می سی سی پی AG تصمیم به رها کردن صورت سفید ex-cop یک ‘چاقو’ به اعتماد هرزه می گوید

لدگر | No comments

جکسون از دست ندهید. — می سی سی پی یک نماینده مجلس روز پنج شنبه با انتقاد از دولت دادستان کل تصمیم به رها کردن محاکمه یک افسر سابق پلیس بود که تحت تعقیب در 2015 تیراندازی مرگ یک مرد آمریکایی آفریقایی پس از یک توقف ترافیک.

“این واقعا یک چاقو در اعتماد به سیستم قضایی” دولت دموکراتیک تشکر. Kabir Karriem کلمبوس گفت: در دولت کاپیتول.

Karriem نامه رد و بدل پنج شنبه با جمهوری خواه دادستان کل لین Fitch که ثبت مقالات در هفته گذشته به افت اتهام قتل نفس برابر سابق کلمبوس افسر دره Boykin در قتل 26 ساله ریکی توپ. مورد کاهش یافته بود “با تعصب” به معنی آن را نمی توان زنده کرد.

بیشتر: می سی سی پی AG قطره به اتهام قتل نفس در برابر سفید سابق پلیس در مرگ انسان

فیچ اعلام کرد تصمیم خود را درباره می سی سی پی, مورد, مارس 28 به عنوان اعتراض در مورد خشونت پلیس علیه آمریکایی های آفریقایی تبار بودند شروع سراسر ایالات متحده پس از فیلم نشان داد سفید مینیاپولیس افسر پلیس فشار دادن زانو خود را به گردن یک مرد سیاه و سفید, جورج فلوید برای نزدیک به نه ساعت. فلوید درگذشت.

می سی سی پی مردم فقیر در حال برنامه ریزی یک کمپین اعتراضی در مورد Fitch تصمیم. این مجموعه برای روز جمعه در نزدیکی دفتر دادستان کل در مرکز شهر جکسون.

قتل توپ موجب اعتراضات در سال 2015 در کلمبوس عمدتا سیاه و سفید شهر 23,000 در شمال شرق می سی سی پی. Karriem بود کلمبوس عضو شورای شهر در آن زمان است.

“ما به عنوان رهبران و گفت: جامعه منتظر اجازه دهید روند بازی آنها روز خود را در دادگاه” Karriem گفت: پنج شنبه. “آن آرام تنش است. و بود که به راحتی به اعتقاد من به جامعه — که آنها را به دریافت به روز خود را در دادگاه.”

توپ بود یک مسافر و فرار از یک وسیله نقلیه پس از آن متوقف شد Boykin گفت. افسر گفت: او شلیک سلاح خود را در حالی که تعقیب توپ چون توپ به نظر می رسد به نقطه تفنگ در او. یک تفنگ دستی پیدا شد و توپ رو بدن. توپ و رواياتي که آیا Boykin تا به حال باعث به ساقه.

محلی دادستان منطقه دست دادستان از پرونده به دولت است. جیم هود یک دموکرات بود که دادستان کل در آن زمان متقاعد هیات منصفه به متهم Boykin در سال 2016 و Boykin التماس کرد گناه نیست. هود فرار ناموفق برای فرماندار در سال 2019 و Fitch انتخاب شد دادستان کل. او در ژانویه.

فیچ گفت: کار بررسی پرونده Boykin و مصمم او عمل کرده در دفاع از خود.

بیشتر: می سی سی پی, قانونی, سیاه, انجمن, تماس, محلی برای تغییر پس از جورج فلوید مرگ و تظاهرات

“بین Feb. 24 مارس 20, 2020, یک تیم با تجربه وکیل مدافع جنایی انجام شده کامل و مستقل بررسی بیش از شش جعبه از شواهد از جمله هزاران صفحه از اسناد و مدارک در این مورد” فیچ در نامه ای نوشت: روز شنبه به Karriem که او نشان داد به آسوشیتد پرس.

“آنها به این نتیجه رسیدند که شواهد و مدارک است که در آن به تعقیب پرونده افسر Boykin,” فیچ نوشت. “در میان قابل توجه و exculpatory شواهد از خود دفاع نمی ارائه شده به هیئت منصفه شد پزشکی قانونی گزارش و همچنین گزارش ها و اظهارات از چهار جداگانه MBI محققان که در انجام تحقیقات گسترده از این حادثه هر نتیجه رسید که لازم بود دفاع از خود.”

MBI است و می سی سی پی, دفتر تحقیقات.

فیچ همچنین نوشت که ملاقات با توپ و خانواده در فرد به آنها بگویید که این تصمیم قبل از او واصل مقالات به رها کردن اتهام قتل نفس در برابر Boykin.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>