می سی سی پی coronavirus: 12 جدید, مرگ و میر, 238 موارد گزارش شده پنج شنبه. خانه های سالمندان شناخته شده است.

لدگر | No comments

دولت وزارت بهداشت گزارش 12 جدید مرگ و میر و 238 مورد جدید پنج شنبه, آوردن دولت در مجموع به 16,560 موارد و 794 مرگ و میر.

سه نفر از مرگ و میر رخ داده بین مارس 26 مارس 26 و مشخص شد از طریق گواهی فوت گزارش بخش گفت.

گروه گفت: این امر باید به روز رسانی اعداد در شیوع بیماری در دراز مدت امکانات مراقبت های بعد در روز. این گزارش روز شنبه 126 شیوع و 1,993 مجموع موارد در خانه های پرستاری در وزارت امور خارجه با 406 مرگ و میر. بیش از نیمی از تمام مرگ و میر ناشی از ویروس های بنیادی بازگشت به خانه های سالمندان.

این گروه پس از یک چالش قانونی منتشر شده یک لیست از تمام تسهیلات مراقبت دراز مدت با موارد شنبه شب. این لیست شامل نام و از امکانات و چگونه بسیاری از عفونت رخ داده در کارکنان و ساکنان در هر یک.

در اینجا لیست: چه می سی سی پی خانه های پرستاری coronavirus شیوع?

وجود هفت خانه های پرستاری در Hinds شهرستان با موارد سه در مدیسون کانتی و سه در شهرستان رنکین. جنگل توانبخشی و مرکز بهداشت و درمان در Hinds شهرستان دارای بیشترین تعداد از موارد با 76 کارکنان و ساکنان با این ویروس و هشت مرگ و میر. کانتون مانور خانه سالمندان در Madison County دوم در لیست با 73 مورد و سه مورد مرگ.

ایالت بدفورد مرکز مراقبت از هتیزبرگ دارای بیشترین تعداد کارمند موارد (55), اقامت نفر (92) و ساکن مرگ و میر (25). خانه سالمندان دارای 152 تخت, معنی بیش از نیمی از ساکنان آن باید قرارداد این بیماری و یک ششم همه ساکنان آنجا فوت کرده اند از coronavirus با توجه به این بخش است.

مکان جدید: Coronavirus تست سایت حرکت از دولت fairgrounds به محل جدید در جکسون

اینجا را کلیک کنید برای یک لیست کامل از شهرستانهای با شیوع بیماری در دراز مدت مراقبت از امکانات.

شماره های جدید نیز نشان می دهد که Hinds شهرستان با بیشترین جمعیت در کشور پیشی گرفته 1,000 موارد و در حال حاضر 1,074. این شهرستان دارای بالاترین تعداد موارد در دولت است.

Madison County دیده است یک موج اخیر موارد است. آن را در حال حاضر در رتبه دوم بیشترین تعداد موارد در دولت با 767 موارد تایید شده.

Issaquena باقی می ماند تنها می سی سی پی county بدون تایید موارد است.

روز شنبه وزارت بهداشت گزارش بالاترین روز به روز بر تعداد موارد coronavirus با 439 موارد جدید. قبلی یک روز بالا بوده و 402 مورد در مارس 22.

افزایش اخیر در موارد زیر شل شدن محدودیت و فشار برای بازگشایی تمام می سی سی پی کسب و کار توسط رژیم صهیونیستی. تیت ریوز.

جکسون, مترو, منطقه, موارد مرگ و میر

Hinds شهرستان

روزانه تعداد مرگ و میر: 0

روزانه تعداد موارد جدید: 8

مجموع مرگ و میر: 26

مجموع موارد: 1,074

مدیسون کانتی

روزانه تعداد مرگ و میر: 1

روزانه تعداد موارد جدید: 10

مجموع مرگ و میر: 28

مجموع موارد: 767

Rankin County

روزانه تعداد مرگ و میر: 1

روزانه تعداد موارد جدید: 3

مجموع مرگ و میر: 9

مجموع موارد: 456

داستان زیر را ادامه می دهد, گالری عکس.

در سراسر کشور: پیدا کردن pop-up mobile مکان تست برای coronavirus در می سی سی پی

برآورد 11,203 مردم فرض بهبود از COVID-19 وزارت بهداشت گفت. یک فرد است که با فرض بهبود اگر آن بوده است و 14 روز پس از او آزمایش مثبت شد و در بیمارستان بستری و یا 21 روز اگر بستری درگیر شد. تعداد تخمینی از بهبود به روز در هفته.

می سی سی پی گزارش اولین مورد تایید شده از coronavirus مارس 11. یک هفته بعد با 50 مورد تأیید دولت گزارش خود را برای اولین بار coronavirus مرگ در 19 مارس ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>