می سی سی پی ممنوعیت سقط جنین بر اساس نژاد و جنسیت و مسائل ژنتیکی

لدگر | No comments

می سی سی پی کالیفرنیا ، تیت ریوز امضا قانون روز شنبه که ممنوعیت سقط جنین بر اساس نژاد و جنسیت و یا ژنتیکی ناهنجاری های جنین, اضافه کردن محدودیت های جدید در دولت است که در حال حاضر برخی از دقیقترین قوانین سقط جنین در ایالات متحده

طرفداران می گویند که قانون جدید می تواند به جلوگیری از سقط جنین به سندرم داون و یا شرایط دیگر.

“زنان نباید تحت فشار برای سقط جنین به دلیل کودک خود را متفاوت است: از توانایی های مختلف از یک نژاد های مختلف از جنس های مختلف,” جیمسون تیلور معاون رئیس جمهور برای سیاست با می سی سی پی, مرکز سیاست عمومی در بیانیه ای گفت: روز شنبه.

مخالفان گفت: این امر unconstitutionally تداخل با بخش خصوصی تصمیم گیری پزشکی در یک دولت با یک کلینیک سقط جنین.

“دیوان عالی کشور را به طور مداوم برگزار می شود که سقط جنین قبل از زنده ماندن است بی حد و حصر right; دولت هیچ دلیلی برای زیر سوال زنان در عقل آنها را ساخته اند این انتخاب دشوار”گفت: بث Orlansky حمایت مدیر برای می سی سی پی, مرکز عدالت است.

با علاوه بر این از محافظه کار قاضیان دیوان عالی ایالات متحده چندین متحده را تصویب کرده اند محدودیت های سقط جنین در سال های اخیر است. برخی از قوانین با هدف ترغیب دادگاه چالش ها به دنبال سرنگونی Roe v. Wade مهم 1973 حکم دادگاه عالی که قانونی کردن سقط جنین در سراسر کشور.

ریوز امضا قانون جدید دو روز پس از حکم دیوان عالی زده لوئیزیانا قانون که مورد نیاز پزشکان که انجام سقط جنین به اعتراف امتیازات در بیمارستان. می سی سی پی را تقریبا یکسان اعتراف امتیازات قانون شده است مسدود شده توسط یک قاضی فدرال.

بیشتر: دادگاه تجدید نظر نگه می دارد بلوک در می سی سی پی 6 هفته سقط بان

جدید می سی سی پی است که قانون ممنوعیت دلایل خاصی برای سقط جنین در زمان اثر را به عنوان به زودی به عنوان فرماندار امضا این لایحه است. این مجموعه یک حکم زندان تا 10 سال برای هر پزشک یا مراقبت های بهداشتی دیگر کارگر که آگاهانه نقض ممنوعیت. آن را مشخص می کند که زن گرفتن سقط جنین نخواهد بود و این ممنوعیت نمی شود اگر زن در برابر یک اورژانس پزشکی به دلیل بارداری است.

نه متحده ممنوعیت سقط جنین به دلیل جنسیت جنین, دو ممنوعیت را به دلیل نژاد و دو ممنوعیت آن به دلیل ژنتیکی ناهنجاری با توجه به Guttmacher موسسه یک گروه تحقیقاتی است که پشتیبانی از سقط جنین. تا روز چهارشنبه, میسوری تنها دولت است که ممنوع اعلام کرده است ، کنتاکی ممنوعیت در تمام سه دلیل بوده است را در خود نگه دارد با حکم دادگاه.

می سی سی پی به مدت طولانی مورد نیاز 24 ساعت مدت زمان انتظار برای سقط جنین. افراد زیر سن قانونی نیز باید برای به دست آوردن اجازه از پدر و مادر خود را و یا یک قاضی.

در سال 2018 می سی سی پی تلاش برای ممنوعیت ترین سقط جنین در 15 هفته. دولت تنها کلینیک سقط جنین شکایت کرد و یک منطقه فدرال قاضی مسدود قانون و دادگاه تجدید نظر فدرال با موافقت او حاکم است. مقامات دولتی خواسته اند دیوان عالی ایالات متحده در نظر گرفتن این مورد.

در سال 2019 می سی سی پی قانونگذاران رای به ممنوعیت ترین سقط جنین در هنگامی که جنینی فعالیت قلبی تشخیص داده می شود که می تواند در حدود شش هفته قبل برخی از زنان می دانم که آنها باردار هستند. یک قاضی مسدود و محدودیت از تبدیل شدن به قانون است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>