می سی سی پی coronavirus: 13 جدید, مرگ و میر, 608 موارد گزارش شده بیش از 2 روز span

لدگر | No comments

می سی سی پی, وزارت بهداشت, گزارش جدید 13 coronavirus مرگ و میر و 608 مورد جدید برای پنج شنبه و جمعه آوردن این دولت در مجموع به 19,091 موارد و 881 مرگ و میر.

با توجه به ویژگی های خطا MSDH نیست انتشار شماره پنج شنبه.

وجود 107 زمان شیوع بیماری در دراز مدت مراقبت از امکانات. تعداد بیشتری در دراز مدت مراقبت از امکانات از جمله به روز شده مرگ و میر بود فورا در دسترس است بعد از ظهر جمعه.

Mississippians در محدوده سنی 18-29 در حال حاضر بیشترین تعداد موارد تایید شده با 3,525. افراد در سنین 40 تا 49 را دومین با 3,148 موارد تایید شده.

Mississippians در 60-69 رده سنی را تشکیل می دهند بیشترین تعداد از زمان بستری شدن در بیمارستان با 610 موارد است. کسانی که در 70-79 رده سنی را تشکیل می دهند بیشترین تعداد مرگ و میر با 238 از جمعه.

تعداد موارد در کودکان زیر سن 18 سالگی همچنان به افزایش, با 1,328 تایید موارد زیر 18 سال سن پایه است که تنها گروهی که تا به حال نه یک coronavirus مرگ است.

برآورد 13,356 مردم فرض بهبود از COVID-19 همانطور که از روز دوشنبه در بخش بهداشت و درمان گفت.

شماره جدید نشان می دهد که Hinds شهرستان با بیشترین جمعیت در کشور است 1,245 موارد کمترین تعداد در دولت است. Madison County دوم است-بیشترین تعداد موارد در دولت با 864 موارد تایید شده.

بازگشت به کسب و کار در می سی سی پی: برنامه های کاربردی کمک باز به زودی. در اینجا این است که چگونه به درخواست

اینجا را کلیک کنید برای یک لیست کامل از شهرستانهای با شیوع بیماری در دراز مدت مراقبت از امکانات.

روز دوشنبه بخش گزارش 498 موارد بالاترین واحد-تعداد روز پس از گزارش آغاز شده در ماه مارس است. قبل از دوشنبه به بالاترین یک روزه گزارش از موارد از coronavirus شد 439, با توجه به وزارت بهداشت.

افزایش اخیر در موارد زیر شل شدن محدودیت و فشار برای بازگشایی تمام می سی سی پی کسب و کار توسط رژیم صهیونیستی. تیت ریوز.

کروناویروس در می سی سی پی: دولت گرفتگی 18,000 موارد

Issaquena باقی می ماند تنها می سی سی پی county بدون تایید موارد است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>