مایک Espy outraises بهداشت ، مدل لباس هاید-اسمیت 3 به 1 اما هاید-اسمیت هنوز پول استفاده

لدگر | No comments

دموکرات سنای آمریکا امیدوار مایک Espy مطرح شده سه برابر مقدار پول به عنوان جمهوری خواه وقت بهداشت ، مدل لباس هاید-اسمیت با توجه به آخرین گزارش های مالی.

گزارش های منتشر شده چهارشنبه شب نشان می دهد Espy مطرح شده در مورد $607,000 از ابتدای آوریل تا پایان ماه ژوئن. بیش از همان زمان هاید-اسمیت مطرح شده در مورد $203,000.

وجود دارد کمتر از چهار ماه قبل از نوامبر. 3 انتخابات و هاید-اسمیت در $1.2 میلیون نزدیک به چهار برابر مقدار پول نقد در دست به عنوان Espy در حدود $344,000.

تا کنون در این چرخه انتخابات Espy و هاید-اسمیت را صرف در مورد $1.5 و 1.3 میلیون بود.

Espy کمپین رنگ اخیر جمع آوری کمک اعداد به عنوان یک برنده.

“با جمهوری خواهان رو به طور فزاینده ای بد چشم انداز در ماه نوامبر سناتور هاید-اسمیت استراتژی انتظار برای استقرار به قید وثیقه او را نمی خواهد کار در این زمان. Mississippians از دست داده اند و اعتماد به نفس در سناتور هاید-اسمیت و آنها آماده هستند برای ایجاد یک تغییر” Espy را مدیر کمپین جو O’Hern در بیانیه ای گفت. “بر خلاف سناتور هاید-Smith, Mike Espy متعهد به حرکت در می سی سی پی به جلو با تمرکز بر Mississippians.”

هاید-اسمیت کمپین بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

هاید-اسمیت را شکست داد Espy در سال 2018 ویژه انتخابات با 54 درصد آرا. میلیون ها دلار ریخت و به مبارزات در کشش نهایی انتخابات که جلب توجه ملی.

هاید-اسمیت که زیر آتش برای نظرات در مورد “عمومی حلق آویز” در 2018 کمپین تنها ایالت انتخاب رسمی که نیست را به یک موضع در مورد اینکه آیا برای تغییر پرچم دولت در هفته های اخیر.

“من از نظرات همه Mississippians و امید به ادامه می سی سی پی را به جلو حرکت” هاید-اسمیت گفت: در ماه ژوئن در بیانیه ای. “باید مردم از می سی سی پی و رهبران منتخب خود تصمیم به شروع فرایند پیدا کردن یک مطلب وحدت بنر که بهتر نشان دهنده همه Mississippians و پیشرفت ما را ساخته اند به عنوان یک دولت من به حمایت از این تلاش است.”

Espy علنا حمایت برای تغییر پرچم دولت که شامل مؤتلفه نبرد آرم.

حفاری عمیق تر: Mike Espy اعلام کرد آمریکا پیشنهاد تنظیم تا سال 2020 مسابقه برگشت با بهداشت ، مدل لباس هاید-اسمیت

تماس با Giacomo “جک” بولونیا در 601-961-7282 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @gbolognaCL.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>