می سی سی پی درمانگاه و Fondren نانوایی به ویژه در PBS’ ‘Prideland’ سری

لدگر | No comments

یک سی سی پی نانوایی و درمانگاه بهداشت برجسته خواهد شد در PBS به عنوان بخشی از تمرکز خود را بر برابری.

شش قسمت از سری “Prideland” به بررسی تجاوز+ جوامع در جنوب. دو قسمت خواهد شد از ویژگی های مرکز جامعه سلامت در دانشگاه می سی سی پی, مرکز پزشکی جکسون و کمپبل نانوایی در Fondren.

در قسمت 5 دکتر اسکات راجرز از بنیانگذاران مرکز جامعه سلامت مورد نیاز برای مراقبت جامع در جامعه تجاوز و همچنین نیاز به مراقبت های تخصصی برای افرادی که تغییر جنسیت.

قسمت 6 امکانات کمپبل نانوایی و صاحب Mitchell مور خالق “اگر شما در حال خرید ما فروش” برچسب که لطف بسیاری از کسب و کارهای محلی. مور ایجاد پوستر در پاسخ به می سی سی پی است خانه بیل 1523, همچنین شناخته شده به عنوان قانون آزادی مذهبی به bushiness صاحبان حق را انکار سرویس خود را بر اساس اعتقادات مذهبی.

“دفاع از تجاوز+ بهداشت و درمان در می سی سی پی” پخش سه شنبه. “نانوایی میدان نبرد: می سی سی پی نانوایی ایستاده تا برای حقوق همجنسگرایان”پخش ژوئن 30. هر دو را می توان در PBS صدای.

آیا شما می خواهید به ماندن آگاهانه در بیشتر موضوعات شبیه به این یکی ؟ اشتراک دیجیتال شیپور لجر.

تماس با سارا فاولر در 601-961-7303 یا [email protected] او را دنبال کنید در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>