ شکایت دیگر.

“این است که یک دویدن دنباله دار و یا یک مسیر دوچرخه سواری و ما به طور قابل توجهی کمتر از که از جاده جایگزین” کاترین الکساندر نوشت. “به من دانش وجود داشته است هیچ عواقب وخیم و من ماشین را تراز با تشکر از شما.”

شهرستان سیاست اجازه می دهد تا ساکنان به درخواست برجستگی های سرعت دوباره 12 ماه پس از اسمیت انکار است. که در آینده در ماه اکتبر.

در ضمن کاکس و ساکنان دیگر ساخته شده اند به اندازه کافی سر و صدا به زیر اسمیت پوست — “تنها چیزی که مهم به این افراد این است که آنها چه می خواهند,” او گفت:, و اضافه کرد که او “خودشون” به آنها کمک کند.

ضربه سرعت در واقع پرشور موضوع است.

Isadora Rangel فلوریدا امروز امور عمومی و تعامل سردبیر و عضو هیئت تحریریه. او ستون منعکس کننده نظر او. حمایت از کار خود را با عضویت در فلوریدا امروز. خوانندگان ممکن است به او در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>