می سی سی پی چاکتو رئیس جمهور COVID-19 خواستار اقدامات احتیاطی

لدگر | No comments

جکسون — رئیس گروه می سی سی پی از چاکتو سرخپوستان می گوید که او دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 و او با اصرار مردم به دنبال مشاوره از متخصصان سلامت به سعی کنید به سرعت گسترش بسیار مسری جدید کروناویروس.

رئیس کوروش بن گفت: در یک ویدیو ارسال شده به قبیله Facebook صفحه در روز شنبه که او تا به حال تجربه هر گونه علائم. او گفت که او در قرنطینه با خانواده و ادامه کار از راه دور.

“این فقط طول می کشد یک فرد است که در معرض ویروس به بیرون رفتن در ملاء عام و در معرض هر کس که آنها می توانند در تماس با” بن گفت. “که شامل خود و خانواده و دوستان خود. و است که چرا ما می گویند احتیاط هوشیار باشد.”

کروناویروس در می سی سی پی: 10 مرگ و میر 238 مورد جدید گزارش روز دوشنبه

این Choctaws باید 11,000 اعضا در 10 سی سی پی 82 شهرستانهای استان است. قبیله رودخانه مروارید توچال در مرکزی می سی سی پی را Neshoba شهرستان دارای دو کازینو و هتل ها. راه بسته است به طور نامحدود به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و قبیله جمعه اعلام کرد که این قرار دادن بسیاری از رفت و آمد مکرر کارکنان در پرداخت کردند.

می سی سی پی را دولت تنظیم و قمار و اجرا توسط شرکت های خصوصی و توسط قبیله نیز بسته شده به صورت هفته به دلیل بیماری همه گیر.

داستان ادامه دارد پس از گالری.

می سی سی پی رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز مجموعه ای است از یک ایالت اقامت در خانه سفارش آغاز شد که شب از ماه آوریل 3 و گسترش تا صبح روز 27 آوریل ، مدرسه عمومی ساختمان بسته هستند بقیه ترم اگر چه ریوز به خواست مدارس را به ادامه راه دور-فعالیت های یادگیری.

مرتبط: در سراسر کشور: پیدا کردن pop-up mobile مکان تست برای coronavirus در می سی سی پی

دولت در بخش بهداشت و درمان گفت: می سی سی پی به حال حداقل 4,512 مورد تأیید و 169 مرگ و میر ناشی از کروناویروس که از یکشنبه شب. که افزایش 238 مورد و 10 مرگ و میر از روز قبل. جمعیت این ایالت در حدود 3 میلیون.

این اداره روز دوشنبه گفت که coronavirus موارد تاييد شده بود در حداقل 77 دراز مدت مراقبت از امکانات مانند خانه های سالمندان.

ادامه مطلب: ما در حال پاسخ دادن به سوالات خود را در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. اما برای دیگران و به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود بسیار مسری ویروس می تواند باعث علائم شدید و کشنده است.

وزارت بهداشت و درمان گفت: 51,434 coronavirus آزمایشات انجام شده بود در این دولت به عنوان از یکشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>