می سی سی پی AG قطره به اتهام قتل نفس در برابر سفید سابق پلیس را از مرگ

لدگر | No comments

کلمبوس از دست ندهید. (AP) — می سی سی پی, دادستان کل گفت: این یک اتهام قتل نفس خواهد بود کاهش یافته است در مقابل یک افسر سابق پلیس در اکتبر 2015 تیراندازی مرگ یک آمریکایی آفریقایی تبار انسان از آنجا که دفتر او مورد بررسی و به این نتیجه رسیدند افسر عمل کرده در دفاع از خود.

قتل ریکی توپ موجب اعتراضات در سال 2015 در کلمبوس عمدتا سیاه و سفید شهر 23,000 در شمال شرق می سی سی پی.

جمهوری خواه لین Fitch شد دادستان کل در ماه ژانویه است. دفتر او در بیانیه ای گفت: روز شنبه به WCBI-TV که این بررسی هزاران نفر از اسناد و مدارک در این مورد و به این نتیجه رسیدند نبود شواهد و مدارک برای تعقیب افسر سابق Canyon Boykin.

“در واقع همه شواهد از جمله پزشکی قانونی و قسم اظهارات چهار جداگانه MBI محققان امتیاز لازم برای دفاع از خود گفت:” Fitch در این بیانیه که نیست ذکر است این مسابقه از Boykin یا توپ.

گلبرگ شهردار نمی خواهد استعفا: Aldermen تماس برای شهردار به بیش از جورج فلوید مرگ نظرات

MBI است و می سی سی پی, دفتر تحقیقات.

Boykin مشغول به کار بود برای کلمبوس اداره پلیس زمانی که توپ به ضرب گلوله کشته شد به مرگ پس از یک توقف ترافیک. توپ, 26, یک مسافر و فرار از وسیله نقلیه پس از آن متوقف شد Boykin گفت. افسر گفت: او شلیک سلاح خود را در حالی که تعقیب توپ چون توپ به نظر می رسد به نقطه تفنگ در او. یک تفنگ دستی پیدا شد و توپ رو بدن.

توپ و رواياتي که آیا Boykin تا به حال باعث به ساقه.

دادستان منطقه اسکات Colom انتقال پرونده به دفتر دادستان کل در سال 2016. دادستان کل وقت حزب دموکرات جیم هود ارائه پرونده به هیات منصفه که تحت تعقیب Boykin در اتهام قتل نفس در سال 2016 و Boykin به زودی التماس کرد گناه نیست.

Colom گفت که او برنامه ریزی شده به کنفرانس خبری روز جمعه برای بحث در مورد Fitch تصمیم به تعقیب این مورد. Fitch انتخاب شد دادستان کل در ماه نوامبر هنگامی که هود فرار ناموفق برای فرماندار.

در تصویری: JPD افسر ترک پس از تلفن همراه تصویری از رویارویی

Boykin وکیل جیم Waide گفت: در بیانیه ای گفت: “کاملا وجود دارد هیچ مدرکی از آن بود که چیزی جز دفاع از خود. این یک تراژدی زمانی که برای هر کسی که به مرگ است. دره عمیق و باریک انجام شد آنچه او را به انجام و تا به حال به دفاع از خود.”

کلمبوس اخراج Boykin به عنوان او در تلاش بود به استعفا شد و پس از تیراندازی و گفت او شکسته بود بخش سیاست تبدیل نشده در بدن خود دوربین با دعوت خود را پس از آن-نامزد برای سوار همراه بدون اجازه و با ساخت موهن در رسانه های اجتماعی پست های در مورد آمریکایی های آفریقایی تبار و زنان و افراد معلول.

Boykin شکایت این شهر ادعا شهرستان خود را نقض متمم اول قانون اساسی حقوق او شلیک بیش از رسانه های اجتماعی پست های خود را نقض حقوق دادرسی در معرض او را به گرایش به شنیدن و knuckling زیر به “ناآگاه, فشار است.” کت و شلوار حل و فصل شد و در سال 2017 به مقدار نامعلومی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>