میمس کره ای جانباز را پس از مرگ دریافت کنگره مدال طلا در تیتوسویل

فلوریدا تودی | No comments

کره ای جانباز از میمس که در میدان جنگ درگذشت 66 سال پیش را پس از مرگ دریافت یک ماکت کنگره مدال طلا در طول یک شنبه مراسم در تیتوسویل.

ارتش ایالات متحده Pvt. Irvin سیمونز یک عضو از 65 پیاده نظام تیپ 3 پیاده نظام تقسیم شد به طور جدی زخمی در کره شمالی و فوت در طول جنگ پایانی ساعت در 27 ژوئیه 1953 با توجه به جنگ کره در پروژه.

سیمونز به استراحت گذاشته شد در لاگرانژ/میمس جامعه گورستان در نزدیکی خانه دوران کودکی خود را.

سه شنبه در کنگره ایالات متحده لایحه Posey, R-رککلدگ حاضر خواهد شد این مدال به سیمونز’ برادر بابی — یک همکار کره ای جانباز — در 11:30 a. m. در غیر فعال آمریکایی جانبازان تیتوسویل فصل 109, 435 N. سینگلتون Ave.

“این فرد مبارزه در یک واحد بود که به تفکیک در ابتدا. و در روند ادغام او مبارزه شانه به شانه با آنها و زندگی خود را از دست” گفت: اویدو ساکن Albie Albertorio یک عضو اجرایی Borinqueneers کنگره مدال طلا, مراسم کمیته ملی در واشنگتن ،

“آن قیمت نهایی را به عنوان یک وطن پرست به عنوان یک سرباز و به عنوان کسی که در انجام خود را با افتخار. ما می خواهیم مطمئن شوید که ما احترام به آن سرویس با خانواده” Albertorio گفت.

در سال 2016 به کنگره اعطا کنگره مدال طلا — ملت بالاترین غیرنظامی جایزه به 65 پیاده نظام “Borinqueneers” یک واحد در درجه اول متشکل از پورتوریکو سربازان که تحمل تبعیض نژادی و تبعیض است.

که در سال Posey مدال را به 65 پیاده نظام هنگ جانبازان ویلیام ویلا بلس, 86 از پالم بای; Juan رومرو سیلوا, 94, از پالم بای; و جیمز آلن, 100, از Indialantic طی مراسمی در شهرستان Brevard کمیسیون مجلسی در Viera.

بیشتر: Brevard, خانواده برای دریافت فیلیپینی جانبازان جنگ جهانی دوم کنگره مدال طلا

بیشتر: جنگ جهانی دوم ستاره نقره ای مراسم افتخارات ملبورن, ساحل, زن و پدر — 74 سال بعد

“این یک افتخار بزرگ و به رسمیت شناختن خدمات و فداکاری از Pvt. Irvin سیمونز با ارائه کنگره مدال طلا به سیمونز خانواده” Posey گفت: در آزادی مطبوعات.

“هر زمان که ما در حال حاضر یک کنگره مدال طلا جایزه ما افتخار شجاعت از 65 پیاده نظام و حفظ حافظه و نمونه ای از این افسانه ای مبارزه با نیروی زنده در قلب و ذهن ما” Posey گفت.

ریک نیل است جنوب بروارد Watchdog خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با نیل در 321-242-3638 یا [email protected] توییتر: @RickNeale1. برای عضویت: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>