می سی سی پی coronavirus: 5 جدید, مرگ و میر, 251 موارد گزارش روز دوشنبه

لدگر | No comments

دولت وزارت بهداشت گزارش پنج جدید مرگ و میر و 251 مورد جدید دوشنبه آوردن این دولت در مجموع به 15,752 موارد و 739 مرگ و میر.

این گروه همچنین گزارش 136 شیوع و 1,896 مجموع موارد در دراز مدت مراقبت از امکانات در دولت با 374 مرگ و میر. بیش از نیمی از تمام مرگ و میر ناشی از ویروس های بنیادی بازگشت به خانه های سالمندان.

روز شنبه وزارت بهداشت گزارش بالاترین روز به روز بر تعداد موارد coronavirus با 439 موارد جدید. قبلی یک روز بالا بوده و 402 مورد در مارس 22.

افزایش اخیر در موارد زیر شل شدن محدودیت و فشار برای بازگشایی تمام می سی سی پی کسب و کار توسط رژیم صهیونیستی. تیت ریوز.

مکان جدید: Coronavirus تست سایت حرکت از دولت fairgrounds به محل جدید در جکسون

Lauderdale شهرستان به طور مداوم دارای بیشترین تعداد فعال شیوع بیماری در خانه های سالمندان. گروه گزارش 195 مورد و 41 و میر دوشنبه. این شهرستان با جمعیت بیش از 74,000 ساکنان نیز دارای بالاترین مرگ و میر در کشور با 62 و میر گزارش شده از COVID-19.

که خانه های پرستاری شیوع? دولت بهداشت و درمان آژانس نمی گویند

اینجا را کلیک کنید برای یک لیست کامل از شهرستانهای با شیوع بیماری در دراز مدت مراقبت از امکانات.

شماره های جدید نیز نشان می دهد که Hinds شهرستان با بیشترین جمعیت در کشور پیشی گرفته 1,000 موارد و در حال حاضر 1,028. این شهرستان دارای بالاترین تعداد موارد در دولت است. Madison County دیده است یک موج اخیر موارد و در حال حاضر سومین شماره در دولت با 742 موارد تایید شده.

Issaquena باقی می ماند تنها می سی سی پی county بدون تایید موارد است.

داستان زیر را ادامه می دهد, گالری عکس.

در سراسر کشور: پیدا کردن pop-up mobile مکان تست برای coronavirus در می سی سی پی

برآورد 11,203 مردم فرض بهبود از COVID-19 وزارت بهداشت گفت. یک فرد است که با فرض بهبود اگر آن بوده است و 14 روز پس از او آزمایش مثبت شد و در بیمارستان بستری و یا 21 روز اگر بستری درگیر شد. تعداد تخمینی از بهبود به روز در هفته.

می سی سی پی گزارش اولین مورد تایید شده از coronavirus مارس 11. یک هفته بعد با 50 مورد تأیید دولت گزارش خود را برای اولین بار coronavirus مرگ در 19 مارس ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>