می سی سی پی ساحل اجرای قانون می خواهد دو هفته 24 ساعت منع رفت و آمد را محدود coronavirus گسترش

لدگر | No comments

ساحل سازمان های اجرای قانون هستند معرفی دو هفته 24 ساعت حکومت نظامی شروع شب دوشنبه شهر نیواورلئان گفت.

یک نامه بوده است در حال گردش در رسانه های اجتماعی امضا شده توسط Harrison County Sheriff Troy پترسون و روسای پلیس از Biloxi, Gulfport, ساحل طولانی تصویب مسیحی و د’ایبرویل.

آن را توصیه می کند یک حکومت نظامی برای مدت دو هفته از طریق مه 6.

پناهگاه در محل: رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز مسائل مربوط به اقامت در خانه سفارش یکشنبه

در متروپلیتن گورنمنت آاف نشویللدیویدسن بالانس: مترو هدایت ساکنان به ماندن در داخل توقف غیر ضروری در کسب و کار

شهردار اندرو “FoFo” Gilich گفت: این نامه “نوشته شده برای بحث در مورد اهداف” و انتظار دارد این موضوع را به می آیند تا در طی یک Harrison County هیئت ناظران جلسه صبح روز دوشنبه که او شرکت خواهد کرد.

Harrison County منتشر شد بیانیه شنبه شب گفت: هیئت ناظران هنوز مورد بحث منع رفت و آمد.

“وجود دارد هیچ منع رفت و آمد,” در یک مصاحبه مطبوعاتی گفت:. “در این سند که در حال گردش در رسانه های اجتماعی است که ظاهرا یک پیشنهاد ایجاد شده و امضا شده توسط منطقه اجرای قانون مقامات قبل از ارائه به شهرستانها و یا مقامات شهرستان.”

کروناویروس در می سی سی پی: آنچه ما می دانیم یکشنبه

گولفپرت شهردار بیلی Hewes’ دفتر گفت: در Facebook پست که اجرای قانون “در تعصب و غیرت خود را برای تاکید بر ماهیت بحرانی COVID-19 شیوع قرار داده و توصیه های خود را در نوشتن به ساحل شهرداران.

“در حالی که نگرانی ها را درک و قدردانی از شهرداران اتخاذ رد آن توصیه علاقه در عوض بیشتر رویکرد اندازه گیری شده در روز گذشته اقدامات” پست گفت.

در شب جمعه وزارت بهداشت توصیه می شود بسته به تمام کافه ها و رستوران ناهار خوری اتاق و ساحل شهرها و استان ها تصویب محلی قطعنامه اجرای آن است. شهرستانها نیز تعطیل هر محیط داخلی و یا در فضای تجمعات از 10 نفر یا بیشتر به شهروندان هشدار داد استفاده از شش پا حکومت و حفظ فاصله اجتماعی.

در نامه اجرای قانون مقامات می گویند استثنا به پیشنهاد منع رفت و آمد خواهد بود و امنیت عمومی بهداشت و درمان و آب و برق و کارگران فروشگاه های مواد غذایی و رستوران کارگران و کسانی که در یک “زیرساخت های حیاتی صنعت” به عنوان تعریف شده توسط وزارت امنیت داخلی.

مردم اجازه داده می شود در جاده ها بین ساعت 6 صبح تا 7 بعد از ظهر فقط به دنبال توجه پزشکی, بازدید از فروشگاه های مواد غذایی و رستوران و داروخانه و یا تحویل اقلام از کسانی که کسب و کار است.

Gilich گفت: Biloxi است “درخواست مردم برای محدود کردن سفر به چیزی است که کاملا لازم است اما در مجموع مستند از این شهر است.

“اگر چنین تصمیم گیری ساخته شده بود از جمله زمان و مکان و محدوده آن خواهد شد ساخته شده توسط شهردار و شورای شهر با من امیدوارم که همه رهبران در سراسر سواحل کاری در کنسرت.”

شهردار گفت: ساکنان که محدود کردن گسترش COVID-19 نیاز به اقدامات مشابه آن گرفته شده برای طوفان — مانند متحده اورژانس, اورژانس اعلامیه ها و حکومت.

“این بهترین تمثیل برای عموم به یاد داشته باشید که” Gilich گفت. “وجود دارد هیچ دلیلی برای احساس خطر و یا به واکنش زیاده از حد و یا underreact. این درست مانند آماده شدن برای یک طوفان. پناهگاه در محل.”

Gilich همچنین با اشاره رخصتی بهار است “فقط در اطراف گوشه.”

“من امیدوار بودم تواند وجود داشته باشد برخی از مراحل به حد امکان از گروه های بزرگ جمع آوری و در ساحل” او گفت:.

Harrison County گفت: در انتشار عمومی ایمنی در اولویت است و این هیئت مدیره است که کار روزانه با سازمان مدیریت اضطراری مقامات.

شهرستان “به شدت تشویق شهروندان Harrison County برای ادامه اجتماعی فاصله پروتکل ها و سخت مایع دستورالعمل های تعیین شده در محل توسط CDC و می سی سی پی, وزارت بهداشت در تلاش برای متوقف کردن گسترش COVID-19.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>