مکزیکی شهروند محکوم به زندگی در سال 2014 Coachella Craigslist قتل

مایدزرت | No comments

یک شهروند مکزیکی که ادعا کرد که او در بدهی به یک کارتل مواد مخدر در مکزیک گناه التماس کرد به 2014 قتل یک کلیسای جامع شهر مقیم در طول یک Craiglist خرید ماشین شد و محکوم به زندگی در زندان بدون امکان آزادی مشروط این شهرستان ریورساید دفتر دادستان منطقه تایید دوشنبه.

گابریل Gaytan Cardenas, 34, جمعه محکوم شد و بلافاصله پس از ورود به یک درخواست معامله است که در آن او اجتناب بالقوه حکم اعدام در ابتدا به دنبال توسط دادستان به گفته دادستان منطقه سخنگوی جان هال.

Cardenas شد به اتهام قتل و دو شرایط ویژه اتهامات در Nov. 11, 2014, قتل 46 ساله ویکتور مندوزا که در بدن داشت در یک منطقه بیابانی از Coachella یک هفته پس از ملاقات او با متهم. او به ضرب گلوله کشته شده است یک بار در پشت سر.

این جفت ارز پس از ملاقات Cardenas بود که زندگی در فنتنا در آن زمان در پاسخ به یک آگهی Craigslist در مندوزا تا به حال نوشته شده خود را به فروش مرسدس بنز با توجه به اظهارنامه ثبت در حمایت از حکم بازداشت فرستاده شده توسط کلانتر محقق Sean فریمن.

در ابتدا پس از ابراز نگرانی در مورد Cardenas, مندوزا یک دوست خواست به همراه او به فروش. او گفت که مقامات او را دیدم متهم بود که در خارج از انتظار یک Del Taco در پالم دزرت وارد مندوزا در ماشین قبل از این دو به سرعت سوار کردن با توجه به اعلام.

مندوزا از دوستان او را به صحبت در گوشی در مدت کوتاهی پس از گفت او اقدام عجیبی است. متهم بعد به نام او در مندوزا تلفن کرد و گفت مندوزا به حال سهوا آن را ترک کرد پس از فروش او خودرو با توجه به اعلام.

مندوزا شد گزارش از دست رفته روز بعد.

مقامات Cardenas on Nov. 17, 2014. او رانندگی با خودرو او به سرقت رفته که بعد از یک پدر و پسر که تا به حال نوشته شده از یک آگهی Craigslist در.

پدر گفت: مقامات Cardenas رانندگی بود مندوزا مرسدس بنز, اولین روز ملاقات آنها با توجه به Freeman.

با توجه به اعلامیه پدر گفته مقامات در حالی که اتومبیل خود بود که به سرقت رفته در اسلحه توسط Cardenas متهم اعتراف به قتل مندوزا. محققان بعد از پیدا شماره تلفن همراه خود را در هر دو قربانیان پرونده تلفن.

“این جایی است که زندگی خود را به پایان می رسد” Cardenas گفت: پدر و مادر قبل از اجازه دادن به آنها در رفتن و رانندگی در ماشین خود را با توجه به اعلام.

یک بار دستگیر Cardenas گفته محققان او در بدهی به یک کارتل مواد مخدر در مکزیک با توجه به Freeman. او پس از آن منجر به مقامات محل از بدن در نزدیکی خیابان 47 و تایلر خیابان. در ابتدا پس از گفتن کارتل او را تحویل مندوزا به یک کارتل عضو که در واقع در تیراندازی او اعتراف به قتل مندوزا با توجه به Freeman.

“Cardenas گفت مندوزا برای دریافت بر روی زانو های خود را و می گویند نماز برای Cardenas. Cardenas سپس شات مندوزا در پشت سر و سمت چپ بدن” فریمن نوشت: در بیانیه. “Cardenas هنوز هم ادعا کرد که او مرتکب قتل نمایندگی از یک کارتل مواد مخدر است که او پول بدهکار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>