می سی سی پی کلیساها گام های اضافی برای اتصال جشن این عید در میان همه گیر

لدگر | No comments

این یکشنبه عید پاک به جای تجمع در کلیساها در سراسر کشور بسیاری از خانواده ها را جشن می گیرند در خانه های خود به تماشای جریان زندگی می کنند از یک سرویس عبادت.

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس نوردد ملت بسیاری از کلیساها درهای خود را بسته اند. با توجه به مطالعه انجام شده توسط Lifeway Christian Resources تنها 7 درصد از کلیساها در ایالات متحده جمع آوری شده در مارس 29.

رژیم صهیونیستی. تیت ریوز که گرفته به دعا هر یکشنبه در Facebook live, قبلا اشاره شد که خود کلیسا در جکسون است و دیگر خدمات میزبانی. کلیساها در سراسر کشور باید دنبال کت و شلوار با بسیاری از تعویض به خدمات مجازی هفته پیش.

به عنوان مسیحیان جشن رستاخیز مسیح آن کلیسا گرفته اند چندین مرحله برای اطمینان از کلیسای خانواده احساس می کند ایران حتی اگر آنها از هم جدا است.

در جکسون, ریچارد سنت کلیسای کاتولیک ارائه می دهد خدمات مختلف از طریق Facebook و همان را انجام خواهد داد برای عید پاک.

کلیسا در حدود 1,400 خانواده و 4000 عضو دارد. پدر جان Bohn گفت: کلیسا انجام داده یک جریان زنده هر روز از مارس 18 از جمله توده ستایش و کلاسهای آموزشی.

آنها باید سه خدمات این آخر هفته عید پاک: عید پاک مراسم شنبه شب و دو توده عید پاک یکشنبه صبح. تمام خواهد شد در جریان در کلیسا Facebook صفحه.

یکشنبه عید پاک streaming راهنمای: Kanye West با Joel Osteen, Andrea Bocelli و بیشتر

در میان coronavirus همه گیر Bohn گفت: “آن را حتی بیشتر مهم است به مناسبت این سال هنگامی که شما فکر می کنم در مورد چگونه غیر قابل پیش بینی و ترسناک زندگی می تواند باشد.”

“عید پاک پیام یکی از امید و اعتماد به نفس و این ایده که زندگی جدید می آید از مرگ و ما با توجه به این فرصت منحصر به فرد برای زندگی به عنوان چیزی که ما کاتولیک به عنوان مراجعه ششم راز است.

“وجود دارد رستگاری ارزش در درد و رنج از طریق هیچ تقصیر از خود ما و یا گاهی اوقات تقصیر از خود ما اگر ما رنج می برند و حفظ ایمان در مسیح در میان است که آن را می توانید در مورد قیامت. آن واقعا پاسکال رمز و راز زندگی را در زمان واقعی

کلیسا به تازگی برکت 500 بطری آب مقدس آنها برنامه ریزی برای توزیع هنگامی که آن را امن تر به جمع آوری دوباره.

در مارس 23, Crossgates کلیسای باپتیست در برندن اعلام کرد که دیگر نمی خواهد نگه داشتن خدمات عمومی است. خدمات مجازی در حال پخش از کلیسا Facebook صفحه.

آنها خواهید بود برای شام خداوند پنج شنبه شب. در یک آدرس ویدیو در وب سایت کلیسا, کشیش ارشد دیوید Jett گفت: آنها مونتاژ بیش از 2500 بسته های نان و آب فنجان.

کروناویروس و عید پاک: 7 راهنمایی برای ساخت بسیاری از تعطیلات در حالی که در قرنطینه

اعضای کلیسا بودند “و در مورد” تشویق شدند برای بازدید از این کلیسا در زمان های خاص و انتخاب کنید تا یک بسته بندی کیسه از کارکنان با دستکش و ماسک. کسانی که یا نمی تواند ترک خانه های خود و یا نمی خواهید به “دلیل ما کمی عصبی در مورد گرفتن در این زمان” داده شد “طرح B” با saltine کراکر و آب.

در Houka, Houlka اولین کلیسای باپتیست تزیین با گل در مقابل کلیسا. پس از عید پاک, خدمات, خانواده, جمع آوری را در مقابل عبور و نگاهی به تصویر خود را.

در حالی که وجود خواهد داشت نه یک سرویس صبح روز یکشنبه کشیش پاتریک کالینز است که در تشویق خانواده ها برای آمدن به کلیسا در برخی از نقطه در طول روز را به سنتی تصاویر در حالی که هنوز تمرین های اجتماعی فاصله.

“این چیزی است که آنها نگاه به جلو به هر سال” کالینز گفت. “ما ساخته شده آن را بسیار روشن است که اگر شما نشان می دهد و خانواده وجود دارد خارج وجود دارد, اجازه دهید آنها را به تصویر خود را و ماشین خود را و ترک.

این کلیسا است که به درخواست خانواده و سپس به ارسال عکس ها در رسانه های اجتماعی “به همه کمک کند ماندن متصل شده و آن را احساس مانند عید پاک” او گفت:.

مجازی خدمات کلیسا شده حاضر به 130 اعضای سه هفته گذشته. به جای استفاده از یک سرویس یکشنبه کلیسا را ضبط خطبه خود را در Facebook صفحه: جمعه خوب در 6 p. m.

با وجود تلاش برای اطمینان از کلیسای خانواده احساس متصل بدون جمع آوری و در کلیسا کالینز گفت: “عید پاک “رفتن به بسیار دشوار است ما مردمی است.”

“من مطمئن هستم که آنها می خواهم به اینجا, اما من درک می کنم که چرا ما نمی توانیم در اینجا,” او گفت:.

اما کلیسا هنوز برنامه ریزی برای میزبانی از عید پاک خود را cantata هر زمان که آن را امن برای کلیساها جمع آوری دوباره. کالینز گفت: او گفت: اهل بخش “عیسی زنده در تمام طول سال و نه فقط در یکشنبه عید پاک.”

همه نه شبان را به راحتی در آغوش تغییر به صورت آنلاین به.

اسقف استنلی Searcy منجر پاستور جدید امید چشم انداز مرکز در نچیز گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه با رژیم صهیونیستی است. ریوز که او احساس بسته شدن کلیسای خود را نقض “حقوق اساسی.”

ریوز که گفت: اگر چه دولت در حال حاضر دارای یک پناهگاه در محل سفارش او را باور نمی کند او حق دارد به کلیساها. اما در منافع عمومی ایمنی او می پرسند که جماعت را برآورده نمی کند.

جدید امید چشم انداز مرکز دارای 1,800 مردم سرسی گفت: اما آنها بوده است و با داشتن خدمات با 250. با وجود تهدیدات از اجرای قانون محلی که از دوشنبه, Searcy, هنوز برنامه ریزی در میزبانی از عید پاک خدمات. سپس دفتر والی به نام.

در طول کنفرانس مطبوعاتی سرسی تصمیم خود را برای برگزاری عید پاک خدمات و گفت: “ما نمی خواهید برای دیدن هر مطلب Mississippians می میرند.”

آیا شما می خواهید به ماندن آگاهانه در بیشتر موضوعات شبیه به این یکی ؟ اشتراک دیجیتال شیپور لجر.

تماس با سارا فاولر در 601-961-7303 یا [email protected] او را دنبال کنید در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>